66 درصد مردم لرستان قانونگرا هستند

قانونبراساس نتايج يك تحقيق در خصوص موانع استقرار قانون در لرستان 66 درصد مردم اين استان قانون گرا و 33 درصد بي اعتنا به قانون هستند. براساس اين تحقيق 11 درصد مردم لرستان به طور كلي قوانين راهنمايي و رانندگي را رعايت نمي كنند، 32/3 دهم درصد به پارتي بازي اعتقاد دارند، 17 درصد براي احقاق حق خود به راه هاي غيرقانوني و دور زدن قانون اعتقاد دارند.

 باراني مدير كل امور اجتماعي استانداري لرستان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: براساس اين تحقيق 11 درصد مردم لرستان به طور كلي قوانين راهنمايي و رانندگي را رعايت نمي كنند، 32/3 دهم درصد به پارتي بازي اعتقاد دارند، 17/9 دهم درصد پاسخگويان به توازن حقوق و تكاليف اجتماعي خود اعتقاد ندارند، 17 درصد براي احقاق حق خود به راه هاي غيرقانوني و دور زدن قانون اعتقاد دارند.

وي با بيان اينكه مجموعه شرايط فرهنگي، ايلي و طايفه اي، موجبات دور زدن قانون را در اين استان فراهم كرده است گفت: با اجراي قوانين مقررات جامعه از سوي نهادهاي حكومتي و قانوني هم اكنون شاهد رعايت قانونگرايي از سوي مردم هستيم كه نمونه بارز آن را در دستگاه هاي قضايي و قوانين راهنمايي و رانندگي مشاهده مي كنيم.

Advertisements

2 دیدگاه برای «66 درصد مردم لرستان قانونگرا هستند»

  1. آقاي خدايي سلام
    قالب وبتون خيلي قديمي شده يه طراحي منحصر به فرد انجم بديد.راستي نظرت راجع به تحليل هاي سياسيم چيه

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.