بروجرد و لرستان به هادي مقدسي افتخار مي كند

مواضع منطقي و مسئولانه هادي مقدسي نماينده جسور و انديشمند بروجرد جاي تحسين و تقدير دارد. در ماجراي استيضاح كردان وزير كشور هادي مقدسي تنها نماينده لرستاني است كه…. هادي در مصالح ملي و منافع مردم حوزه انتخابيه خود با كسي رودربايستي ندارد. حتي اگر اين شخص كردان وزير پاكدامن و مقتدر كشور و يا صابري استاندار اصولگرا و بسيار متدين لرستان باشد<<

 __________________________ متن كامل ________________________

مواضع منطقي و مسئولانه هادي مقدسي نماينده جسور و انديشمند بروجرد درمجلس هشتم جاي تحسين و تقدير دارد.

در ماجراي استيضاح كردان وزير كشور (كه جعلي بودن مدرك تحصيلي دكتراي وي از دانشگاه آكسفورد بر همگان فاش شده است و خود وي هم اعتراف نموده است)، هادي مقدسي نماينده بروجرد كه از قضاي روزگار فارغ التحصيل دكترا از دانشگاه آكسفورد انگلستان هم هست، از اولين نمايندگاني بود كه اين لايحه را امضاء نمود. رايزني هاي پشت پرده موجب شد بسياري از نمايندگان از جمله تعدادي از نمايندگان لرستان امضاء خود را پس بگيرند اما هادي مقدسي تنها نماينده لرستاني است كه تسليم نشد و در كنار 27 نماينده ديگر همچنان بر استيضاح وزير كشور اصرار مي ورزد.

كم نبودند نمايندگاني كه علي رغم ميل باطني خود از امضاء لايحه استيضاح مقتدرترين وزير دولت احمدي نژاد خودداري كردند يا امضاء خود را پس گرفتند زيرا ايستادن در مقابل تخلفات دولت اصولگرا و ارزشي را به مصلحت نمي ديدند. اما هادي مقدسي بر سر حيثيت مجلس هشتم و منافع ملي (به تشخيص خود به عنوان نماينده مردم) معامله نكرد و ترفند ها و معاملات پشت پرده در وي كارگر نيفتاد.

هادي مقدسي در مصالح ملي و منافع مردم حوزه انتخابيه خود با كسي رودربايستي ندارد و از كسي نمي هراسد. حتي اگر اين شخص كردان وزير پاكدامن كشور و يا صابري استاندار اصولگرا و بسيار متدين لرستان باشد. او به صراحت از مديريت اجرايي استان انتقاد مي كند و هيچ باكي ندارد كه اين جسارتها چه هزينه اي براي او دارد.

هادي مقدسي خود را نماينده تمام لرستان مي داند و برخلاف برخي ديگر از نمايندگان كنوني و قديمي بروجرد كه با واژه لر و لرستان ميانه خوبي ندارند، هادي مقدسي بروجرد را قلب لرستان مي داند و به هيچ قيمتي نمي خواهد بروجرد از لرستان جدا شود و هرگونه تلاش براي الحاق بروجرد به استاني ديگر را خيانت به فرهنگ، تاريخ و هويت بروجرد مي داند و محكوم مي كند. او مي داند كه سرنوشت بروجرد با لرستان گره خورده است و در قبال همه مردم لرستان احساس مسئوليت مي كند هادي مقدسي نزديكترين ارتباط را با ساير نمايندگان لرستاني دارد مثلا از طرح و تقاضاي كائيدي نماينده پلدختر در احداث پالايشگاه در اين شهر به طور جدي دفاع مي كند. باشد كه نمايندگان لرستان اين فرزند شجاع و درستكار بروجرد را تنها نگذارند.

اميد است هادي عزيز ما همچنان ثابت قدم  با توكل بر خدا بسوي اعتلاي بروجرد، آباداني لرستان و سربلندي ايران گام بردارد و در تحقق مصالح ملي و محلي موفق و مويد باشد. و براي او تمام نمايندگان واقعي دعا مي كنيم ..

 اسفنديار خدايي
دورود – 13 آبان 1387

Advertisements

28 دیدگاه برای «بروجرد و لرستان به هادي مقدسي افتخار مي كند»

 1. بعنوان یک ایرانی مسلمان ورزمنده وایثارگر وعضو خانواده شهدا ویک لرستانی وشهروند بروجردی صمیمانه وصادقانه ومخلصانه رشادت وشجاعت تورا که خودرا ارزان نفروختی می ستایم ای نماینده سرفراز وبا افتخار وغیرتمند بروجرد….آفرین بر مردمی که تورا آگاهانه انتخاب کردند .

 2. مواضع جناب مقدسی در مورد استیضاح کردان قابل تحسین است
  و امروز از جمع آوری آرائ بچه های نساجی بروجرد در دور دوم
  به نفع مقدسی بسیار خرسندم ،چرا فکر می کنم نتایج کارم امروز
  برآورده شد.
  درود برشما و جناب هادی مقدسی

 3. عمل به وظيفه قانوني در اين شرايط بي قانوني جاي تشكر دارد .اما در حاليكه كوس رسوايي دولت نهم عالم گير شده است.اقدام ايشان شجاعانه نيست اگر ايشان جسور وانديشمند است چرا از ناكارآمدي دولت ووضع اسف بار كشور چيزي نمي گويد؟ايشان در همين هفته در نطق قبل از دستور از دولتي كه كردان را معرفي كرده است دفاع كرد!

 4. بابرگزاري جلسه استيضاح وزير كشور در مجلس روي داد؛
  راي عدم اعتماد مجلس به ادامه فعاليت علي كردان در وزارت كشور
  مجلس شوراي اسلامي جلسه امروز خود را به استيضاح علي كردان وزير كشور اختصاص داد و پس اظهارات موافقان استيضاح کردان و دفاع وزير کشور از خود ،‌ راي گيري با ورقه به عمل آمد که بر اساس آن از مجموع 247 راي نمايندگان 188 نماينده به استيضاح کردان راي دادند و 45 نماينده مخالف اين استيضاح بوده و 14 نفر نيز راي ممتنع به گلدانهاي راي گيري ريختند.

  مجلس شوراي اسلامي با استيضاح علي كردان به ادامه فعاليت وي در وزارت كشور راي عدم اعتماد داد.

  به گزارش پايگاه اطلاع رساني دولت ،مجلس شوراي اسلامي جلسه امروز خود را به استيضاح علي كردان وزير كشور اختصاص داد و پس اظهارات موافقان استيضاح کردان و دفاع وزير کشور از خود ،‌ راي گيري با ورقه به عمل آمدکه براساس آن از مجموع 247 راي نمايندگان 188 نماينده به استيضاح کردان راي دادند و 45 نماينده مخالف اين استيضاح بوده و 14 نفر نيز راي ممتنع به گلدانهاي راي گيري ريختند. بدين ترتيب علي کردان وزير كشور با استيضاح مجلس شوراي اسلامي از سمت خود برکنار شد.

 5. دونفر جلو ممنوع) | at
  گامهايي به عقب، كوتاهي از كيست؟
  حتما” به خاطر داريد تا همين 6 ، 5 سال پيش چه حقارت آميز صندلي مسافر جلو خودروهاي مسافربر را دو نفر با فشار آوردن به يكديگر پر مي كردند. گاه نشستن دو مسافر جلوي خودرو حتي موجب مي شد عوض كردن دنده براي راننده مشكل ساز باشد. چند سالي بود كه ديگر شاهد اين رفتار ناشايست، حادثه آفرين و زحمت ساز نبوديم و كوشش شبانه روزي مسولان به ويژه ماموران راهنمايي رانندگي نتيجه داده و اين ناهجاري جز در گوشه و كنار مثلا” روستاها و جاده هاي خاكي، آن هم بندرت، ديگر مشاهده نمی شد. اما هفته گذشته كه پس از مدتها گذارم به مركز شهر افتاده بود در كمال تعجب و تاسف ديدم كه تعدادي از مسافربرهاي رسمي و غير رسمي همانند گذشته دو مسافر در صندلي جلو سوار كرده بودند. خيلي دلم گرفت. احساس نااميدي عميقي به من دست داد. بستن كمربند ايمني حين رانندگي و رعايت يك مسافر براي صندلي جلو را نمادهايي براي كاميابي دولت و ملت در آموزش شهروندي مي دانستم كه عملا” شاهد هستيم كنترل هردو اين دست آوردها كمرنگ شده است.

 6. با تشکر از دکتر هادی مقدسی امیدوارم موفق پیروز باشد

 7. با تشکر از شما و دکتر هادی مقدسی که باعث افتخار و سربلندی تمامی همشهریان و هم استانی های خود هستند ودر ضمن جا دارد از تمامی همکاران ایشان در دفتر بروجرد که صمیمانه و دلسوزانه در جهت رفع مشکلات مردم به صورت تمام وقت تلاش میکنند تشکر وقدردانی به عمل آورد باشد که ديگران از ایشان و همراهانشان الگو بگیرند و به مشکلات مردم بیشتر از منافع شخصي خود اهمیت دهند با آرزوی موفقیت برای شما و دکتر مقدسی وهمکاران محترمشان.

 8. خجالت بکشید دوم خردادی های معلوم الحال.مقدسی از احمدی نزاد حمایت کرد تا چشم تون در آد.

 9. دیدی که مقدسی وزیر نشد می گویند کسی اسم پسرش را رستم گذاشت بعد خودش می تر سید صداش کنه .راستی یکی به مقدسی بگوید تو که یک جلسه هم برای دولت دهم قدم بر نگذاشتی چگونه خودت را سر کار می گذاری می خوای وزیر شوی لطفا به مقدسی بگو چطوری؟

  پايگاه خبري لرنا:
  دوست گرامي شما خيلي خوشحال شديد كه همشهري شما مقدسي وزير نشد!
  با اين روحيه به كجا خواهيم رفت؟
  آيا بايد طرفدارن مقدسي هم اينگونه باشند در آن صورت سرنوشت بروجرد چه مي شود؟

 10. بسم الله الرحمن الرحیم دکتر هادی مقدسی نماینده محترم بروجرد در مجلس شورای اسلامی سلام امروز بعد از گذشت یک سال وشش ماه است که جنابعالی در کسوت نماینده شهرمان در مجلس شورای اسلامی حضور دارید.مشتاق هستیم گزارشی از فعالیت این مدت ارئه دهید .زیرا مردم ما همان گونه که در صحنه های مختلف و در میدان های متفاوت حضور فعال دارند بجد و بطور دقیق کلیه مسائل را از نظر می گذرانند.لذا خواهشمند است بطور شفاف و طبق وعده های انتخاباتی که دادید توفیق ویا عدم توفیق خود را با مردم و افرادی که برای شما فعالیت کردند ومنتظر اتفاقات مثبت در صحنه های سیاسی و اقتصادی و علاقه مند به رشد و شکوفائی مهد فرهیختگان هستند.را اعلام فرمائید. لازم بذکر است وعده های شما در دوران انتخابات به شرح ذیل بود. .
  تحول بنیادی در ادارات ومسئولیت های مربوطه در شهرستان
  تغیر اساسی در وضعیت اشتغال و کاهش وضعیت بیکاری در شهرستان
  جذب سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری و رونق فعالیت اقتصادی درشهرستان
  بکار گیری نیروهای بومی در رده های مدیریتی در سطح شهرستان

  با تشکر و سپاس

 11. سلام. شما می دانید که در هر کجای دنیا همه مردم سعی در بدست اوردن امکانات دنیایی برای رفاه خود و خانواده خود می باشند .بعضی در این اقدام بسیار موفق و بعضی ناموفق .بعضی به بها ءتحصیل دنیا روی دیگران هم پا می گذارند .بعضی فقط به حق خود قانعند.در مکتب های متفاوت در تحصیل دنیااز راه های مختلف صحبت به میان امده است .شاید انگونه که در تفکر لیبراستی به تحصیل مال و سود بیشتر تاکید شده است در تفکر کمونیستی نباشد .در اسلا م نیز به همین صورت .در تفکر دینی اسلا م پایه اصلی نگاه بنیادی به دنیا عدالت است و میزان موفقیت در این راه را اقامه این وازه زیبا میدانند.اول کسی که در دین مبین اسلام عامل به این محتوا بود امام علی (ع)امام اول شیعیان است و امروزه در تفکر شیعی کسی شیعه تر است که به تفکر و دستورات این امام عمل دقیق تر داشته باشد .مثلا امروز در کشور ایران رییس جمهور احمدی نزاد موفقیت خویش را در اعلام و اجرای این شعار زیبا می داند و می گوید سراسر حکومت علی (ع)باید الگوی عملی حکومت های دنیا باشد .به امید انروز که شاهد اجرای عدالت در دنیا باشیم.

 12. مطلع شدیم برادر بسجی وآزاده وجانباز که توسط استانداری لرستان سرپرست فرمانداری بروجرد شد.بلافاصله با دستور نماینده بروجرد .بروجردی حکمش لغو شد.

  این در حالی است که بروجردی مشتاق بوده است اقای پازوکی سرپرست فرمانداری بروجرد شود.لکن استاندار لرستان عباس حیدری بخشدار مرکزی این فرمانداری را سرپرست قرار میدهد.

  نهایتا بعداز بحث و گفتگو های پشت پرده فرد سومی بنام اریایی به این مسئولیت می رسد .خدا بخیر کند .

 13. حیدری دانشگاه آزاد یا غیاثوند پاسدار .کدام شانس بیشتری دارند فرماندار بروجرد شوند.اما راستش را بخواهی به نظر من هیچکدام طرفدار احمدی نزاد نیستند.اولی با هاشمی بوده است دومی با قالیباف .به اسم احمدی نزاد چه اتفاقاتی که نمی افتد .راستی شما فکر می کنید اگر هر کدام از این ها که نمایند گان محترم شهر بروجرد تلاش دارند به عنوان فرماندار معرفی کنند اتفاق بیفتد آیا اسمی از احمدی نزاد باقی خواهد ماند . یا خیر .فکر می کنید اینده بروجرد رای با چه کسی است ؟

 14. سلام مدتی است وقت سالن ورزش پینگ پنگ جوانان در بروجرد به علت استعفاء مربی و دبیر هیئت پینگ پنگ متاسفانه تعطیل شده است .این موضوع زمانی پیش می آید که آقایان زندی و پریسائی به نحوه مدیریت رئیس هیئت معترضند و به مشکلات این جوانان گوش بدهکاری نیست .لذا شایسته است مسئول محترم تربیت بدنی مطلب پیش آمده را با درایت حل نماید تا بیش از این ورزش جوانان تعطیل نشود.با تشکر .دلسوز

 15. راستی مطلبی شنیدم توپ.نمایندگی افتاب لرستان در بروجرد قرار است افتتاح شود . لطفا کسی جهت صلح و صفای بعضی ها در برو جرد با این روز نامه پیش قدم شود .دلسوز شما .دلسوز

 16. روز قبل به خاطر وام خرید منزل که تخصیصی یکی از ادارات می باشد منتظر کارشناس بانک از ساعت هفت صبح در مقابل بانک مربوطه حضور داشتیم.نامبرده دقیقا ساعت ده صبح تشریف اوردند و این در حالی بود که بارن می بارید و در بیرون شهر برف.سوال شد چرا کارشناس این همه دیر می آید گفتند .که از مرکز استان میآید .سوال شد مگر ما فرمانداری ویزه نیستیم .مگر ما در بروجرد کارشناس نداریم که به خاطر یک مطلب بسیار کوچک از مرکز باید کارشناس بیاید .خلاصه روز قبل ما واقعا در باران و سرما بدین شکل گذشت لکن یادم آمد مطلب فرمانداری ویزه یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به اسم مردم بروجرد و به کام معاونت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 17. ادامه مطلب فوق را برایتون نقل می کنم .بعد از دو سه روز بانک با من تماس گرفت و گفت مبلغ 130هزار تومان باید بابت کارشناسی خانه به بانک بپردازید.تعجب کردم و گفتم روزی که کارشناس جهت بازدید خانه آمد حداقل 30خانه را بازدید کرد .البته فقط از داخل کوچه ؟روی هم رفته 3دقیقه نشد.جالب است به این می گویند در امد مفت .تازه نمی دانم تعزیرات با بانک برخورد می کنه اگر گزارش بشه یا نه
  ؟؟؟؟؟؟؟؟

 18. همه باهم بگوئید لرستان شمالی و لرستان جنوبی .چه بخواهیم چه نخواهیم همه ما لر یم.قیافه خالی هم نگیریم .اگر می خواهید لرستان آباد بشود بچه من و شما سر کار برود راهش امکانات بیشتر و در گیری کمتر است .با لر و بروجردی کاری ندارم .هر که امکانات بیشتری برای مردم لر و بروجرد ایجاد کند من یکی نوکرشم ما خواهان ایجاد بستر ی هستیم که در آن امکانات بیشتر باشد .اگر لرستان شمالی و لرستان جنوبی این مهم را ایجاد می کند معتقدم دو استان لرستان شرقی و غربی هم راه بیتدازید.

 19. روز عاشورا مقابله حق و باطل بود.یزیدیان در مقابل حسینیان .ولایت فقیه همان ولایت رسول الله است .همان ولایت امام حسین (ع)است .کسی که منکر ولایت فقیه شود حتما در مسلمانی اش شک کند.

 20. در مجلس جدای از حث های مربوط به حوزه انتخابیه، نمایندگان ابتدا وکیل مردم استان خود و سپس در دیدی کلان نماینده کشور خود می باشند. کاری که بعضی آقایان تعلق خاطر چندانی به لرستان و مسائل ان ندارند ولی دورود بر اقای مقدسی، رحیمی نسب و دهقان

 21. لرستان را با لرستان آباد می کنیم.لرستان شمالی لرستان جنوبی .اری مردم غیور لر این قابلیت را دارند که میزبان اعتبارارت کشوری در بخش دو استان شود.ما هم مثل خراسان می توانیم دو یا سه استان شویم .البته اگر تنگ نظری بعضی ها بگذارد.

 22. اگر به نمایندگان توکل کنیم مثل دوران انتخابات سر کارمان می گذارند .زیرا کمتر سر حرف خود می ایستند .ما خودمان هر جا که بودیم و هر جا که هستیم اتحاد خود را بر مبنای ولایت و اهل البیت محکم کنیم .خدا با ماست .ما میتوانیم به تصمیم خود جامه عمل به پوشیم.لرستان شمالی و جنوبی تا چشم خیلی ها که نمی توانند اتحاد دلیر مردان لر را ببینند در آد.

 23. به اسم من گفتید که بروجرد و لرستان به مقدسی افتخار می کند .چرا دورغ می گویید.بنده سوالم از مقدسی این است .ای برادر.بسم الله الرحمن الرحیم دکتر هادی مقدسی نماینده محترم بروجرد در مجلس شورای اسلامی سلام امروز بعد از گذشت یک سال وشش ماه است که جنابعالی در کسوت نماینده شهرمان در مجلس شورای اسلامی حضور دارید.مشتاق هستیم گزارشی از فعالیت این مدت ارئه دهید .زیرا مردم ما همان گونه که در صحنه های مختلف و در میدان های متفاوت حضور فعال دارند بجد و بطور دقیق کلیه مسائل را از نظر می گذرانند.لذا خواهشمند است بطور شفاف و طبق وعده های انتخاباتی که دادید توفیق ویا عدم توفیق خود را با مردم و افرادی که برای شما فعالیت کردند ومنتظر اتفاقات مثبت در صحنه های سیاسی و اقتصادی و علاقه مند به رشد و شکوفائی مهد فرهیختگان هستند.را اعلام فرمائید. ……….

 24. سلام .حتما شنیده اید که بروجرد را خیلی ها به پاریس کوچولو می شناسند بسیار هوای زیبای دارد انصافا آدم حال می کنه نفس بکشد.آب و هوای معتدل بروجرد خیلی ها را زمانی که از بروجرد رد می شدند جذب خود کرده است به لحاظ علمی نیز بیست است زیرا در زمانی 70 مجتهد مسلم در این شهر می زیسته اند و خیلی موضوعات دیگر در وصف بروجرد که شما می توانید اطلاعات بروجرد را مطالعه کنید.اما آسفالت خیابانهای بروجرد واقعا افتضاح است زیرا آدم فکر می کنه مثلا رفته روستا روی شخم راه می ره و نمی دانم هزینه های جلو بندی ماشین ها ی بروجردی ها را کی می ده.لطفا به داد برسید .

 25. با عرض سلام
  یک انتقاد داشتم از نماینده بروجرد آقای مقدسی که چرا بعد انتخاب ایشان ما او را در بروجرد و حومه آن مشاهده نکرده ایم.
  و چرا به قولهایی که به مردم شریف بروجرد دادند عمل نکرده اند. مخصوصا به مردم پایین شهر که اوضاع خوبی ندارند. و بی کاری روز به روز در این شهر افزایش یافته و ما هیچ گونه کار مفیدی از ایشان ندیده ایم .
  باتشکر

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.