هادي مقدسي: تغيير استاندار لرستان قطعي است

هادي مقدسي: تصميم تغيير مديريت استان قطعي بوده و وزير کشور نيز از آن خبر داده است. در لرستان نيروهاي مستعد ، متخصص و کارشناس بسياري وجود دارد بايد از فضايي که در استان حاکم شده گلايه کرد؛ برخي نيروهاي متخصص و کارشناس استان بنا به يک سري منازعات فردي و شخصي منزوي شده اند

وي عنوان داشت : تغيير مديريت به زعم ما نياز بوده و مقدمات ذهني دولت را براي اين موضوع فراهم کرده‌ايم .

عضو کميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي با تاکيد بر ضرورت اصلاح ساختار مديريتي استان، بيان داشت: ما نمايندگان مردم در مجلس با کمک دولت، نه دخالت در کار دولت اين اصلاح ساختاري را انجام مي‌دهيم .

وي در پاسخ به اين سوال که مجمع نمايندگان استان بر تغيير مديريت استان اتفاق نظر دارند، يادآورشد: مجمع نمايندگان دغدغه رفع مشکلات و توسعه استان را دارند ، انتخاب مدير از اختيارات و وظايف دولت بوده، ولي در مجموع لرستان به يک تحول ساختاري در مديريت اجرايي نياز دارد .

اين نماينده مردم بروجرد در مجلس شوراي اسلامي تصريح کرد : تحول در اين ساختار يک ضرورت انکار ناپذير بوده و با توجه به مصالح استان بايد صورت گيرد .

هادي مقدسي با بيان اين‌که در لرستان نيروهاي مستعد ، متخصص و کارشناس بسياري وجود دارد ، گفت : بايد از فضايي که در استان حاکم شده گلايه کرد؛ برخي نيروهاي متخصص و کارشناس استان بنا به يک سري منازعات فردي و شخصي منزوي شده اند .

اين عضو کميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي ادامه داد : اجحاف در حق بچه‌هاي جبهه‌اي استان شده و اين به هيچ وجه سزاوار نيست .

نماينده مردم بروجرد در مجلس شوراي اسلامي با بيان اين‌که بايد فضا براي فعاليت نيروهاي استان فراهم شود، گفت: در بحث گزينه‌ها، معيارها را مطرح مي کنيم، نه مصداق را و اين وظيفه هر نماينده‌اي است

Advertisements

10 دیدگاه برای «هادي مقدسي: تغيير استاندار لرستان قطعي است»

 1. من از ابتدا به اين دكتر اعتقاد داشتم. از اول مي‌دونستم خيلي با سياسته…
  خدا توفيقت بده دكتر بندازش بيرون… دمت گرم

 2. با سلام خدمت دوستان خرم ابادی طرفدار استاندار(ببخشید شهردار خرم اباد ) چشمتان روشن !!

 3. اقای شایگان ما از خدامونه بره چون بد جوری داره خرم اباد رو نابود میکنه.احساس میکنم فکر میکنید استاندار خیلی هوای خرم اباد رو داره ولی اگه هواداری اینه ما نمیخایمش.یه نگاه به زیر گذر کیو بندازید که دریاچه کیو رو نابود کرد یه نگاه هم به طرح ساماندهی رودخانه خرم اباد بندازید که چطوری دارن نابودش میکنن بعد متوجه میشین منظورم چیه.به بیکاری و امثال اون هم نگاهی بندازید بد نیست.تازه اگه 100 برابر این هم به خرم اباد برسه باز هم کمه 100 سال شما یک سال هم ما

 4. استانهای دیگر با تکیه به نیروهای بومی متخصص وعالم و دانشمند و نخبه خود ، خیلی خیلی در حال تلاش برای دستیابی به توسعه یافتگی اقتصادی و صنعتی و کشاورزی و گردشگری و فرهنگی هستند.!!!!!!!! پس افراد دلسوز و متعهد و متخصص وعالم و دانشمند و نخبه استان ما نیز می بایست با وحدت و همدلی تمام ظرفیت های خدادادی این استان را برای توسعه و پیشرفت شکوفا کنند. انشاءالله ظرف کمتر از پنج سال .

 5. اقای خرم ابادی ما منکر مشکلات شهر شما نیستیم والله شهر ماهم از شما بدتره فقط بروجردیها خودشون واسه شهر خودشون دل میسوزونن وگر نه کسی به فکر ماهاهم نیست اون موردها هم که میگی ما که ندیدیم (اشتغال کار رونق اقتصادی….ودهها سراب دیگر)

 6. اآقای صابری فرد خوبی بود و میخواست قانونمند باشد اما افسوس که ایشان هم گرفتار رایزنی برای ابقا شدن وماندن درسمتد استاندار بودن شد ای کاش آقای استاندار اینقدر در انتصابات وچشم پوشی از خطاها وگناه های نابخشودنی مدیران نا لایق وفاسد باج به برخی نمایندگان نمیداد تا امروز سربلند و سرافراز لرستان را ترک میکرد آقای صابری یقین داشته باشد آه وناله این مردم از دست این همه بیعدالتی وپارتی بازی وفساد وهزاران مشکل که دامن گیر ادارات لرستان است بدرقه راهش است

 7. به نظر من عامل عقب افتادگي لرستان عدم اتحاد انهاست . دليل اصلي ان هم ايجاد تفرقه بين شهرهاي استان توسط همين بروجرديهاي عزيز است . چراكه تمام مردم لرستان اعتقاد به توسعه هماهنگ لرستان دارند ولي بروجرد يك روز ميخواهد استان شوند يك روز فرودگاه ميخواهند و بحمدالله اخيرا راه اهن هم ميخواهند و خلاصه ميخواهند خود را تافته جدا بافته از لرستان نشان دهند . هر استانداري كه ميايد اگر فقط به بروجرد توجه كند خوب است اگر نه توسط نمايندگان انها مورد حمله قرار ميگيرند و متاسفانه بعضي از نمايندگان ساير شهرها را نيز به شيوه هاي گوناگون با خود همراه ميكنند!كه در نهايت موجب عدم ثبات مديريت در استان ميشوند و متاسفانه با كارشكنيهايي كه انجام ميدهند هميشه بحث توسعه لرستان و گسترش صنعت در ان به بيراهه ميرود. پس ريشه اصلي عقب افتادگي استان همين قوم (با فرهنگ)ميباشند و از طرفي ساده انديشي و سهل انگاري ساير مردم استان در مورد اين قضيه است.

 8. اقا رضا اتحاد در سایه هم دلی به دست میاد . این اتحادو کی باید ایجاد کنه؟ غیر از مرکز استان ولی متاسفانه مرکز فرضی!!فقط به فکر خودشه وتوقع داره همه هم براش به به چه چه کنند وهر که هم اعتراض کنه به چوب کهنه ؟!لر و غیر لر اونا رو میزنه وعامل تفرقه معرفی میکنه. اگر ما همین دوتا نماینده رو نداشتیم که از حقوقمون دفاع کنه کلاهمون پس معرکه بود. شما راست میگید اگر بقیه هم استانیهای عزیز ساده نباشن که نمی زارن مرکز استان با اونا همچین رفتاری بکنه!!؟پس بازم دم خودمون گرم لااقل دست پاهی میکنیم حالا بهر نحوی که شده وحق وحقوق خودمونو طلب می کنیم ولی بقیه چی؟

 9. در زمان استانداری اقای صابری 480 میلیارد تومان برای ایجاد واحد های تولیدی در لرستان پرداخت شد از 600 میلیارد تومان طرح های معرفی شد به بانک هاو در امار های امده از این محل 17هزار شغل ایجاد شده .اما عدم نظارت و مدیریت این مدیر ارشد و تبانیهای احتمالی موجب شد اشتغال ایجاد شده نامریی وپول های پرداخت شده در فضای غیر از تولید به کام گیرندگان ایجاد سود مایند . و مردم هم با سه زیرگذارغیر استناندارد در خرم اباد سرگرم وشادمان شدند.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.