تيم كوثر لرستان روزانه 80 کیلومتر برای رسیدن به زمین تمرین طي مي كند

resized-ko569877   مدیر عامل تیم کوثر لرستان از عدم حمایت مسئولان و دستگاههای اجرایی استان گلایه کرد. مهمترین معضلی که در حال حاضر گریبان تیم دسته اولی کوثر لرستان را گرفته است نبود زمین برای انجام تمرینات است. برای یک تمرین دو ساعته باید یک مسیر 80 کیلومتری رابه صورت رفت و برگشت طی کنیم، هیچ کدام از دستگاههای اجرایی استان تیم کوثر را حمایت نمی کنند.

 مسعود عبدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خرم آباد اظهار داشت: مهمترین معضلی که در حال حاضر گریبان تیم دسته اولی کوثر لرستان را گرفته است نبود زمین برای انجام تمرینات است.

 وی با بیان اینکه برای یک تمرین دو ساعته باید یک مسیر 80 کیلومتری رابه صورت رفت و برگشت طی کنیم، خاطر نشان کرد: متاسفانه هیچ کدام از دستگاههای اجرایی استان تیم کوثر را حمایت نمی کنند.

 مدیر عامل تیم کوثر لرستان با بیان اینکه همه دستگاههای اجرایی می گویند که ما هیچ وظیفه ای در قبال شما نداریم، عنوان کرد: تیم کوثر حاضر است برای تمرین زمین را از آنها کرایه کند اما دستگاههای اجرایی به بهانه ترمیم زمین از این کار نیز سرباز می زنند!

 علیرغم صدور کارت ویژه هیچ کدام از مدیران برای دیدن بازی کوثر نیامدند

 عبدی با تاکید بر اینکه تیم کوثر لرستان واقعا تنهاست و هیچ حامی ندارد، یادآورشد: آموزش و پرورش، دانشگاه لرستان و کارخانه شیر پگاه دارای زمین چمن هستند که متاسفانه این دستگاهها زمین را در اختیار تیم کوثر قرار نمی دهند.

 وی با بیان اینکه متاسفانه امروز برای تمرین زمین داریم ولی نمی دانیم آیا برای فردا زمین تمرین داریم یا نه، یادآورشد: این موضوع باعث شده است که این تیم در شرایط مسابقه زمین برای تمرین نداشته باشد.

 مدیر عامل تیم کوثر لرستان ادامه داد: متاسفانه پیگیری های تربیت بدنی، معاونت برنامه ریزی استانداری و استاندار لرستان برای جلب حمایت دستگاهها تا به حال هیچ گونه نتیجه ای نداشته است و دستگاههای اجرایی با ما همکاری نمی کنند.

 عبدی با انتقاد از همکاری نکردن دستگاههای اجرایی لرستان، اظهار داشت: متاسفانه برای اولین مسابقه تیم کوثر لرستان تعداد 50 کارت ویژه تماشگران برای مدیران اختصاص یافت که هیچ کدام از مدیران در ورزشگاه حضور پیدا نکردند.

 

سه بازیکن خارجی در تیم کوثر حضور می یابند

 مدیر عامل تیم کوثر لرستان همچنین در بخش دیگری از سخنان خود خبر داد: مجوز جذب 3 بازیکن خارجی برای حضور در تیم کوثر از فدراسیون فوتبال گرفته شده است.

 عبدی با بیان ابنکه از این 3بازیکن به مدت یک هفته تست گرفته می شود، خاطر نشان کرد: برای نیم فصل دوم لیگ 4 بازیکن بومی نیز به لیست بازیکنان تیم کوثرلرستان اضافه خواهد شد.

 وی با اشاره به دیگر برنامه های تیم کوثر لرستان برای حضور قوی تر در لیگ دسته یک کشور، یادآور شد: از اهداف و برنامه های تیم کوثر لرستان در مسابقات لیگ ارتقا تیم به رده های بالای جدول و بحث بومی سازی تیم بر اساس نیاز تقویت تیم است.

 مدیر عامل تیم کوثر لرستان با بیان اینکه باشگاه کوثر قصد دارد به صورت گسترده فعالیت کند، بیان داشت: باشگاه کوثر قصد دارد در میان اعضا هیئت مدیره این تیم از نمایندگان استان لرستان در مجلس و کسانی که می توانند در پیشرفت این باشگاه تاثیر گذار باشند استفاده کند.

 عبدی با بیان اینکه در همه بازی های این فصل برای گرفتن امتیاز به زمین می بازی می رویم، عنوان کرد: کوثر لرستان برای دفاع از حیثیت فوتبال لرستان در لیگ دسته یک کشور تلاش خواهد کرد.

Advertisements