استاندار لرستان: مجوز خروج از استان به کوثر داده نمي‌شود

حسين-فهميدهاستاندار لرستان: مجوز خروج به تيم کوثر از استان لرستان نخواهيم داد.. کوثر بايد هزينه هاي خود را تامين کند. کوثر مال لرستان است و بايد با نام لرستان در مسابقات فوتبال حضور يافته و شرکت کند.
 سالاروند مدير کل تربيت بدني لرستان: ما شرمنده مسئولين تيمهاي فوتبال استان هستيم،مشکلات زيادي دارند
. کوثر از لرستان خارج شدني نيست، تصميم قطعي در خصوص دو تيم داماش هفته آينده نهايي مي شود.
 

كاريكاتور-لرستان

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)-منطقه لرستان، عليرغم اينکه مسابقات فوتبال دسته اول کشور هنوز شروع نشده، ولي تا کنون حضور تيم کوثر و يا عدم حضور آن در اين مسابقات آن هم با نام لرستان در هاله اي از ابهام قرار دارد .

تيم فوتبال کوثر سال گذشته با نام لرستان در مسابقات حاضر شد ولي با پايان يافتن اين رقابتها بنا به دلايلي که مسئولين اين تيم آن را مشکلات مالي و عدم حمايتهاي کافي عنوان کردند ، شايعاتي مبني بر خروج اين تيم از لرستان بر سر زبانها افتاده است .

در اين رابطه استاندار لرستان با تاکيد بر اينکه مجوز خروج به تيم کوثر از استان نخواهيم داد، اظهار كرد: تيم فوتبال کوثر فصل گذشته در استان بود و با نام لرستان در مسابقات حاضر شد.

دکتر صابري با بيان اينکه تيم داري آن هم از نوع فوتبال هزينه زيادي دارد ، گفت : کوثر يک سري بدهي دارد ، تيم داري هزينه دارد ؛ ما نتوانسته و نمي توانيم هزينه هاي آنها را برآورده کنيم .

وي با تاکيد بر اينکه کوثر بايد هزينه هاي خود را تامين کند ، ادامه داد : کارخانجات صنعتي در استان و ان قدر هم توان مالي ندارند که کوثر را حمايت کنند ، از بودجه هاي دولتي هم نمي توانيم به اين تيم کمک کنيم .

دکتر صابري بابيان اينکه کوثر مشکلات خاص به خود را دارد ، تصريح کرد : کوثر مال لرستاناست و بايد با نام لرستان در مسابقات فوتبال حضور يافته و شرکت کند .

گفتني در همين رابطه مدير کل تربيت بدني لرستان با بيان اينکه کوثر از لرستان خارج شدني نيست،گفت: تصميم قطعي در خصوص دو تيم داماش و کوثر هفته آينده نهايي مي شود.

ميرزا حسين سالاروند با تاکيد بر اينکه اين تيمها بايد در راستاي سياستهاي استان حرکت کنند، به آخرين وضعيت کوثر وشايعاتي مبني بر خروج اين تيم از استان افزود: کوثر مال لرستان بوده واجازه نخواهيم داد از استان خارج شود.

وي با بيان اينکه بايد اين تيم از ظرفيتهاي استان استفاده کند، ادامه داد: جوانان فوتباليست مستعدي در لرستان، وجود دارد، ما مي خواهيم ظرفيتهاي فوتبال استان متمرکز شوند.

سالاروند تصريح کرد: شروط اصلي براي کوثر همين است و اين شرط فعاليت باشگاه است.

مدير کل تربيت بدني لرستان با اشاره به باشگاههاي فوتبال استان گفت: ما شرمنده مسئولين تيمهاي فوتبال استان هستيم،مشکلات زيادي دارند و ما در حد توان آنها را ياري خواهيم کرد

Advertisements

یک فکر برای “استاندار لرستان: مجوز خروج از استان به کوثر داده نمي‌شود”

  1. جون مادرت دور قلعه رو ازاد کن وبرو. یادته دور دوم رییس جمهور گفتم واسه خودشیرینی دارند دور قلعه رو کمی ازاد میکنند و بعد بی خیال میشن
    گفتی نه اینا بعد از سفر هییت دولت هم ادامه داره ؟
    حالا کدوممون راست گفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.