تيم كشتي دورود در جام «زيلكوفسكي» لهستان شركت مي كند

A0596124با وجود درخواست كادر فني تيم ملي كشتي آزاد براي حضور در جام زيكلوفسكي در كشور لهستان، تيم منتخب دورود كه در ليگ برتر كشور حضور دارد با هزينه شخصي در تاريخ 21 تا 24 مرداد ماه در اين رقابت ها شركت خواهد كرد.

————————————————————

به گزارش خبرگزاري فارس، پيش از اين مربيان تيم ملي آزاد شركت در 2 جام بين المللي حيدر علي يف آذربايجان و زيلكوفسكي لهستان را در برنامه هاي آماده سازي تيم اعزامي به مسابقات جهاني 2009 دانمارك قرار داده بودند.
با اين وجود فدراسيون كشتي شركت در اين تورنمنت را به هيات كشتي دورود واگذار كرد.
عباس مرزبان رئيس هيات كشتي شهرستان دورود در اين باره به فارس گفت: از فدراسيون كشتي خواسته بوديم زمينه اعزام تيم ما به يك تورنمنت بين المللي را مهيا كند كه در روزهاي اخير به ما اعلام كردند نماينده ايران در جام زيلكوفسكي لهستان خواهيم بود.
اين مسابقات 21 تا 24 مرداد ماه در لهستان برگزار مي شود.
تيم دورود با هزينه شخصي به اين تورنمنت اعزام خواهد شد.

تاريخ ارسال اين مطلب:  1/ 5/ 1388

Advertisements

5 دیدگاه برای «تيم كشتي دورود در جام «زيلكوفسكي» لهستان شركت مي كند»

 1. با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز جناب آقای خدایی و آرزوی موفقیت برای تیم کشتی دورود.
  دورود پایتخت طبیعت ایران جان تازه ای میگیرد ….
  منتظر همراهی همیشگی شما هستیم

 2. تجليل مسئولان از يكديگر در روز خبرنگار!

  طبق سنوات گذشته از حدود 4 ماه پيش ستادي به منظور بزرگداشت روز خبرنگار در مركز استان لرستان و شهرستان بروجرد تشكيل شد. از آنجا كه متوليان اين ستاد افرادي فاقد تجربه بودند مراسم امسال نيز نه تنها رونقي نداشت بلكه تفاوت بسيار داشت. در اين مراسم كه تعداد معدودي از خبرنگاران بروجرد و مركز لرستان دعوت شده بودند جلسه به تعريف و تمجيد سخنرانان از يكديگر تبديل شد و در ادامه خبرنگاران را به پرهيز از گزافه گويي و سياه نمايي توصيه كردند. آنهايي هم كه دوست داشتند مثل هميشه دو طرف را داشته باشند گاهي اشاره اي به دغدغه هاي خبرنگاران داشتند و اينكه اين قشر هم مشكلاتي دارد.
  طي سالهاي گذشته و بويژه امسال هيچگاه نشد كه قبل از برگزاري مراسم و يا در حين مراسم از خبرنگاري براي بيان مشكلات كار اطلاع رساني دعوت به سخنراني شود، در پايان هم براي اينكه خبرنگاران مدعو دچار رنجش نشوند با ارائه لوح از آنان تقدير مي شد.
  بي توجهي به جايگاه و منزلت خبرنگار امسال به حدي رسيد كه نه تنها لوحي اهدا نشد بلكه اعلام كردند خبرنگاران بعداً براي دريافت هداياي خويش به دفتر ستاد مراسم مراجعه كنند.
  اين رفتار در مراسم به اعتراض شديد خبرنگاران حاضر در جلسه منجر شد و حتي اعضاي خانواده شهيد محمود صارمي نيز به آن واكنش نشان دادند.

  بروجرد- خبرنگار كيهان21/5/1387 آرشیو

 3. جناب خدائی
  پیشاپیش 17 مرداد ماه روز خبرنگار را به جنابعالی وسایر عزیزان ودست اندر کاران محترم سایت وزین لر نا تبریک می گویم
  امید وارم که دراین روز از زحمت کشان واقعی تجلیل شود

 4. جناب آقای خدایی:با عرض سلام
  از بازدید حضرتعالی از وبلاگ بنده تشکر می نمایم. امیدوارم که با بازدیدهای مجدد و بیان نظرات خویش در این را ما را یاری فرمایی.در ضمن بنده بیش از دو سال است که تقریبا روزانه از سایت شما بازدید می نمایم و این سایت را به عنوان زبان گویای مردان و زنان آزاده لرستان می پندارم.

 5. سلام آقای خدایی تیم دورود تا الان در اینرقابت ها شرکت نکرده در حالی که این رقابت ها به پایان رسیده است

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.