كوثر مقابل مازندران مساوي كرد، داماش دورود مقابل آبادان شكست خورد

داماش- لرستان که در ورزشگاه تختی شهر دورود مقابل هزاران هوادار، تیم داماش اين شهر با نتیجه دو بر یک در مقابل صنعت نفت آبادان شکست خورد. کوثر لرستان نماینده دیگر استان لرستان در لیگ دسته یک فوتبال کشور با تساوی صفر بر صفر مقابل تیم نساجی مازندران این تیم مازنی را در استادیوم ورزشی شهدای ساری متوقف کرد   

به گزارش خبرنگار مهر در شهرستان دورود، در این بازی که در ورزشگاه تختی شهر دورود به میزبانی تیم داماش برگزار شد داماش دورود با نتیجه دو بر یک در مقابل صنعت نفت آبادان شکست خورد.

گلهای تیم صنعت نفت آبادان را حجت چهارمحالی و ایمان پشت دار و تک گل تیم داماش را حامد کیانی به ثمر رساندند.

داماش دورود به عنوان یکی از دو نماینده استان لرستان در لیگ دسته یک فوتبال کشور پس از شکست مقابل ایران جوان بوشهر در هفته اول مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور، دومین بازی خود در مقابل صنعت نفت آبادان را واگذار کرد تا فصل را با ناکامی آغاز کرده باشد.

این در حالیست که کوثر لرستان نماینده دیگر استان لرستان در لیگ دسته یک فوتبال کشور روز گذشته با تساوی صفر بر صفر مقابل تیم نساجی مازندران این تیم مازنی را در استادیوم ورزشی شهدای ساری متوقف کرد تا پس از ناکامی در هفته اول با کسب یک امتیاز رضایت بخش در خانه حریف به استان بازگردد.

Advertisements

یک فکر برای “كوثر مقابل مازندران مساوي كرد، داماش دورود مقابل آبادان شكست خورد”

  1. با سلام,
    باید قبول کرد که ظرفیت فعلی فوتبال لرستان بیش از این نیست ولی باپتانسیلی که این استان دارد میشود در اینده انهم بشرط کاروپیگیری مسئولین و اساتیدامر امیدوار بود،یعنی هر گاه تیمهای استان از نظر بازیکنان مطرح و ستاره توانستند که مستقل شوند انگاه میشود ازاین تیمها انتظار پیروزی بر حریفان و موفقیت داشت.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.