حکایت ورزشگاه پانزده هزار نفری آيت الله كروبي اليگودرز …

منتخب از آرشیو
هادي و حامد وبلاگ كوهستان سرد اليگودرز:
  طرح ورزشگاه 15 هزار نفري (به گفته كيهان چهل ميليارد ريالي) که در سال ۶۹ با تصویب شد و در سال ۸۲ کلنگ زنی شد و در سال ۸۶ مبلغ ۶۵۰ ميليون تومان از محل اعتبارات سفر رياست جمهوري برای آن در نظر گرفته شد باید در حد همین چند ستون پیشرفت کند آیا سهم الیگودرز از عدالت همین چند ستون…
متن كامل

Advertisements

6 دیدگاه برای «حکایت ورزشگاه پانزده هزار نفری آيت الله كروبي اليگودرز …»

 1. سلام خدمت شما برادر ارجمند آقای خدایی
  بنده سردبیر اسبق هفته نامه دیار لرستان و سردبیر فعلی هفته نامه نگی زاگرس هستم.
  البته خود را کوچکتر از آن می دانم که بخواهم در مورد پایگاه اطلاع رسانی شما نظر بدهم ولی با احترام به تفکر سیاسی شما ، امید می رود بیشتر به مسائل اجتماعی و آشنایی مردم با فرهنگ و آداب و رسوم غنی لرستان بپردازید و ما مطبوعات را هم از این طریق یاری دهید چرا که لرستان مظلوم همچنان در میان مردم ایران غریب و ناشناخته است و صداوسیمای ما هم که ناتوان تر از همه ، پس باید فکری اساسی کرد.
  امیدوارم نظر بنده را بی حرمتی به مطالب ذکر شده در وب خود ندانید فط یک پیشنهاد بود.
  یا علی

 2. دردسر جعل مدرک برای فدراسیون جودو:
  تقلب رژیم اسلامی در ورزش – جودوکاران قربانی شدند.
  سقوط هواپیمای روسی توپولف و کشته شدن همه سرنشینان هواپیما از جمله اعضای تیم ملی نوجوانان جودوی ایران، تقلب دیگر رژیم اسلامی در بخش ورزش را آشکار ساخت.

  فدراسیون جودوی جمهوری اسلامی با اعزام سه جودو کار مسن با نام جعلی و مشخصات سه جودو کار نوجوان، قصد شرکت در رقابت های جهانی این رده سنی در مجارستان را داشت که سقوط هواپیما مانع این کار شد؛ تیم نوجوانان برای شرکت در اردوی پیش از رقابت های مجارستان عازم ایروان (ارمنستان) بود.
  خبرگزاری حکومتی فارس در مورد اسامی این سه نفر نوشته است: «بررسی‏ها نشان داد كه اسامی اصلی سه جودوكار مرحوم محمد ملك‏شاهی، وحید باقرپور و مجتبی عزیزالهی است. مجتبی عزیزالهی به جای مصیب عزیز الهی، مجتبی باقرپور به جای یحیی باقرپور و محمد ملك‏شاهی به جای ایمان زینی وند در تیم ملی نوجوانان حضور داشته‏اند تا با توجه به پاسپورت دریافتی بر مبنای شناسنامه و مدرك شناسایی به اشتباه ارائه شده و یا مجعول در این پرواز شركت كنند. باقرپورها و عزیزالهی‏ها پسر عمو بوده‏اند.»
  خبرگزاری مزبور به حضور این ورزشکاران با نامهای تقلبی در رقابتهای بین المللی دیگر چون آلمان و قهرمانی آسیا هم اشاره کرده است.
  اما نکته دیگری که فارس به آن اشاره کرده، جالب تراست: «دیروز تشییع جنازه نمادین این عزیزان از دست رفته با شایعه جابجایی هویت دو پسرعمو برای عدم رو شدن این حقیقت كه با دفن یك دست لباس جودو همراه بود با شرایط بدی همراه شد، به گونه‏ای كه علاوه بر آنكه خانواده‏هایی كه عزیزانشان از دست رفته بودند بغضی مضاعف از این موضوع در گلو داشتند و دم بر نمی‏آوردند، مداح و سخنران نیز به دلیل دادن دو سری نام از این اشخاص گیج شده بود و به سختی مراسم را اداره كرد! جالب‏تر آنكه بر روی برخی تصاویر چاپ شده در استان لرستان و توسط خانواده‏های ایشان، علاوه بر اسامی غیرواقع، اسامی اصلی این جودوكارها و همچنین در خصوص ایمان زینی وند، نام خانوادگی ملك‏شاهی به عنوان نام اصلی در پرانتز ذكر شده بود و انتشار یك گزارش تصویری از مراسم تشییع جنازه نمادین باعث شد كه همین میزان پنهان كاری نیز راه به جایی نبرد.»
  خبر تقلب و اعلام اسامی دروغین به جای جان باختگان واقعی ابتدا از سوی خبرگزاری تابناک انتشار یافت اما با واکنش تند علیرضا امینی، سرپرست فدراسیون جودو و اعلام شکایت از این خبرگزاری در خبرگزاری دانشجویان ایران رو به رو شد.
  اما اعتراض مسوولان فدراسیون و خانواده جان باختگان در ایسنا هم بازتاب یافت؛این در حالی بود که پس از انتشار قابل شناسایی نبودن جان باختگان و لزوم شناسایی آنان برای تحویل به خانواده ها، خبرگزاری دولتی جمهوری اسلامی دیروز برپایه گزارش پایگاه خبری ورزش ایران از زبان بهرام افشارزاده، دبیرکل کمیته المپیک اعلام کرد: «مراسم تشییع پیکر جودوکاران نوجوانی که در این حادثه جان به جان آفرین تسلیم نمودند،راس ساعت 10 صبح فردا (یکشنبه) در ورزشگاه شهید شیرودی تهران برگزار می شود تا در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شوند..»
  شایان یادآوری است که محمود احمدی نژاد در یکی از آخرین صحبت هایش از سازمان ورزش تحت ریاست محمد علی آبادی به عنوان نمونه موفقیت در رژیم اسلامی نام برد.

  — بدون نام ،

 3. عکس های بسیار دیدنی و با نمک از پارک جنگلی الیگودرز. ( مصائب تفریح )
  در گشتل بخوانید.

 4. با سلام خدمت تمامي همشهريان عزيز
  فردي بي نام درمورد حوادث اخير و جان باختگان ورزشكار مطلبي نوشته است و ان را ربط داده به مسائل سياسي كشور.بنظرم اين فرد در خارج از استان لرستان زندگي مي كند و با فرهنگ لرستان و بخصوص با مسئولين عزيز مركز استان كه هميشه در حق شهرستان هاي تابعه ظلم نموده و همه امكانات را در اختيار خود ميگيرند آشنا نيستند
  جهت اشنايي اين عزيز عرض نمايم متاسفانه تا ياد داشته ام در تمامي مسابقات ورزشي سعي خود نموده اند تا به هر نحوي است از عزيران خرم ابادي به مسابقات عزام نمايند و امروز نتيجه اين ظلم هاي اين متعهدين مشخص شد.
  شايد كساني بگويند كه اين عزيران مركز استاني نبوده اند ولي من ميگويم چه فرقي ميكن از كجا هستند نكته اساسي اينست كه بدانيم همه لرستاني هستيم . همه برادر و خواهر هستيم لذا بدانيد و اگاه باشيد كه در پي زمينه سازي افتار براي مرد باشيد نه اينكه در پي نابود كردن ديگرا باشيد به جهت پيروزي خودتان.

 5. لر طنز :عکس های بسیار دیدنی و با نمک از پارک جنگلی الیگودرز. ( مصائب تفریح )در گشتل بخوانید.

  لر طنز :عکس های بسیار دیدنی و با نمک از پارک جنگلی الیگودرز. ( مصائب تفریح )در گشتل بخوانید.

  لر طنز :عکس های بسیار دیدنی و با نمک از پارک جنگلی الیگودرز. ( مصائب تفریح )در گشتل بخوانید.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.