خبر بازنشسته شدن استاندار لرستان تكذيب شد

استانداري در تماس پايگاه خبري لرنا با روابط عمومي استانداري لرستان خبر بازنشستگي استاندار كه توسط سايت پارسينه منتشر شده بود، تكذيب شد. سايت پارسينه  نوشته است: استاندار لرستان نیز به دلیل وضعیت نامناسب جسمانی بازنشسته مي شود و جای خود را به یک مدیر تازه نفس می دهد.     

متن كامل خبر سايت پارسينه به شرح زير است:

در جلسه آتی هیئت دولت حداقل 4استاندار معرفی خواهند شد. به گزارش پارسینه استانداران ایلام، هرمزگان، سمنان و لرستان مشخص شده اند و به زودی معرفی می شوند. استاندار ایلام به عنوان معاون وزیر مسکن و استاندار سمنان به عنوان معاون وزیر کشور منصوب شده اند و استاندار هرمزگان نیز به عنوان مدیر عامل راه آهن کشور مشغول فعالیت شده است.

استاندار لرستان نیز به دلیل وضعیت نامناسب جسمانی جای خود را به یک مدیر تازه نفس می دهد. صابری استاندار فعلی لرستان حدود 8ماه قبل بازنشسته شده است و در ایام اخیر نیز از وضعیت نامناسب جسمانی برخوردار است. مخالفت نمایندگان و نماینده ولی فقیه در استان علت دیگر تغییر صابری عنوان می شود.
رایزنی برای معرفی استاندار خراسان جنوبی نیز ادامه دارد. مرتضوی استاندار قبلی این استان به عنوان معاون روانه وزارت کشور شده است. علاوه براین گفته می شود استانداران آذربایجان غربی ، کردستان، کرمانشاه و تهران نیز در لیست تغییر و تحول قرار دارند.

لينك دقيق مطلب فوق در سايت پارسينه:  http://parsine.com/fa/pages/?cid=11473

در تماس پايگاه خبري لرنا با روابط عمومي استانداري اين خبر تگذيب شد و اعلام گرديد كه استاندار لرستان به كار خود مشغول است. البته اين خبر هنوز به طور رسمي تكذيب نشده است.

Advertisements

9 دیدگاه برای «خبر بازنشسته شدن استاندار لرستان تكذيب شد»

 1. استان لرستان به دلسوز احتياج دارد چه بومي يا غير بومي!
  مردي كه خداترس باشد و دلش به حال اين قوم مورد ستم واقع شده برسد

 2. لرستان عزيز!
  به يقين روزي فرا خواهد رسيد كه تو نيز همانند ساير استانها سرخود را بالا خواهي گرفت البته تو هميشه در ادوار گذشته مايه سربلندي ايران و ايراني بوده اي
  تو اينك بدليل مديريت عده اي نامدير رنج ميبرد

 3. خبر شما با اسم آقاي توكلي شروع شده ولي در تمام متن خبر اسمي از ايشون به چشم نمي خوره، من كه نفهميدم يعني چي؟ اين mr توكلي كيه!!!!!

 4. باسلام لطفاجهت آگاهي مردم در صورت امكان بخش از سوابق اجرايي ومديريتي وموفقيت هاي آقاي توكلي را ارائه فرماييد.

 5. به اميد روزي يك استاندار به لرستان بيايد از لحاظ برخورد با زير دستان آرامش خود را حفظ كند ، مدير بايستي دلربا باشد اعتماد به زير دستان داشته باشد ،

 6. چه استاندار عوض بشه چه عوض نشه بعيد است تغييري در زندگي مردم ايجاد شود از روزي كه يادمون مي ياد استان با همه امكانات و سرمايه هاي كه داشته بعلت سو مديريت كلان با مشكل مواجه بوده

 7. استان لرستان همواره مظلوم بوده و هست،اگر استانداري بيايد كه هم با سواد و هم منطقي و از همه مهمتر خداشناس باشد مي تواند ذخاير اين استان را در جهت بهبود اين استان به كار ببرد.و از لحاظ فرهنگي تحولي در سطح استان به وجود آورد.تا اين قوم مورد اتهام مردمي نادان قرار نگيرد.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.