سومین پیروزی متوالی داماش لرستان و ٣ پله صعود

373737داماش دورود با دو گل دقایق 18 علی‌رضا افضلی و 9٣ محمدصادق طاهری در مقابل تک گل دقیقه ۴٩ کریم اربابی بر دیهیم غلبه کرد و جمع امتیاز های خود را به 32 رساند. این برد با ٣ پله صعود برای نماینده لرستان در جدول رده‌بندی گروه دوم همراه بود و داماش در رده‌ی چهارم گروه دوم قرار گرفت.

داماش که بازی رفت را نیز با یک گل از دیهیم اهواز برده بود، در بازی برگشت با دو گل دقایق 18 علی‌رضا افضلی و 9٣ محمدصادق طاهری در مقابل تک گل دقیقه ۴٩ کریم اربابی بر دیهیم غلبه کرد و جمع امتیاز های خود را به عدد 32 رساند اما امید چندانی به صعود حتی به عنوان تیم دوم ندارد.

این برد با ٣ پله صعود برای نماینده لرستان در جدول رده‌بندی گروه دوم همراه بود و داماش در رده‌ی چهارم گروه دوم قرار گرفت. البته به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به نیرو زمینی و با یک بازی بیشتر نسبت به تیم تهرانی. 

 

گروه اول

مقاومت بسیج فارس 0 گل گهر سیرجان 1

استیل آذین 0 مهرکام پارس اسلامشهر 1

صنعت نفت آبادان 3 پتروشیمی تبریز 0

شهرداری بندرعباس 2 شهرداری زنجان 0

هما تهران 1 نساجی مازندران 1

آلومینیوم اراک 1 سپاهان‌نوین اصفهان 0

شهرداری تبریز ؟ کوثر لرستان ؟

 

گروه دوم

شموشک نوشهر ؟ نیرو زمینی ؟

شاهین اهواز 0 پیام مخابرات فارس 1

داماش لرستان 2 دیهیم اهواز 1

اتکا گلستان 2 ماشین سازی تبریز 2

تراکتورسازی 2 شاهین بوشهر 0

مس رفسنجان 2 شیرین‌فراز کرمانشاه 1

آلومینیوم هرمزگان ؟ تربیت یزد ؟

 

http://axlor.persianblog.ir/post/173

 

عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

3 دیدگاه برای «سومین پیروزی متوالی داماش لرستان و ٣ پله صعود»

 1. احمدی‌نژاد ایران را منزوی کرده است
  مهدی کروبی می‌گوید سیاست‌های محمود احمدی‌نژاد، ایران را در جهان منزوی کرده است.
  نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران در کنفرانسی خبری افزود که مواضع احمدی‌نژاد به منافع ایران در جهان «آسیب» زده است.
  آقای کروبی تصریح کرد که اگر در انتخابات پیروز شود، سیاستی مغایر با سیاست‌های دولت فعلی و در جهت تنش‌زدایی با غرب اتخاذ خواهد کرد.
  به گزارش آسوشیتدپرس، آقای کروبی همچنین گفت که احمدی‌نژاد در دوران ریاست‌جمهوری خود، «عملکرد ضعیفی در حوزه اقتصاد» داشته است.
  رئیس پیشین مجلس ایران همچنین ادامه داد که سخنان رئیس جمهوری در انکار هولوکاست «تحریک و عصبانیت دیگر کشورها» را بدنبال داشته است.

  به گفته آقای کروبی، سخنان احمدی‌نژاد در این‌ خصوص، بیش از آنکه مثبت باشد «آسیب‌رسان» بوده است، چرا که بود و نبود مسئله هولوکاست به جمهوری اسلامی ایران ارتباطی ندارد.
  اشاره وی به سخنان اخیر رئیس جمهوری فعلی ایران در کنفرانس ضد نژادپرستی ژنو بود که اسرائیل را دولتی «نژادپرست» خواند.
  به نوشته رویترز، دبیرکل حزب اعتماد ملی تاکید کرد که سیاست‌های ایران باید بر اساس منافع ملی خود تعیین و به اجرا گذاشته شود.
  کروبی یکی از نامزد‌های مطرح در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران است.
  انتقاد این نامزد ریاست جمهوری، یکی از شدید‌ترین و صریح‌ترین انتقاداتی است که درباره سیاست خارجی دولت محمود احمدی‌نژاد به طور مستقیم مطرح می‌شود.
  آقای کروبی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت که «تدابیر اوباما رئیس جمهوری آمریکا برای بهبود روابطش با جهان اسلام بسیار مهم است. اما او باید اقداماتی مانند لغو تحریم‌ها علیه ایران را انجام دهد.»

 2. سلام آقای خدایی
  من یه وبلاگ برای داماش دورود ساختم
  مطالبش کاملا به روز ، که چه عرض کنم به ساعته
  همچنین آخرین اخبار روز ورزشی هم ارائه کردم
  خوشحال میشم حمایت کنین و تبادل لینک کنید
  با تشکر

 3. دوستان عزيز و هواداران واقعي فوتبال لرستان!
  چند روزي است عوامل و دارودسته فوتبال بوشهر و در راس آنها مربي دجالشان در بين مردم بوشهر شايع كرده اند كه چون لرستانيها و تيم داماش دورود از راهيابي به ليگ برتر بازمانده است و حتي نتيجه حاصله برابر شاهين بوشهر هم به موقعيت آنها در جدول لطمه اي وارد نخواهد كرد بنابراين تيم داماش در اين بازي بصورتي كاملا مصلحتي خواهد باخت تا تيم شاهين بوشهر به ليگ برتر صعود كند.
  ما طرفداران داماش دورود اين خيال واهي شان را بي پاسخ نخواهيم گذاشت و به ياري خداوند منان و با تلاش فوتباليستهاي محبوبمان ، در دو بازي آينده به آنها و عوامل اين بازيهاي كثيف خواهيم فهماند كه فوتبال داماش و هواداران متعصب و باغيرت داماش دورود شوخي بردار نيستند و ما و تيم محبوبمان تا آخرين لحظه خواهيم جنگيد تا علاوه بر اثبات حقانيت مان در داشتن شايستگي صعود به ليگ برتر حداقل بتوانيم جايگاه واقعي فوتبال دورود و هم استانيهاي باغيرتمان را به ايران و بخصوص به تبريزو بوشهر بشناسانيم و با ارتقاي وضعيت مان در جدول مسابقات از حيثيت و ارزش واقعي فوتبالمان دفاع كنيم.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.