نهاوند شهر كلنگ‌هاي زده شده و پروژه‌هاي نيمه تمام

سنايي سنايي نماينده مردم نهاوند در مجلس‌: طرح‌هاي زيادي در نهاوند كلنگ‌زني شده است اما به سرانجام نرسيده‌اند و يا طرح‌هاي عمراني به صورت نيمه كاره رها شده است. نمونه بارز آن طرح گردشگري بين‌المللي گاماسياب نهاوند است. بايد طرحي تا كارشناسي نشده و بودجه آن تعيين نشده،‌ اجرايي نشود و بي‌دليل به مردم قول ندهيم.

نماينده مردم نهاوند در مجلس‌ گفت: كلنگ‌هاي زيادي در نهاوند به زمين شده است اما به سرانجام نرسيده‌اند و نمونه بارز آن طرح گردشگري بين‌المللي گاماسياب نهاوند است.

مهدي سنايي در گفتگو با خبرنگار فارس در نهاوند با اشاره به طرح گردشگري بين‌المللي گاماسياب نهاوند افزود: اين طرح بدون كار كارشناسي كلنگ‌زني شده و مجري اين طرح يك ايراني مقيم خارج از كشور است كه از روند كار بسيار ناراضي است و اين كار را غير عملي مي‌داند.
وي گفت: علت مشكلات، حل نشدن مشكلات اوليه مانند تملك زمين،‌ مشكلات اداري و مسائلي از اين قبيل است.
نماينده مردم نهاوند در مجلس اضافه كرد: ‌ما هنوز زيرساخت‌ها را درست نكرده كلنگ‌زني مي‌كنيم، مانند همين طرح گاماسياب كه در هيئت دولت هم تصويب شد و بنا بر اين شد كار آغاز شود، ولي هنوز مشكلات عمده كه تسهيلات بانكي،‌ تملك زمين و مهم‌تر از همه احداث سد گرين است حل نشده است.
وي تصريح كرد: طرح‌هاي زيادي در نهاوند كلنگ‌زني شده است ولي كار اجرايي براي آن انجام نگرفته است و يا طرح‌هاي عمراني به صورت نيمه كاره رها شده است.
سنايي ادامه داد: بايد طرحي تا كارشناسي نشده و بودجه آن تعيين نشده،‌ اجرايي نشود و بي‌دليل به مردم قول ندهيم.
وي خاطرنشان كرد:‌شهرستان نهاوند داراي زيرساخت‌هاي قوي و ظرفيت خوبي براي پروژه‌هاي ملي و بين‌المللي است و اداره‌ها و سازمان‌هاي نهاوند بايد در جذب بودجه‌ها و اجراي كارهاي عمراني همت بالاي خود را نشان دهند و كارشكني نكنند.

با تشكر از وبلاگ خبرگزاري فضول نهاوندي
http://www.fozolenahavandi.blogfa.com/

Advertisements

2 دیدگاه برای «نهاوند شهر كلنگ‌هاي زده شده و پروژه‌هاي نيمه تمام»

  1. گزارش خبرگزاری فضول نهاوندی:
    راه اندازی دبیرستان معارف اسلامی درنهاوند:

    پیرو جلسات مختلف باآموزش وپرورش نهاوندومذاکرات انجام شده بامسئولین دبیرستان های معارف اسلامی ( صدرا ) درجلسه ای که درمحل آموزش وپرورش نهاوند برگزارشد مقرر گردید یک باب دبیرستان جهت تشکیل کلاسهای این رشته تحصیلی دراختیار اداره تبلیغات اسلامی قرارگیرد همچنین مقرر گردید بهترین مدرسان این رشته جهت تدریس درنظر گرفته شوند .

    لازم به ذکراست باهماهنگی های به عمل آمده بامسئولین مدارس صدرا باتوجه به تامین نظر مسئولین می توان امیدواربود به زودی مجوز تاسیس دبیرستان مذکور درنهاوندصادر وبرای سال تحصیلی 1389 -1388 اقدام به جذب دانش آموز کرد .

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.