زلزله استان لرستان را لرزاند

5753798897 زمین لرزه معمولان لرستان را لرزاند. استان لرستان همواره شاهد زمین لرزه های خفیف بوده است به طوریکه در روز گذشته بنابر گزارش موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران دو زلزله خفیف 2.8 ریشتری در شهرستان بروجرد و 2.4 ریشتری در سراب دوره لرستان به ثبت رسیده است.

رئیس ستاد حوادث و سوانح غیرمترقبه استانداری لرستان در گفتگو با خبرنگار مهر در خرم آباد اظهار داشت: این زمین لرزه در ساعت 21 و 31 دقیقه و 11 ثانیه پنجشنبه در معمولان استان لرستان به وقوع پیوست.

رضا آریایی عمق این زلزله را 5 کیلومتر عنوان کرد و گفت: این زلزله در مختصات 48.23 طول جغرافیایی و 33.24 عرض جغرافیایی رخ داد.

این در حالیست که زلزله رخ داده در معمولان از توابع شهرستان پلدختر در دیگر شهرستانهای استان لرستان به ویژه در خرم آباد نیز احساس شد.

بخشدار معمولان نیز در این رابطه شامگاه گذشته به خبرنگار مهر گفت: زلزله رخ داده در معمولان که توسط اهالی منطقه احساس شد هیچ گونه خسارتی در پی نداشته است.

وی همچنین از آماده باش تیمهای مختلف به منظور خدمات رسانی در صورت وقوع حوادث احتمالی در شامگاه گذشته خبر داده بود.

استان لرستان همواره شاهد زمین لرزه های خفیف بوده است به طوریکه در روز گذشته بنابر گزارش موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران دو زلزله خفیف 2.8 ریشتری در شهرستان بروجرد و 2.4 ریشتری در سراب دوره لرستان به ثبت رسیده است. 

Advertisements