مجتمع هاي گردشگري (بيرجندي، ترنجستان و بوستان پرديس) بروجرد افتتاح شد

بروجرد2 با حضور علا‌‌الدين بروجردي فاز نخست و دوم باغ بزرگ بيرجندي در زميني به مساحت 67 هزار مترمربع با صرف اعتباري بالغ بر دو ميليارد و 400 ميليون ريال همچنين بوستان پرديس بروجرد نيز در قالب فضاي تفريحي و گردشگري با رعايت مبلمان پاركي با صرف اعتباري بالغ بر 682 ميليون ريال به بهره‌برداري رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس از بروجرد، علا‌‌الدين بروجردي پنج‌شنبه شب در مراسم افتتاح مجموعه‌هاي تفريحي‌ ـ گردشگري بروجرد ضمن تاكيد بر ضرورت معرفي دستاوردهاي انقلاب اسلامي در طول هفته دولت‌ اظهار داشت: امروز به بركت خون شهداي بزرگوار انقلاب از جمله شهيدان رجايي و باهنر است كه ما در سراسر ميهن اسلاميمان جنب و جوش سازندگي گسترده و پربركتي را شاهد هستيم.
وي به افتتاح هزاران پروژه همزمان با هفته دولت در سراسر كشور اشاره كرد و افزود: بايد از اين فرصت استفاده كرد و با به كارگيري توان ملي و منطقه‌اي براي آباداني و عمران بيشتر شهري تلاش كرد.
بروجردبروجردي هفته دولت را فرصتي براي بيان حقايق و عملكرد ادارات بيان كرد و گفت: مردم بايد از عملكرد مسئولان در تمام زمينه‌ها آگاه باشند.
نماينده مردم بروجرد ساخت مجموعه‌هاي فرهنگي ـ تفريحي بيرجندي، ترنجستان و بوستان پرديس را از حركت‌هاي مطلوب در اين شهرستان ارزيابي كرد و خواستار گسترش اين مجموعه‌ها شد.
در ادامه فاز نخست و دوم باغ بزرگ بيرجندي در زميني به مساحت 67 هزار و 700 مترمربع در قالب فضاهايي نظير نمازخانه و سرويس بهداشتي، جدول‌گذاري، احداث معابر، تاسيسات روشنايي و نورپردازي، اسباب‌بازي‌ها و وسايل تفريحي كودكان، آبخوري و فضاي سبز با صرف اعتباري بالغ بر دو ميليارد و 400 ميليون ريال به بهره‌برداري رسيد.
همچنين بوستان پرديس بروجرد نيز در قالب فضاي تفريحي و گردشگري با رعايت مبلمان پاركي با صرف اعتباري بالغ بر 682 ميليون ريال با حضور مسئولان به بهره برداري رسيد

Advertisements

4 دیدگاه برای «مجتمع هاي گردشگري (بيرجندي، ترنجستان و بوستان پرديس) بروجرد افتتاح شد»

 1. لطف كنيد بيشتر در مورد مكانهاي تفريحي بروجرد اطلاع دهيد -ايا ميدانيد فضاي سبز يعني جايي كه سايه دارد (درختان هرس نشده) ومردم از انها استفاده ميكنند با هرس شدن درختان زيبايي انها كرفته شده – باركهاي بروجرد كم درخت هستند – با تشكر از زحمات شما براي ساختن باركهاي فوق

 2. لطف کنیددرباره ی امکانات موجود در ارتفاعات بروجرد هم مطالبی را بنویسید با تشکر

 3. اگر از جاده های استان که دارای بهترین امکان و شرائط آب و هوایی و زیست بومی برای بهربرداری اقتصادی هستند به قصد گردش و تردد مسافرت نماییم خواهیم دید که استراحت گاهها و رستورانهای بین راهی استان با کمترین امکانات ایمنی بهداشتی خدماتی بدون داشتن کمترین ضریب برخورداری از امکانات بین راهی_مسافرتی_گردشگری به فعالیت نیم بند خود ادامه میدهند.
  امروزه تفرجگاهای بین راهی یکی از پر درآمدترین مشاغل خدماتی اجتماعی در سراسر جهان هستند.
  در صورت سرمایه گذاری در این بخش به جای رستورانهای نامرتب بین راهی میتوان به ساخت و بهره برداری از تفرجگاهای مدرن و مجهزی که از امکاناتی نظیر پمپ بنزین و پمپ گاز _سوپر مارکتها و رستورانها و کافی شاپ های کاملا بهداشتی و استاندارد _ متلها یا استراحتگاهایی بهداشتی امن و راحت با امکانات خواب و استحمام_ ورزشگاه و زمین های بازی با امکانات کامل _ پارکها با فضاهای سبز متنوع_همچنین تعمیرگاه و فروشگاه خدمات متفرقه … برخوردار باشند اقدام کرده تا با گسترش و توسعه زیر ساختی استان نسبت به ایجاد شغل و تولید سرمایه و بهروری از منابع موجود اقدام لازم را به عمل آورد.
  بدیهی است سرمایه گذاری بانکهای استان همچنین حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در این طرح که میتواند مهمترین راه جذب و سرازیر نمودن سرمایه های بخش گردشگری و توریسم به استان باشد میتوناد برای آنان بازاری مطوئن و درآمد زا را ایجاد نماید.

 4. استان لرستان از شهرکهای بازی مدرن با امکانات به روز و جدید با اهداف گردشگری تفریحی جهت استفاده کودکان و نوجوانان کاملا محروم است
  این در حالی است که بسیاری از مردم ساکن در استان برای برخورداری فرزندانشان از محیطهای تفریحی تفرجگاهی شاد که از امکانات مناسب جهت خدمات رسانی مناسب برخوردار باشد قادر به مسافرت به استانهای دور و نزدیک که این امکانات و فضاها را دارا میباشند نبوده و از این حیث بسیاری در رنجند.
  بجاست مدیریت شهرداریهای استان با حمایت بخشهای خصوصی ( بانکها و سایر سرمایه گذارن بومی و غیر بومی ) برای راه اندازی یک چنین مجتمع های چند منظوره ای که هم به ایجاد اشتغال هم درآمد زایی که هم زمان از خارج شدن سرمایه های گردشگران داخلی جلوگیری کرده و همچنین میتواند باعث وارد شدن گردشگران خارج استانی به این تفریگاهها شوند امکانات لازم را در اختیار بخشهای خصوصی قرار دهند .
  میتوان از شهرکهای بازی در اقصا نقاط کشور بعنوان نمونه های موفق نظیر ( تهران و اصفهان و شیراز و کیش و..) که اخیرا به بهره برداری رسیده اند برای الگو برداری استفاده لازم را بعمل آورد.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.