ماندن تيم كوثر در خرم آباد در هاله اي از ابهام

resized-ko569877 با گذشت بيش از يك سال از حضور اين تيم در لرستان، تاكنون وضعيت استقرار و يا ثبت اين تيم به طور كلي مشخص نبوده و هواداران فوتبال لرستان نيز خواستار استقرار اين تيم در استان هستند. مدير كل تربيت بدني لرستان مي گويد: مسوولان تيم كوثر بايد براي ثبت نهايي تيم فوتبال كوثر لرستان اقدام كرده و در اين استان و شهر خرم آباد حضور يابند.

خرم آباد – تيم كوثر لرستان از يك سال گذشته به عنوان يك تيم لرستاني و از شهر خرم آباد در بازيهاي ليگ دسته يك حضور يافته است.

با گذشت بيش از يك سال از حضور اين تيم در لرستان، تاكنون وضعيت استقرار و يا ثبت اين تيم به طور كلي مشخص نبوده و هواداران فوتبال لرستان نيز خواستار استقرار اين تيم در استان هستند.

بسياري از ورزش دوستان لرستاني در ليگ گذشته با حضور در ورزشگاه تختي خرم آباد قاطعانه از اين تيم حمايت كردند و اين در حالي است كه پس از پايان ليگ دسته يك كشور، بازيكنان و يا مربيان اين تيم در لرستان حضور نداشته اند.

يك ورزشكار خرم آبادي در گفت و گو با ايرنا گفت: ظاهرا زمزه رفتن تيم كوثر در لرستان مطرح است .

وي گفت : اين در حالي است كه هواداران اين تيم در وضعيت جوي متفاوت در يكسال گذشته با حضور در ورزشگاه تختي حمايت خود را از اين تيم اعلام داشته اند.

اصغر متقي افزود: حضور تيم كوثر لرستان در خرم آباد موجب دلگرمي همه ورزش دوستان لرستاني شده بود اما احتمال رفتن اين تيم از لرستان موجب نگراني خرم آبادي‌هاي هوادار تيم شده است.

وي اظهار داشت: هواداران خرم آبادي از تعصب خوبي نسبت به تيم‌هاي لرستاني برخوردارند و در همه شرايط از تيم‌هاي لرستان حمايت مي‌كنند.

رييس هيات فوتبال استان لرستان نيز گفت: تيم كوثر لرستان بايستي با عنوان تيم كوثر در فدراسيون ثبت شود و اين در حالي است كه مسوولان اين تيم نسبت به اين مهم كوتاهي مي‌كنند.

همايون بهاروند افزود: تيم كوثر لرستان از برخي امكانات خرم آباد استفاده مي‌كند اما تنها چند بازيكن اندك اين تيم لرستاني هستند.

وي با اشاره به بازيكنان لرستاني حاضر در ليگ برتر كشور اظهار داشت:
بازيكنان زيادي در ليگ دسته برتر فوتبال كشور حضور دارند كه مي‌توانند در تيم‌هاي لرستاني حضور يابند.

وي اضافه كرد: مسوولان تيم كوثر لرستان بايستي نسبت به ثبت قانوني تيم كوثر لرستان اقدام كرده تا مردم و مسوولان لرستاني بتوانند با آسودگي خاطر از اين تيم حمايت كنند.

مدير كل تربيت بدني لرستان نيز گفت: مسوولان تيم كوثر لرستان بايد براي ثبت نهايي تيم فوتبال كوثر لرستان اقدام كرده و در اين استان و شهر خرم آباد حضور يابند.

ميرزاحسين سالاروند افزود: نشاني و آدرس دقيقي از تيم كوثر لرستان در خرم آباد وجود ندارد و براي مكاتبه با تيم مذكور بايد با مسوولان اين تيم به صورت تلفني ارتباط برقرار شود.

وي تصريح كرد: تيم كوثر لرستان در سال گذشته دو ميليارد ريال از تربيت بدني دريافت كرده اما مسوولان اين تيم در برخي از مواقع ادعا مي‌كنند كه همچنان طلبكارند.

وي اضافه كرد: مسوولان تيم كوثر لرستان بايد با حضور در استان، جايگاه و محل استقرار خود را به ثبت رسانده و از بازيكنان لرستاني براي حضور در ليگ دسته يك فوتبال كشور استفاده كنند.

مدير عامل تيم كوثر لرستان نيز گفت: تيم كوثر لرستان در اداره ثبت شركتها با نام موسسه فرهنگي ورزشي كوثر لرستان به ثبت رسيده است.

غلامرضا آيت الله زاده افزود: اين تيم با نام لرستان و با هدف حضور در اين استان در رقابتهاي ليگ دسته يك كشور حضور يافته است.

وي تصريح كرد: بر اساس توافقات به عمل آمده با مديريت استان، تيم كوثر لرستان در استان حضور يافته اما تاكنون هيچگونه اعتبار و يا كمك مالي به اين تيم نشده است.

وي اضافه كرد: مديران تيم كوثر به دنبال جذب منابع مالي و اسپانسر هستند اما تاكنون اقدام موثري انجام نشده و براي رفع اين مشكل با نهاد رياست جمهوري و مجلس شوراي اسلامي مكاتباتي انجام شده است.

آيت الله زاده با اشاره به مشكلات اين تيم اظهار داشت: نبود اسپانسر و حمايت‌هاي مالي در تيم كوثر لرستان موجب بروز مشكلات فراواني در تيم شده و با وجود اين مشكلات براي جذب بازيكن در سال جاري با مشكل مواجه هستيم.

در عين حال وي مشخص نكرد كه تيم كوثر لرستان در ليگ آينده فوتبال دسته يك باشگاههاي كشور در خرم آباد باقي خواهد ماند يا خير.

 

Advertisements

یک فکر برای “ماندن تيم كوثر در خرم آباد در هاله اي از ابهام”

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.