بزرگ ترين تونل غرب كشور در تويسركان به بهره بردارى مى رسد

همدان ـ خبرنگار«ايران»: نيمه نخست امسال بزرگ ترين تونل غرب كشور به طول ۷۰۰ متر در شهرستان تويسركان به بهره بردارى مى رسد. بهره بردارى از اين تونل يكى از آرزوهاى ديرينه مردم شهرستان تويسركان است

حسن بهرام نيا، فرماندار تويسركان در همدان افزود: تاكنون يك ميليارد تومان اعتبار ملى و۳۰۰ ميليون تومان اعتبار استانى در اين تونل هزينه شده است. وى با بيان اين كه با بهره بردارى از اين تونل سلامت خودروهاى عبورى و كاهش زمان بين شهرهاى همدان و ملاير را خواهيم داشت اظهار داشت: بهره بردارى از اين تونل يكى از آرزوهاى ديرينه مردم شهرستان تويسركان است. وى با بيان اين كه امسال سد سرابى اين شهرستان آبگيرى خواهد شد افزود: تاكنون بيش از ۴‎/۵ ميليارد تومان در اين سد اعتبار هزينه شده است. بهرام نيا همچنين از بهره بردارى از دانشكده فنى، مهندسى در تويسركان خبر داد و اضافه كرد: با بهره بردارى از اين دانشكده در آينده اى نزديك شاهد افزايش دانشجويان در اين شهرستان خواهيم بود. وى در ادامه با بيان اين كه اعتبارات شهرستان تويسركان نسبت به سال گذشته ۳۶ درصد افزايش يافته است گفت: امسال بيش از ۱۱۴ميليارد و ۷۰۲ ميليون ريال به اين شهرستان اختصاص يافته است.

Advertisements

2 دیدگاه برای «بزرگ ترين تونل غرب كشور در تويسركان به بهره بردارى مى رسد»

  1. کچایید که ببینید تونلی که طی 10 سال ساخته شده هنوز 2 سال از بهره برداری نگذشته داره تخریب می شه . فقط خدا کنه کسی آسیب نبینه …. تمام تونل آب میده …. مردم با سلام و صلوات ازش رد می شن……..

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.