تيم كوثر از لرستان رفت

resized-ko569877غلامرضا آیت‌الله‌زاده مدیر عامل باشگاه کوثر لرستان: من شرمنده مردم شریف لرستان هستم. به دلیل عدم حمایت مالی، تیم کوثر ازلرستان خارج شده است، تلاش زیادی کردیم تا بتوانیم کوثر در لرستان باقی بماند.مشکلات فعلی تیم کوثر را چند‌ بار به گوش مسئولان رساندیم اما تا الان هیچ گونه حمایت و یا حتی تماس تلفنی با من صورت نگرفته است. تيم كوثر 450 میلیون تومان بدهی دارد
 

خبرگزاری فارس: مدیر عامل باشگاه کوثر لرستان از خارج شدن تیم کوثر لرستان به تهران خبر داد.

غلامرضا آیت‌الله‌زاده امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد با بیان اینکه به دلیل عدم حمایت مالی، تیم کوثر ازلرستان خارج شده است، اظهار داشت: تلاش زیادی کردیم تا بتوانیم کوثر در لرستان باقی بماند اما این امر ظاهرا امکان‌پذیر نیست.
وی افزود: مشکلات فعلی تیم کوثر زیاد بوده و آنها را چند‌ بار به گوش مسئولان رساندیم اما تا الان هیچ گونه حمایت و یا حتی تماس تلفنی با من صورت نگرفته است.
آیت‌الله‌زاده اظهار داشت: من شرمنده مردم شریف لرستان هستم اما مجبورم برای حفظ تیم و رفع مشکلات آن، کوثر را از لرستان خارج کنم هر چند میل باطنی من این نیست.
مدیر عامل باشگاه کوثر گفت: قطعا اگر حمایتی می‌خواست صورت گیرد، طی این 10 روز انجام می‌شد اما این امر انجام نشد.
آیت‌الله‌زاده در ادامه تصریح کرد: ما دوست داشتیم کوثر در لرستان باقی بماند اما زمانی که حمایتی صورت نمی‌گیرد و مشکلات مالی وجود دارد، چگونه می‌توان تیم‌داری کرد.
وی اظهار داشت: تیم کوثر لرستان هم اکنون 450 میلیون تومان بدهی دارد و با این وضعیت نمی‌توانیم تیم را در لرستان نگهداری کنیم.
آیت‌الله‌زاده 10 روز پیش در جمع خبرنگاران لرستان در خرم‌آباد اظهار داشت: اگر تا 10 روز آینده حمایت مالی از تیم کوثر صورت گیرد، می‌مانیم؛ در غیر این صورت تیم را به استانی دیگر منتقل می‌کنیم.
مدیر عامل باشگاه کوثر لرستان در ادامه تصریح کرد: در این مدت 10 روز هیچ ‌گونه حمایت مالی از تیم کوثر لرستان صورت نگرفته و من مجبور بودم این تیم را از لرستان خارج کنم.
هم اکنون 450 میلیون تومان بدهی دارد و با این وضعیت نمی‌توانیم تیم را در لرستان نگهداری کنیم.

Advertisements

3 دیدگاه برای «تيم كوثر از لرستان رفت»

  1. یعنی از روی نعش بعضیها رد شده؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. مراسم تشیع افراد له شده کی برگزار میشود.اب را بردند .تیم را بردند .کارخانه سیمان را خوردند و ما هنوز زنده ایم.کاش مرده بودیم اقای استاندار

  3. هی بی تر که رت !!!

    آخه تیمی که فقط یکیش د لرستان بوه وه چه درد ای استان موهوره

    ای تیم صابری بی ، او که رت اینم رت !

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.