دکتر محسن رضایی سه شنبه اعلام کاندیداتوری می کند

8733878338383838939پس از بررسی های فراوان دولت ائتلافی و کارآمد، قرار بر این شد که محسن رضایی به عنوان کاندیدای نهایی این ائتلاف در انتخابات ریاست جمهوری دهم معرفی شود، البته سایر احزاب و افرادی هم که در این ائتلاف حضور دارند؛ از کاندیداتوری وی حمایت خواهند کرد

 

جام جم آنلاین: کاندیداتوری محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در انتخابات ریاست جمهوری دهم سه شنبه این هفته رسما اعلام می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر کاندیداتوری محسن رضایی بر خلاف آنچه پیش از این در برخی رسانه ها عنوان شده بود، سه شنبه این هفته به طور رسمی در یک نشست مطبوعاتی که در تهران برگزار خواهد شد، اعلام می شود.

برخی رسانه ها پیش از این از اعلام کاندیداتوری محسن رضایی در روز دوشنبه و در استان خوزستان خبر داده بودند.

 یک منبع آگاه در در دولت ائتلافی کارآمد و متعهد نیز در این باره به مهر گفت: پس از بررسی های فراوانی که صورت گرفت، قرار بر این شد که محسن رضایی به عنوان کاندیدای نهایی این ائتلاف در انتخابات ریاست جمهوری دهم معرفی شود، البته سایر احزاب و افرادی هم که در این ائتلاف حضور دارند؛ از کاندیداتوری وی حمایت خواهند کرد.

وی با اشاره به آغاز سفرهای انتخاباتی استانی محسن رضایی از اول اردیبهشت ماه، خاطرنشان کرد: سفرهای انتخاباتی محسن رضایی برای حضور هرچه بهتر در انتخابات ریاست جمهوری دهم از مشهد و یا اهواز در استان خوزستان آغاز خواهد شد.

Advertisements