معاون وزير بهداشت: بيمارستان اليگودرز بدترين بيمارستان ايران است!

بيمارستان حجت الله رحمانی نماينده مردم اليگودرز در مجلس با اعلام اینکه این شهرستان در حال حاضر مرکز پزشکی قانونی ندارد، گفت: معاون وزیر بهداشت در بازدید از بیمارستان این شهرستان آن را بدترین بیمارستانی دانست که تاکنون دیده است. وي افزود با توجه به عدم وجود پزشکی قانونی در این شهرستان زمانیکه برای مردم این شهرستان اتفاقی می افتد و یا کسی فوت می کند باید جنازه روی دست آنها بماند تا از دیگر شهرستانها جواز دفن بگیرند.    

به گزارش خبرنگار مهر در خرم آباد، نماینده مردم الیگودرز در مجلس شامگاه دوشنبه در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان در محل استانداری لرستان اظهار داشت: با توجه به عدم وجود پزشکی قانونی در این شهرستان زمانیکه برای مردم این شهرستان اتفاقی می افتد و یا کسی فوت می کند باید جنازه روی دست آنها بماند تا از دیگر شهرستانها جواز دفن بگیرند.

رحمانی خواستار توجه ویژه دولت به استان لرستان شد.

وی با بیان اینکه مردم شهرستان الیگودرز طعم تلخ محرومیت را چشیده اند، خاطرنشان کرد: سراسر استان لرستان از محرومیت رنج می برد که رفع محرومیت از این استان نیازمند توجه ویژه دولت است.

بیماران الیگودرزی برای یک عمل ساده به شهرهای دیگر می روند

نماینده مردم الیگودرز در مجلس با انتقاد از وضعیت بهداشت این شهرستان، اظهار داشت: در بازدید معاون وزیر بهداشت از بیمارستان شهرستان الیگودرز از وضعیت این بیمارستان به شدت انتقاد شد.

رحمانی ادامه داد: معاون وزیر بهداشت با اظهار نظر در مورد این بیمارستان گفته بود که بدترین بیمارستانی که تا کنون دیده ام این بیمارستان بوده است.

وی با اشاره به وضعیت بیمارستان شهرستان الیگودرز، خاطرنشان کرد: با مشاهده وضعیت این بیمارستان قلب هر انسانی به درد می آید.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس یادآور شد: بیمارستان شهرستان الیگودرز بدون هر گونه امکانات و تجهیزات پزشکی است.

وی با انتقاد از وضعیت این بیمارستان عنوان کرد: مردم این شهرستان برای یک عمل آپاندیس و زایمان باید با هزینه های سنگین به دیگر شهرستانهای اطراف بروند.

Advertisements

13 دیدگاه برای «معاون وزير بهداشت: بيمارستان اليگودرز بدترين بيمارستان ايران است!»

 1. این مشکلات از زرنگی آقای رحمانی است که به جای نمایندگی مردم الیگودرز در مجلس و پیگیری مشکلات فراوان آنها،شده نماینده دولت احمدی نژاد در مجلس و فقط کارش و وقتش به مداحی برای دولت می گذره!

 2. اقای رحمانی عزیز شما که این نواقص را در رابطه با بیمارستان ووضع فلاکت بار بهداشت درالیگودرز میدانید ومیتوان گفت درکل استانهای لرنشین همین وضع حاکم است ! چرا ازدولتی که جناب عالی یکی ازسینه چاکان ان هستید سوال نمیکنید دراین چهار سال گذشته چکار کرده !؟برای این مردم وفادار به اسلام وشیعه علی(ع) کمی هم به فکرمردم باشید نمی خواهم بگویم به فکر گروه ومنافع خودتان نباشید بلکه می گویم درکنار ان کاری هم برای این مردم ساده واصیل هم بکنید!!! واقعا نامه امام اول شیعیان به مالک اشتررا سرلوحه کار خود قرار دهید!؟

 3. سلام آقای رحمانی اتفاقا منتقد دولت است اما کارشناسانه نه مخالف و مخرب.از دولت حمایت میکند اما مشکلات را نیز میگوید.البته در خصوص بیمارستان با نظر ایشان موافق نیستم جراحی آپاندیس و خیلی جراحی های دیگر انجام میگیرد اما نیاز به ارتقا مجموعه بیمارستانی از طریق مدیریت عالمانه و البته با منابع مالی ونیروی انسانی متناسب دارد.معاون محترم وزیر نیز انگار بیگانه با وضعیت بیمارستانهاست که جای سوال دارد.

 4. با سلام متاسفانه خیلی از حقایق به ذرستی مطرح نمی شود اولا پزشکی قانونی زیر نظر دادگستری است و ربطی به بیمارستان و شبکه بهداشت ندارد در ثانی مدت کوتاهی بعلت نبود متخصص زنان بیماران مربوطه اعزام میگردیدند در حال حاضر جراحی های زنان،ارتوپدی،جراحی عمومی،ارولوژی در بیمارستان صورت میگیرد

 5. مشکل ما عدم کارائی مدیران است
  خیلی جالب است که مدیران ما حتی از نحوه کار سیستم زیر مجموعه شان اطلاع ندارند ، پس چگونه می خواهند آن را اداره کنند .
  مشکل ما گرفتن کار از دست دوستان دلسوز و سپردن کار اجرائی به دست افراد غریبه بی مسولیتی است که منافع مادی خود را در شبکه به همه چیز ترجیع می دهند .

 6. دوستان اگه کسی در الیگودرز هست که میتونه کمک کنه من یک شرکت تجهیزات پزشکی معرفی میکنم که خدمات خوبی در این زمینه ارائه میکنه……09356165933……شرکت فرهیختگان
  فناوری تکاو…مهندس سعید اقاخانی(s.aghakhani@gmail.com)…امیدوارم که مشکلات مردم الیگودرز زودتر حل بشه.

 7. یه بدبخت که خونوادش تو بیمارستان الیگودرز داره به نابودی میره می‌گوید:

  نه بابا آقای رحمانی هم این مشکلات رو دیده؟!. ایشون که بهترین پزشکا در صورت نیاز خودش و خانواده محترمش آماده به خدمتن. این ماییم که برا سرم باید بریم دورود ، و… اون ناشناس عزیز که فرموده اعمال جراحی تو الیگودرز انجام میشن بلا به نسبت….استغفراله .تا کی اینقد قد بازی؟؟!استان لرستان متخصص ریه نداره.آمبولانس آی سی یو دار نداره.برا انتقال بیمارت با آمبولانس حداقل500000 تومانی !به استانی دیگه اگه پول نداری باید فاتحه ی مریضتو بخونی و…خواهش می کنم یه روز تفریحی تشریف ببرین تو حیاط بیمارستان امام جعفر صادق(ع) بخش آی سی یو رو ببینین. خاک و کثافت و ظروف یکبار مصرف و قوطی نوشیدنی و…لای در پنجره ها هم همیشه بازه تا محل جراحی و ریه های پر بشه از بیماری و عفونت. پنجره هاش رو به دستشویی های نیمه تمامی که شدن زباله دون و انبار نخاله، باز میشن به به چه منظره ای مریضو حال می یاره!مسئولین خجالت بکشن برا مردم چه میکنن؟ با یه بیماری ساده مریضت می میره برا عمل شکم می ره با مشکل تنفسی و عفونت بیمارستانی و…بر می گرده.بعد باید با یه گونی تراول دربه در شهرا بشی تا شاید درمونش کنن.

 8. یه بدبخت که خونوادش تو بیمارستان الیگودرز داره به نابودی میره می‌گوید:

  خواهر یا برادر «جانا سخن از زبان ما می گویی»هفته گذشته برا عمل سزارین فامیلمونو به خمین انتقال دادن حداقل اونجا شهر امام خمینی(ره) است اگه مسئولین کاهلی کنن جد امام میزنه تو کمرشون!! زایمان های طبیعی هم که اکثرا تو دورود انجام میشه! دریغا شهر با پیشینه ی تاریخی ! سر آقایون سلامت! آقا که ظهور کنه همه چیز درست میشه!یه ارتو پد داریم اگه بره مرخصی که رفته بود، پسر همسایه ی ما رو همین چند روز پیش برا شکستگی دست و پا بردن اصفهان…..
  ما که چشم امید به مسئولین نداریم اونا راءی که آوردن دیگه مردمو نمیشناسن…
  حالا که ساختن مدرسه ها ،پل ها و همه کارا توسط خیرین انجام میشه کمی تا حدودی زورکی!شماهایی که توانش رو دارین محض رضای خدا (نه محض درج در تابلو) اینقد مسجد بی نمازخون نسازین. اینقد گوسفند نذری جلو هیاتتا نکشین و تو شکم سیر ها بریزین . به خدا ثواب داره. من با نذری مخالف نیستم ولی ثواب این یکی خیلی بیشتره.نذری یک وعده سیرت میکنه ولی بیمارستان یه خلق رو زندگی می ده کدوم ارزشمندتره؟آقایون با حرفای دینی و رفتارای غیر دینی شون مردم رو کافر کردن!!! بیایین یه کلینیک مجهز بسازین درآمدش هم به خودتون میرسه. که برا آنژیوگرافی تا اصفهان و اراک ندویم و دربه در نشیم. تو نماز جمعه اعلام کنن تا هر نفر هزار تومن هم که بده خیلی مشکلات حل میشن. این یه درده یه زخم که هر بار تازه تر میشه .ما پزشکای خوبی تو این شهر داریم که نبود تجهیزات و امکانات باعث شده مردم فکر کنن دکترا بد هستن…

 9. من فقط میخوام از دوستمون همین {یه بدبخت که داره خانوادشو از دست میده }تشکر کنم به خاطر همین متنی که نوشته

 10. میخوام از دوستمون(بذبخت)کمال تشکرو داشته باشم
  کثیف ترین بیمارستانی که دیده بودم این بود کلا همش بی سرو بی پا بود

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.