شهردار خرم آباد در سانحه رانندگي جان باخت

حشمت-الله-اميري

مدير مرکز سوانح و فوريت هاي پزشکي استان لرستان گفت: حشمت الله اميري شهردار خرم آباد پنجشنبه شب در سانحه رانندگي در محور خرم آباد به چگني جان باخت. اين سانحه ميان يک دستگاه پژو 405 و يک دستگاه کاميون رخ داده که هنوز علت وقوع اين حادثه مشخص نشده است. متاسفانه در اين سانحه حشمت الله اميري شهردار خرم آباد و همسر وي در دم جان باختند و دو فرزند ايشان مجروح و به بيمارستان شهداي عشاير منتقل شدند.

دکتر ايرج عبدي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: متاسفانه در اين سانحه حشمت الله اميري شهردار خرم آباد و همسر وي در دم جان باختند.
وي اظهار داشت: همچنين دو فرزند شهردار خرم آباد مجروح و به بيمارستان شهداي عشاير اين شهر انتقال داده شدند.
وي يادآور شد: اين سانحه ميان يک دستگاه پژو 405 و يک دستگاه کاميون رخ داده که هنوز علت وقوع اين حادثه مشخص نشده است.
دکتر عبدي افزود: در حال حاضر ماموران و نيروهاي اين مرکز در حال انتقال اجساد هستند.
شهردار شهر خرم آباد روز 15 تيرماه گذشته در مراسمي با حضور استاندار و برخي مسوولان استاني و با حکم صادق محصولي وزير کشور معرفي شد.

پايگاه خبري لرنا اين ضايعه را به مردم خرم آباد بخصوص خانواده ايشان تسليت مي گويد

منبع خبر: لرستان پرس

تاريخ: 16 مرداد 1388

Advertisements

12 دیدگاه برای «شهردار خرم آباد در سانحه رانندگي جان باخت»

 1. به بازماندگان ایشان تسلیت می گوییم .قطعا ایشان در طول خدمتشان در لرستان منشاء اثر بوده اند .خدایش بیامرزاد . اما امیدواریم وضع فعلی جاده های استان بهتر شود تا کمتر عزیزان خود را بر اثر تصادف از دست بدهیم

 2. با شنیدن این خبر از صبح تا حالا متاثرم .تا کی این وضعیت باید ادامه داشته باشه و جاده های غیراستاندارد جان عزیزای ما رو بگیرن و ما فقط با ابراز تاسف نظاره گر باشیم؟

 3. واقعا غم انگیز است. هر روز باید منتظر مرگ عزیزانمان در یکی از این جاده ها باشیم. دریغ کز شبی چنین سپیده سر نمی زند.

 4. سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز مرده آنست که نامش به نکویی نبرند

 5. متاسفم از اين جادههاي استان كه به قزبانگاه تبديل شده اند

 6. چشم وزیر راه روشن.
  داشتن می رفتن عروسی. جناب وزیر راه خودتونو جای اقای امیری بذارید. خودتونو که کنار همسر و فرزندانتون نشستید و به چند لحظه بعدتون فک می کنید که قراره دلتون شاد باشه.
  به زن و فرزندانتون که خوش پوش تر و خندون تر از همیشه سوار ماشین شدن تا برسن به عروسی و چن ساعتی دلشاد باشن.
  دست مریزاد جناب وزیر. امروز که جلوی آینه به خودت عطر می زنی که از در بری بیرون یه لحظه تصور کن که تو هم مثل مهندس امیری این آخرین عطریه که رو گردنت می شینه… تصور کن اگه حتی دردناک و سخت باشه…

 7. اگر چه خداوند متعال ما را به بهترين عزيزانمان آزمايش ميكند و ما بايد تابع و تسليم مقدرات الهي باشيم لاكن اينگونه عزيزان كه با گمنامي زندگي با تقوائي را سپري نمودند و فقط و فقط بخاطر حفظ استقلال خود از گروهها مدتي عليرغم تخصص وتقواي ستودنيش از طرف مسئولين بي مهري ديد لاكن هميشه همت و كوشش خود را براي شهر و شهرستان و استان و كشورش را درخدمت ميگرفت 0
  ضايعه اسفناك درگذشت اين عزيز سفر كرده و يار باوفا و همراه بيش از 20 سال ما كه تنهايمان گذاشت بر همه مومنين و مسلمانان و دلسوخته اسلام و انقلاب و بيش از همه بر جهادگران جهاد سازندگي و برادران بسيجي تسليت عرض مينمايم . از خداوند متعال براي اين عزيز و همسر محترمه اش عفران و براي بازماندگان و دوستانش صبر جميل خواستارم الهم اغفر

 8. خدا رحمتش کند ولی ابوالفضلی جاده های لرستان استاندارد نیست

 9. خدا رحمتشون كنه البته دختر بزرگشو خواهر زادشم كه دختر بوده تو اين سانحه به رحمت خدا رفت
  ولي فكر كنم كه اتومبيلشو دستكاري كردن چون آقاي اميري يه اصلاح طلب بود كه بعضي ها باهاش مخالف بودند
  ولي كسي كه فكر نميكرد تو اين دولت به ايشون كه مديري توانمند بود پست بدهند

 10. روی قبرش نوشتند مسافربوده است
  نوشتند یک مرغ مهاجر بوده است
  پس کو اون خدایی که میگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرانیست تا ببینه ؟؟؟؟؟؟؟ کجا بود اون لحظه ها؟؟کجا بود تا نذاره محسن و محمد وحدیث به این روز بیفتن؟؟؟؟؟دلش خوش که اون بالا نشسته راحت میتونه زجر بده دلش خوش.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.