لرستان قهرمان مسابقات كشتي فرنگي كشور

كشتي فرنگي لرستان با 48 امتياز، خوزستان 47، مازندران 44، استان فارس 33، تهران 30 و كرمانشاه 28 امتياز به عنوان تيم‌هاي اول تا ششم شناخته شدند. اين سري از مسابقات در هفت وزن به مدت 3 روز بين 33 استان كشور در قالب 34 تيم در خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از خرم‌آباد، با گذشت سه روز از مسابقات كشوري كشتي فرنگي در خرم‌آباد عصر امروز تيم ‌هاي برتر مشخص شدند.
براساس اين گزارش تيم‌هاي لرستان با 48 امتياز، خوزستان 47، مازندران 44، استان فارس 33، تهران 30 و كرمانشاه 28 امتياز به عنوان تيم‌هاي اول تا ششم شناخته شدند.
سرپرست مسابقات كشتي فرنگي بزرگسالان كشور عصر امروز در حاشيه مراسم پاياني در خرم‌آباد به خبرنگار فارس در اين شهرستان گفت: اين سري از مسابقات در هفت وزن به مدت 3 روز بين 33 استان كشور در قالب 34 تيم در خرم‌آباد برگزار شد.
رضا غلامي اظهار داشت: اين دوره از مسابقات كه صبح پنج‌شنبه در سه وزن 60، 74 و 96 كيلوگرم در خرم‌آباد آغاز شد، در وزن 60 كيلوگرم عبدالمحمد پاپي از خوزستان، باقر توكليان از فارس به ترتيب مدال طلا و نقره اين وزن را كسب كردند و محمود صباغي و مجيد يعقوبي به طور مشترك سوم شدند.
وي افزود: در وزن 74 كيلوگرم آرمين رضازاده از مازندران اول، مهدي هدايي از خوزستان دوم، مسعود رشيديان از خراسان سوم و خليل عبدالهي از لرستان چهارم شدند.
غلامي گفت: در وزن 96 كيلوگرم بابك قرباني از كرمانشاه اول، محسن نعمت‌پور از لرستان دوم، حميد سرشوق از اصفهان و روح الله ميكائيلي از قم به طور مشترك سوم شدند.
وي تصريح كرد: در 4 وزن‌ ديگر كه عصر امروز در خرم‌آباد برگزار شد، در وزن 55 كيلوگرم محسن حاجي‌پور از مازندران اول، هادي زينيوند از لرستان دوم، محسن رحمتي از لرستان و محمدمهدي كوثري از فارس به طور مشترك سوم شدند.
سرپرست مسابقات كشتي فرنگي بزرگسالان كشور گفت: در وزن 66 كيلوگرم آزاد علي محمدپور از كردستان اول، جان محمد داوودي از خوزستان دوم، عباس محب‌پاش از فارس و محمد كريمي از كرج به طور مشترك سوم شدند.
وي افزود: در وزن 84 كيلوگرم مجتبي‌كريمي‌فر از خوزستان اول، داوود عابدين‌زاده از تهران دوم، روح‌الله دل‌انگيز از لرستان و مجتبي سبك تكين از اصفهان به طور مشترك سوم شدند.
غلامي تصريح كرد: در وزن 120 كيلوگرم محمدقرباني از كرمانشاه اول، عليرضا اكبري از مازندران دوم، هيوا عبدالكريمي از كردستان و اسماعيل نظري از قم به طور مشترك سوم شدند.
سرپرست مسابقات كشتي فرنگي بزرگسالان كشور گفت: داوري اين دوره از مسابقات كشتي فرنگي كشور در خرم‌آباد را آقايان طاهر زنگنه، ميرزا آقا احمدي، ايرج منصوري، باقر بهزاد‌نژاد، رضا خداپرست و حجت‌الله گودرزي از تهران، حميد دريكوندي، عباس دالوند و محمودرضا ستوده از لرستان، سيد محمد افتخاريان از كرج، بهزاد قرباني از ايلام، اردوان صاحب از خوزستان، ميربابا هاشمي از آذربايجان شرقي، محمود صياد از مازنداران، سيدعلي گرمرودي از اردبيل، محمدجعفري از كردستان و علي زارع از اصفهان برعهده داشتند

24 مهر 1388

Advertisements

یک فکر برای “لرستان قهرمان مسابقات كشتي فرنگي كشور”

  1. با سلام و خسته نباشید به همه دستاندرکاران مسابقات کشتی قهرمانی کشور در خرم آباد ؛

    قهرمانی را تبریک میکویم و امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد,مطمئنا» با پشتوانه سازی وبهادادن به این گونه مسائل جوانان نیز از خیلی مسائل مخرب ومشکلساز دور خواهند شد.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.