ماركار آقاجانيان: داماش دورود زير سايه داماش گيلان نيست

26678hy ماركار آقاجانيان، مربي سابق تيم ملي و سرمربي تيم فوتبال داماش دورود: سال گذشته در ليگ چهارم شديم؛ اما امسال هدف‌ ما صعود به ليگ برتر است. دراگسويچ را از داماش گيلان، حامد كياني را از سپاهان و احسان خرسندي را از ابومسلم به خدمت گرفته‌ايم تا براي براي رسيدن به هدفي كه داريم با قدرت مسابقات را آغاز كنيم. وي در پاسخ به اين سؤال كه آيا داماش دورود به دليل داشتن مديريت واحد با داماش گيلان، زير سايه اين تيم قرار گرفته است؟ گفت:
ماركار آقاجانيان در مورد آخرين شرايط داماش دورود در آستانه آغاز مسابقات ليگ دسته اول اظهار داشت: از مرداد ماه تمرينات آماده‌سازي را آغاز كرديم و با برگزاري چند ديدار دوستانه بازيكنان را به هماهنگي رسانديم.

وي ادامه داد: 20 بازيكن فصل گذشته خود را حفظ كرده‌ايم تا با حفظ اسكلت اصلي، بتوانيم حضور موفقي در مسابقات امسال داشته باشيم، البته با جذب چند بازيكن در صدد تقويت داماش براي مسابقات ليگ دسته اول در فصل جاري هستيم.

آقاجانيان با اشاره به اينكه تيم خود را به طور كامل بسته‌ايم، افزود: دراگسويچ را از داماش گيلان، حامد كياني را از سپاهان و احسان خرسندي را از ابومسلم به خدمت گرفته‌ايم تا براي براي رسيدن به هدفي كه داريم با قدرت مسابقات را آغاز كنيم. در حال حاضر 2 جاي خالي داريم كه آن را هم براي نيم‌فصل ليگ حفظ خواهيم كرد.

سرمربي داماش دورود خاطرنشان كرد: در حال حاضر تمرينات در تهران برگزار مي‌شود و قرار است براي آغاز مسابقات چند روز زودتر به درود برويم تا اردوي تداركاتي خود را براي ميزباني مسابقاتي كه پيش روي داريم در اين شهر برگزار كنيم.

مربي سابق تيم ملي در پاسخ به اين سؤال كه آيا داماش دورود به دليل داشتن مديريت واحد با داماش گيلان، زير سايه اين تيم قرار گرفته است؟ تأكيد كرد: از جزئيات اين موضوع بي‌خبر هستم، اما شايد در اذهان عمومي اينطور به نظر برسد، البته احتمالاً براي داماش گيلان بيشتر هزينه شده است كه به نظر مسئولان باشگاه داماش كه تصميم‌گيرنده نهايي هستند مربوط مي‌شود.

بازيكن اسبق پاس تهران افزود: داماش گيلان به تازگي از ليگ برتر سقوط كرده و توقع از آنها بيشتر است، ضمن اينكه مسئولان باشگاه به قول‌هايي هم كه به ما داده‌اند عمل كرده و هيچ كوتاهي نكرده‌اند.

وي عنوان كرد: سال گذشته هنگام گرفتن تيم، داماش در رده نهم قرار داشت، اما در پايان با مكان چهارمي به كار خود پايان داديم. البته امسال هدف‌گذاري ما براي صعود است و تلاش خود را خواهيم كرد تا با توجه به پتانسيلي كه داريم به ليگ برتر صعود كنيم.

داماش در گروه الف ليگ دسته اول قرار دارد و در هفته اول مسابقات پنجشنبه هفته جاري ميهمان ايرانجوان بوشهر خواهد بود.

Advertisements