كوثر و داماش لرستان در اولين بازي مغلوب نماينده هاي شمال و جنوب شدند

67898hتيم فوتبال ايران جوان بوشهر در هفته اول مسابقات ليگ دسته يكم كشور با نتيجه سه بر يك تيم داماش لرستان را شكست داد. همچنين داماش گيلان در ورزشگاه تختي خرم‌آباد با سه گل كوثر لرستان را در خانه شكست داد تا نمايندگان لرستان اولين شكست را در اولين هفته مقابل حريفاني از بوشهر و گيلان تجربه كنند

تيم فوتبال ايران جوان بوشهر در هفته اول مسابقات ليگ دسته يكم كشور عصر پنجشنبه با نتيجه سه بر يك تيم داماش لرستان را شكست داد. به گزارش ايرنا، در اين ديدار كه در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر برگزار شد، محسن قائدپوري در دقيقه ‪ ،۲۳اوجانگ من چنگو در دقيقه ‪ ۴۰و حكيم حزباوي پور در دقيقه ‪ ۷۸براي ايران جوان بوشهر گلزني كردند. تنها گل داماش لرستان را حامد كياني راد در دقيقه ‪ ۹۲وارد دروازه ايران جوان بوشهر كرد. داوري اين ديدار را جوادشريفي با كمك عبدالحسين سوراي و علي يوسفي برعهده داشتند.

تيم فوتبال داماش گيلان عصر امروز در ورزشگاه تختي خرم‌آباد در مصاف با كوثر لرستان در دقايق نيمه نخست بازي به گل‌هاي برتري دست يافت. در دقايق يك و پنج بازي، امين تركاشوند و علي اميري دو گل براي داماش به ثمر رساندند. تيم فوتبال داماش گيلان با تركيب محسن فروزان، محمد مختاري، مسعود ميكائيلي، امير اظهري، مهرزاد رضايي، علي قاسميان، مصطفي حقي‌پور، شاهين شفيعيان، امين تركاشوند، علي اميري و رضا طاهري به ميدان رفت. در نيمه دوم اين مسابقه، تيم فوتيال داماش گيلان با سه تعويضي به بازي ادامه داد كه به گل سوم دست يافت.

Advertisements

4 دیدگاه برای «كوثر و داماش لرستان در اولين بازي مغلوب نماينده هاي شمال و جنوب شدند»

  1. با سلام،
    اگر مسئولین این دو باشگاه نتیجه گرا باشند با این نفرات مطمعننا» به کاهدان زدهاند ولی اگر واقعا»میخواهند خدمتی به ورزش این دیار کرده باشند با ایجاد مدارس فوتبال زیر نظر مربیان ومدرسان متخصص ودلسوز و با همکاری تربیت بدنی و اموزش و پرورش میتوانند راهگشای فوتبال کلاسیک و پیشرفته در اینده این استان باشند؛ کاری که هنوز در این استان ناآشنا وشاید امری تخیلی باشد.

  2. مسئولين جديد كوثر فكر ميكنند با پول همه چيز حل ميشود. راه را به بيراهه ميروند

  3. حوصله لرهادیگه سر اومده اخه تاکی انتظارواسه لیگ برتری.این همه هوادار باتعصب لرستانی.این همه بازیکن بااستعداد داریم چرااستعدادیابی نمی کنن.

  4. چراسهام باشگاه کوثر رو به مردم نمی فروشن.تامردم ازاین تیم حمایت کنن.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.