24 نفر كشته و زخمي در تصادف خونین جاده خرم آباد -بروجرد

aj1ogjfjcyc2kdy19cux  بر اثر تصادف دودستگاه مینی بوس  ساعت 15 سه‌شنبه در یک کیلومتری شهر زاغه، هفت نفر از سرنشینان این دو خودرو کشته و هفده نفر هم زخمی شدند. مصدومان این حادثه به بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد و درمانگاه شهر زاغه منتقل شدند.

واحد مرکزی خبر: هفت نفر در محور خرم آباد ـ بروجرد بر اثر تصادف دو دستگاه مینی بوس کشته شدند.

رئیس پلیس راه استان لرستان گفت : ساعت 15 سه‌شنبه بر اثر تصادف دودستگاه مینی بوس در یک کیلومتری شهر زاغه، هفت نفر از سرنشینان این دو خودرو کشته و هفده نفر هم زخمی شدند.

سرهنگ تزار افزود: مصدومان این حادثه به بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد و درمانگاه شهر زاغه منتقل شدند.

وی گفت: علت این حادثه در حال بررسی است

Advertisements

3 دیدگاه برای «24 نفر كشته و زخمي در تصادف خونین جاده خرم آباد -بروجرد»

  1. با سلام یکی از فاکتورهای توسعه یک منطقه داشتن جاده های ایمن و استاندارد است. استان لرستان بعنوان یک استان محروم برای قرار گرفتن در ابتدای مسیر توسعه و زدودن محرومیت از چهره ان می بایست اولین گام را در این زمینه بردارد که خوشبختانه کارهای خوبی در این زمینه انجام گرفته که بعنوان مثال میتوان ازاد راه خرم اباد-پل زال و یا دورود-داران را نام برد که جای بسی امیدواریست. اما نکته ایی که نباید در مورد تلفات رانندگی فراموش کرد علاوه بر داشتن جاده های امن می بایست ارتقای فرهنگ درست رانندگی و در کنار ان نظارت بیشتر راهنمایی و رانندگی مد نظر قرار گیرد.

  2. آقاي سردبير محترم :
    با عرض پوزش باز هم يك نكته.
    لطفاً در كنار ذكر روز وقوع حادثه تاريخ آن را هم ذكر كنيد زيرا به طور مثال مشخص نيست كه روز سه شنبه از چه ماهي و چه تاريخي زيرا به دليل مشكلات update شدن اكثر روزنامه ها و همچنين رعايت اصول حرفه اي كار روزنامه نگاري بهتر است كه تاريخ روز مذكور در ادامه ذكر شود تا ذهن كنجكاو بنده و ساير خوانندگان دچار ترديد در تاريخ آن نشود .

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.