دو تشكر و دو تذكر نماينده دورود و ازنا

d455656787898dعزت‌الله دهقان در نطق میان دستور خود از اقدام وزارت نیرو در اختصاص بودجه سد دورود و ازنا و آب شرب این دو شهر تشکر کرد و به وزیر راه به خاطر احداث باند دوم راه دورود – داران تشکر و در جهت احداث باند دوم راه ازنا – شازند و کمربندی راه دورود و احداث زیرگذرهای مصوب تذکر داد…هرکس در مقابل ولایت فقیه، رهبر انقلاب، چون و چرا و اما و اگر کند و خواسته باشد قبل از رهبر اعلام نظر کند، مطرود خدا و رسول است

——————————————————–

نماینده‌ دورود و ازنا با اشاره به معرفی وزرا و با انتقاد از تلقی نادرست بعضی روزنامه‌ها و ارباب جراید که اقتدار مجلس را در ریزش هرچه بیشتر اعضای کابینه می‌دانند، تصریح کرد: به عنوان یک نماینده مجلس باید بگویم اقتدار مجلس به عقلانیت و دلسوزی مجلس است، با توجه به وضعیت خاص سیاسی اجتماعی، نمایندگان بر آن هستند بر اساس لیاقت‌ها و توان‌ها هرچه زودتر، بهتر و بیشتر وزرا را به وزارتخانه‌ها اعزام و دولت خدمتگزار را در جهت خدمت‌رسانی یاری کند.
به گزارش خبرنگار پارلمانی حیات، عزت‌الله دهقانی، در نطق میان دستور خود از اقدام وزارت نیرو در اختصاص بودجه سد درود و ازنا و آب شرب این دو شهر تشکر و در جهت رفع کاستی‌های آب شرب روستایی این دو شهرستان تذکر داد و خاطرنشان کرد: از وزیر راه به خاطر احداث باند دوم راه دورود – داران تشکر و در جهت احداث باند دوم راه ازنا – شازند و کمربندی راه دورود و احداث زیرگذرهای مصوب تذکر داد.
وی از وزیر جهاد کشاورزی نسبت به اختصاص بودجه خشکسالی تقدیر و در جهت تمدید وام‌های کشاورزی با توجه به خشکسالی منطقه لرستان تذکر داد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از وزیر بهداشت تسریع در احداث بیمارستان 168 تختخوابی دورود و تجهیز بیمارستان امام علی (ع) ازنا و تامین پزشک این دو شهرستان را خواستار شد.
دهقانی نهایی کردن الحاق بخش ناصرالدین به دورود و شهرک المهدی به ازنا با توجه به نصب تابلوی شهرداری و اختصاص بودجه توسط استاندار لرستان را از وزیر کشور خواستار شد.
وی در ادامه با اشاره به موضوع معرفی وزرا و با انتقاد از تلقی نادرست بعضی از روزنامه‌ها و ارباب جراید که اقتدار مجلس را در ریزش هرچه بیشتر اعضای کابینه می‌دانند، تصریح کرد: به عنوان یک نماینده مجلس باید بگویم اقتدار مجلس به عقلانیت و دلسوزی مجلس است، با توجه به وضعیت خاص سیاسی اجتماعی، نمایندگان بر آن هستند بر اساس لیاقت‌ها و توان‌ها هرچه زودتر، بهتر و بیشتر وزرا را به وزارتخانه‌ها اعزام و دولت خدمتگزار را در جهت خدمت‌رسانی یاری کند.
نمایندده‌ مردم دورود و ازنا هم‌چنین خطاب به نخبگان کشور و خواص امت اظهار کرد: بر اساس حکمت بالغه الاهیه جایی که خالق عالم رسول ختمی مرتبت را مامور می‌کند تا رسالتش را اعلام کند، خدایی که پیامبر را مامور تشکیل حکومت می‌کند امت را نیز موظف می‌کند که از خدا و رسول جلوتر نیفتید و قبل از خدا و رسول اعلام موضع نکنید و صدای خود را بالاتر از صدای پیامبر قرار ندهید.
دهقانی ادامه داد: اگر بیت‌الغزل سیاسی امام این است که ولایت فقیه از اموری است که تصورش موجب تصدیقش می‌شود و کلیه اختیارات حکومتی پیامبر و امام معصوم در عصر غیبت منطبق به فقیه است بر این اساس وظیفه‌ای را که مردم عصر رسول‌الله در قبال پیامبر دارند، مردم زمان غیبت در قبال ولی امر مسلمین دارند.
این نماینده‌ اصولگرای مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به مضمون این آیه که صدای خود را بالاتر از صدای پیامبر نکنید، یعنی مردم و نخبگان عصر غیبت، صدای خود را بالاتر از صدای ولی فقیه نکنید و امام صادق (ع) در این راستا فرمودند من او را بر شما حاکم کردم و هرکس در مقابل ولی فقیه چون و چرا کند در مقابل من امام صادق (ع) اما و اگر کرده است.
دهقانی تاکید کرد: بر این اساس هرکس در مقابل ولایت فقیه، رهبر انقلاب، چون و چرا و اما و اگر کند و خواسته باشد قبل از رهبر اعلام نظر کند، چنین کسی مطرود خدا و رسول است.

Advertisements

7 دیدگاه برای «دو تشكر و دو تذكر نماينده دورود و ازنا»

 1. زحمت کشیدن تذکر داده اند .واقعا مایه فخر و مباهات ماست .تشکر کرده اند برای چه مگر برای دورود و ازنا چه کرده اند کدام دوراهی که بعداز چهار سال 100 مترشپ راه اندازی شده است.وای بر ما که با یک تذکر و تشکر نمایندگان خوشحال می شویم و فکر میکنیم کار مهمی برای ما کرده اند نمایندگان دیگر شهر ها را ببینید

 2. کاش این دو تذکر راهم نمیداد و به همان وظایف وکیل الدوله ایش که تا به حال در گیر آن بوده می رسید و دلخوش میماند!!!

 3. كوتاه از حوادث
  40 هكتار از مراتع سراب گيان نهاوند دستخوش حريق شد
  خبرگزاري فارس: آتش‌سوزي در 40 هكتار از مراتع سراب گيان نهاوند،

  به گزارش خبرگزاري فارس از همدان، بر اثر آتش‌سوزي در سراب تفريحي ـ تاريخي شهرستان نهاوند 40 هكتار از مراتع اين محل دستخوش حريق شد.
  در اين حادثه كه هنوز علت آن به درستي اعلام نشده با اقدام به موقع نيروهاي پاسگاه انتظامي گيان و اهالي محل آتش مهار و از ايراد خسارت بيشتر جلوگيري به عمل آمد.
  شهر گيان در 16 كيلومتري جنوب غربي نهاوند واقع شده است كه وجود جنگل، سراب و مراتع اطراف آن همه ساله جمعيت فراواني از اقصي‌نقاط ايران را به خود جذب مي‌كند.

  خبر گزاری فضول نهاوندی

 4. با سلام – جناب آقاي دهقان اگر توانستيد لطف كنيد در مورد رفع بيكاري در استان و به خصوص دورود و ازنا يك تذكر خيلي خيلي يواش به وزير بدهيد البته نه طوري كه ناراخت بشوند و پيش رييس جمهور گلايه كنند براي شما هم خوب نيست به خاطر مردم دردكشيده اين ديار موقعيت خودتون رو به خطر بياندازيد.

  لرنا:
  دوست گرامي آيا بهتر نيست به جاي طعنه به نماينده شهرمان (هر كه باشد) كمك كنيم
  قرار نيست نماينده به تنهايي اشتغال ايجاد كند يا شهرمان را آباد كند
  نقش من و شما و ساير مسئولان چيست؟ بهتر نيست كه گاهي يك انتقاد دقيق يا يك پيشنهاد خوب ارائه دهيم.
  آيا كافي است كه فقط بدبينانه به نماينده طعنه يزنيم.

 5. با عرض سلام خدمت نماینده محترم دورود و ازنا. بنده به نوبه خود از تذکرات به وزیران مذکور بخاطر پروژه های جاده ایی متشکرم . اما نکته ایی که باید مد نظر قرار گیرد پیگیری مستمر این قضیه در زمان بندیهای مشخص است که موضوع با جدیت توسط وزارت خانه مربوطه پیگیری و در زمان مقرر به اتمام برسد . همچنین ضمن تقدیر از زحمات شما برای انتقال اداره کل راه اهن به دورود از شما خواهشمندیم که بعنوان اقدام موثر بعدی تمام تلاش خود را جهت احداث ایستگاه راه اهن جدید که بحث ان در سالهای گذشته مطرح شده بکار بگیرید . اما در مورد بحث اشتغال باز هم ضمن تشکر ازهمت والا و جدیتهای شما در ایجاد صنایع غذایی و دامی با امکان اشتغال بال برای جوانان از حضرتعالی مجدانه تقاضا داریم که با توجه به پنانسیلهای بالای این شهر مانند قدمت صنعتی بودن پنجاه ساله ان و بطبع ان فرهنگ صنعتی بودن حاکم بر این شهر و قرار گرفتن در مسیر راه اهن سراسری و جاده های مواصلاتی اصلی کشور و از طرفی منابع ابی سرشار ان که همه این موارد از ایتمهای مورد توجه سرمایه گذاران می باشد نسبت به احداث صنایع بزرگ تمام تلاش خود را بکار گیرید بعنوان مثال صنایعی مثل پتروشیمی یا صنایع پایین دست ان – فاز 4 کارخانه سیمان- نیروگاه که یکی از ایتمهای مهم در توسعه منطقه میباشد(حتی نیروگاه خصوصی) – فولاد- صنایع زیردست فولاد- کارخانه های قطعه ساز و … طرحهای دیگر که می توانند مورد توجه و بررسی قرار گیرند. در همینجا از تمام مردم تقاضا مندم که با حمایتهای خود و دادن مشاوره در حد بضاعت عصای دست نماینده در جهت توسعه شهر باشند. با تشکر از نماینده محترم و همه مردم خوب دورود و ازنا.

 6. سلام آقاي دهقان
  من از شما نماینده محترم خواهش میکنم به جای بازگرداندن گارگران کارخانه فارسیت به سرکار، کارخانه رو تعطیل کن تا کارگران به دلیل تماس با آزبست سرطان نگیرند.
  نقض حقوق بشر چیست؟

 7. ای داد بی داد این نماینده که برای مردم دورود و ازنا کاری نکرده است پس چرا راجعه به او مطلب می نویسید .
  موقع انتخابات من به یاد میارم که گفتند:اگر دهقان نماینده شود نماینده مجلس می شود،اگر دهقان رای بیاورد مشاور وزیر می شودو دیگر اگر های دیگر که تا کنون آقای دهقان برای این مردم کاری كرده؟.
  بروید و نماینده بروجرد را ببینید ای مردم .

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.