برنامه مستند شبكه افلاك لرستان از كوههاي تهران!

وبلاگ كوهستان سرد اليگودرز
tmb2_65zink02q52aflak
چند روز پیش تلوزیون را روشن کردم و برای تماشا شبکه افلاک را انتخاب کردم دیدم که برنامه ای مستند در مورد یک منطقه کوهستانی پخش می کند کلی خوشحال شدم که شبکه افلاک از کوه های لرستان مستند تهیه کرده است ولی کمی بعد متوجه شدم که متاسفانه این برنامه در مورد کوه های توچال تهران است پس از پخش سریال های تقليدي افلاك از شبکه تهران پخش مستندی در مورد استان تهران واقعا یکی از شاهکار های شبکه افلاک است اگر اخبار استان تهران را هم در شبکه افلاک پخش کنند دیگر همه چیز شبکه افلاک تهرانی می شود  .

 من در هنگام دیدن این برنامه واقعا به عنوان یک لرستانی خجالت  کشیدم با توجه به این که شبکه افلاک متاسفانه ماهواره ای شده است اگربیننده ای از خارج از استان این برنامه را ببیند  نمی گوید شما که می گویید لرستان سرزمینی کوهستانی و زیباست چرا تصاویر کوه های تهران را پخش می کنید.کسی هم نیست به مسئولان شبکه افلاک بگوید که ما در لرستان هرچه نداشته باشیم کوه زیاد داریم مگر تهیه یک مستند از کوه های لرستان چقدر هزینه دارد ما در لرستان هم اکنون کارگردان های داریم که می تواند از کوه های لرستان  مستندی بسازند که در کل کشور بیننده داشته باشد

 ما نمی گوییم که برای تهیه مستند به اشترانکوه و قالی کوه و گرین و تمندرو کبیر کوه بروید در همان کوه های سیاه کمر و مخمل کوه خرم آباد می توان مناظری بسیار زیبا تر از کوه های توچال تهران شکار کرد اگر هم نمی خواهید مستند بسازید حد اقل تصاویر کوه های تهران را پخش نکنید، موسیقی محلی پخش کنید یا برای چندمین بار  سریال یخدان پاپا را پخش کنید کمتر آبرو ریزی می شود.

Advertisements

یک فکر برای “برنامه مستند شبكه افلاك لرستان از كوههاي تهران!”

  1. غصه نخور عوضش بي بي سي فارسي مستندانتخابات كوهدشت رابا نام دلتنگيهاي يك شهر از طريق ماهواره پخش كرد. باز هم بگيد انگليس بده!

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.