انجام 12 بازي و کسب تنها چهار امتياز – نمايش ضعيف داماش و كوثر لرستان

داماش- لرستانكوثر لرستان موفق شد مقابل شنساي اراك به تساوي ارزشمند يك بر يك دست يابد.  داماش دورود در ورزشگاه تختي اين شهر با نتيجه دو بر صفر مغلوب مهمان خود سپاهان نوين شد. با پايان هفته ششم ليگ دسته اول کشور داماش دورود با 2 امتياز در جايگاه 13 گروه خود جاي دارد. كوثر نيز چنين جايگاهي در گروه خود دارد.  کارشناسان فوتبال استان معتقدند بايد شوکي به اين تيمها وارد شود تا از وضعيت فعلي خارج شوند و اگر روند فعلي ادامه يابد دو تيم سقوط خواهند کرد   

خبرگزاري آريا- با پايان هفته پنجم ليگ دسته اول فوتبال کشور نمايندگان لرستان نمايش ضعيفي از خود نشان داده اند.
به گزارش خبرنگار آريا در خرم آباد،فوتبال لرستان قدمت زيادي داشته و بازيکنان مطرح و نامي زيادي به کشور و به تيم ملي معرفي کرده است.
به غير از درخشش تيم منتخب لرستان در ليگ قدس در اواخر دهه 50،خيبر در دهه هاي 60 و 80 تا کنون تيمي از لرستان و با نام لرستان در مسابقات فوتبال کشور و در سطح اول آن حضور و موفقيتي نداشته و مردم فوتبال دوست استان سالها چشم انتظار تيمي قوي و حضور آن در ليگ فوتبال ايران بودند.
دو سالي است که دو تيم کوثر خرم آباد و داماش دورود با نام لرستان و به عنوان نمايندگان استان در ليگ دسته اول فوتبال کشور حضور دارند.
متأسفانه عليرغم خريدهاي هنگفت و هزينه هاي تيم داري فوتبال،وضعيت فعلي دو نماينده لرستان در اين فصل از مسابقات چندان مطلوب نبوده و به نوعي نگران کننده است.
با پايان هفته پنجم دور رفت مسابقات ليگ دسته اول کشور داماش دورود با 2 امتياز در گروه خود 13 و کوثر با يک امتياز در قعر جدول گروه خود قرار دارد .
کسب 4 امتياز از 12 بازي براي نمايندگان فوتبال لرستان تنها بيانگر نمايش ضعيف اين تيم هاست.
تيم فوتبال کوثر در 6 بازي قبلي خود 4 شکست داشته که سه شکست خانگي بوده و داماش نيز 3 شکست و دو تساوي در کارنامه خود دارد .
شکستهاي خانگي تيمهاي داماش و کوثر اعتراض فوتبال دوستان لرستاني را به همراه داشته و خواستار پيگيري و جوابگو بودن مسئولين اين دو باشگاه شده اند .
سوالي که توسط اين افراد مطرح بوده اين است که آزموده را آزمون خطاست؛چرا مديران و مسئولين اين باشگاهها مربيان فصل گذشته خود را که کارنامه ضعيفي از خود نشان داده اند دوباره به تيم آورده اند و سکان هدايت تيم را به آنها واگذار کرده اند.
آنها معتقدند که مديران دو باشگاه چه اصراري براي ادامه کار اين کادر دارند.
متاسفانه با شکستهاي خانگي تيمهاي فوق از جمله کوثر ديگر مردم چنداني به ورزشگاه تختي جهت تماشاي بازيها نمي آيد و آنها به نوعي با فوتبال استان قهر کرده اند .
يکي از نکات قابل توجه و قابل تأمل در مورد تيم کوثر اين است که مدير عامل باشگاه کوثر ادعا کرده دستهاي پشت پرده نمي خواهند کوثر نتيجه بگيرد؛ اين دستهاي پشت پرده چه کساني هستند که نمي خواهند کوثر و فوتبال لرستان پيشرفت کند ؟ آيا نبايد نام اين افراد براي مردم بازگو شود ؟
فصل قبل علت نتايج ضعيف کوثر را عدم امکانات و تجهيزات،مسائل مالي و…مطرح مي کردند حالا که تيم در لرستان استقرار پيدا کرده ، علت نتايج ضعيف چه چيزي است ؟
يکي ديگر از نکات مهم در خصوص نمايندگان فوتبال لرستان در ليگ دسته اول کشور،پروازي بودن تيم داماش است،اين تيم تنها در روز بازي در دورود حضور دارد و به نوعي مي توان گفت نام لرستان را يدک مي کشد و در لرستان نيست.
با توجه به نتايج کسب شده دو تيم کوثر و داماش دورود کارشناسان فوتبال استان معتقدند بايد شوکي به اين تيمها وارد شود تا از وضعيت فعلي خارج شوند و اگر روند فعلي ادامه يابد دو تيم سقوط خواهند کرد.

Advertisements

2 دیدگاه برای «انجام 12 بازي و کسب تنها چهار امتياز – نمايش ضعيف داماش و كوثر لرستان»

  1. به نظر من باید اولا مریی تیم داماش یعنی آقاجانیان اخراج شود و به جای وی مربی سال گذشته داماش یعنی علیدوستی را به کار گیرند زیرا با سرمربی گری علیدوستی تیم وضعیت بسیار عالی داشت،دوما باید عابدینی رو از مدیر عاملی داماش دورود برکنار کنند،زیرا که فقط به فکر داماش گیلان است و تمام بودجه وهواسش نسبت به داماش گیلان است،زیرا که برای این تیم بهترین مربی یعنی فیروز کریمی و بهترین بازیکنان رو گرفته و این طور است که این تیم به عنوان یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر معرفی شده است و تیم داماش دورود به عنوان یکی از مدعیان سقوط به لیگ دسته2 معرفی شده است.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.