رحیمی نسب: وزیر نفت انتقال پتروشیمی از لرستان به مرکزی را جبران کند

رضا رحیمی نسب در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در جمع خبرنگاران بیان داشت: انتقال پروژه پتروشیمی لرستان به استان دیگر خسارات جبران ناپذیری برای مردم لرستان به دنبال داشته است. بنابراین وزارت نفت باید ما به ازای این پروژه را به مردم لرستان ارائه دهد.

نماینده مردم خرم آباد با اشاره به انتقال پروژه پتروشیمی لرستان به استان مرکزی گفت: طی سئوالی از وزیر نفت خواسته شده است به خاطر این اتفاق از مردم لرستان عذرخواهی کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، رضا رحیمی نسب در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در جمع خبرنگاران بیان داشت: انتقال پروژه پتروشیمی لرستان به استان دیگر خسارات جبران ناپذیری برای مردم لرستان به دنبال داشته است. بنابراین وزارت نفت باید ما به ازای این پروژه را به مردم لرستان ارائه دهد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: در سئوالی که از وزیر نفت داشته ام خواسته ام درباره علت جابجایی این پروژه پاسخ دهد و مسببین و عوامل این به مردم معرفی شوند.

وی در پایان گفت: پاسخ های مسئولان وزارت نفت قانع کننده نبوده و به نظر می رسد بیشتر به دنبال کتمان واقعیت هستند.

 

 

همین خبر به نقل از ایسنا با کمی تفاوت:

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، رضا رحيمي‌نسب در حاشيه‌ جلسه‌ علني امروز مجلس در جمع خبرنگاران پارلماني با بيان اين‌كه تاكنون دو بار از وزير نفت براي پاسخ به اين سوال در جلسات كميسيون انرژي دعوت شده است، گفت: متاسفانه ايشان به دلايلي مانند حضور در سفرهاي استاني و خارجي به جلسات كميسيون نيامد و پاسخ‌هاي مسوولان وزارت نفت نيز به اين سوال قانع‌كننده نبوده است.

رحيمي‌نسب با اعتقاد به اين‌كه مسوولان وزارت نفت به دنبال كتمان اين مساله هستند، در متن سوال خود كه آن را در اختيار خبرنگاران گذاشت از وزير نفت پرسيده است چه كسي تاوان خسارت اجتماعي، اقتصادي انتقال پتروشيمي لرستان به استان مركزي را مي‌دهد؟ مجموعه‌ي وزارت نفت در ازاي تضييع حقوق مردم لرستان در اين زمينه چه چيزي را به لرستان مي‌دهند؟

نماينده خرم‌آباد در مجلس ضمن درخواست جهت معرفي عاملين و مسببين انتقال پتروشيمي لرستان به استان مركزي از وزير نفت خواست كه از مردم لرستان عذرخواهي كند.

Advertisements

نویسنده: ...

اسفندیار خدایی ساکن لرستان تلفن: 09169626628

3 دیدگاه برای «رحیمی نسب: وزیر نفت انتقال پتروشیمی از لرستان به مرکزی را جبران کند»

  1. سلام
    ضمن عرض ادب و احترام به دوست عزيزم در صورت امكان افتتاح سايت جديد ما را در خبرهايت درج كن
    با تشكر ترابي

  2. منظور پتروشیمی چم زمان ازناست که حدود25 سال پیش از بی لیاقتی بعضی نمایندهها ی مجلس به شازند منتقل شد یا اینکه این حق خوری دوباره در شهری دیگر از لرستانمحروم تکرار شده !!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  3. به نام خدا
    من آرش احمدی هستم فرزند محمدمیرزا احمدی از طایفه بارانی بیرانوند اقای رحیمی نسب امیدوارم برای تیره شفی کارامد باشید.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.