در هفتمين هفته كوثر لرستان اولين پيروزي را جشن گرفت، داماش مساوي كرد

373737تيم فوتبال پيام مخابرات فارس در ورزشگـاه حافظيه شيراز مقابل مهمان خود داماش دورود با نتيجه تساوي بدون گل متوقف شد. کوثر لرستان با نتيجه دو بر يک موفق شد ميهمان خود شيرين فراز کرمانشاه را شکست دهد.در اين ديدار که در ورزشگاه «تختي » خرم آباد و زير بارش باران برگزار شد، «محمدعلي بازگير و علي طهماسبي» در دقايق 47 و 55 براي تيم کوثر و»سيدمحمد ميرزا صيدي»دردقيقه 23 براي تيم شيرين فراز گلزني کردند.

در اين ديدار «فرزاد حميدي، هادي دغاغله و محسن سلطاني» از تيم کوثر لرستان و «علي جراح و سجاد خسروي» از تيم کرمانشاه با کارت زرد داور ديدار جريمه شدند.
همچنين «پويا درکه» از تيم شيرين فراز و «علي طهماسبي» از تيم کوثر لرستان با دريافت کارت قرمز توسط داور از زمين اخراج شدند.

پيام مخابرات شيراز و داماش لرستان مساوي شدند
ديدار تيم هاي فوتبال پيام مخابرات شيراز و داماش لرستان عصر جمعه در چارچوب مسابقات فوتبال دسته اول باشگا ههاي کشور با نتيجه تساوي خاتمه يافت.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، اين ديدار که از هفته هفتم و در گروه يک اين مسابقات در ورزشگاه حافظيه برگزار شد هر دو تيم پس از 90 دقيقه تلاش با نتيجه مساوي بدون گل به کار خود پايان دادند.
هر دو تيم که در انتهاي جدول گروه خود قرار دارند در اين ديدار نتواستند بازي خوبي را از خود به نمايش بگذارند، بخصوص اينکه پيام مخابرات که از مزيت ميزباني سود مي برد نتوانست از اين ديدار خانگي استفاده ببرد و در نهايت به مساوي بسنده کرد اما داماش به خواسته خود رسيد.
مسعود ريگي از تيم مخابرات تنها بازيکن اخطاري اين ديدار بود .
اسماعيل عامري به کمک عدنان مدني و مهدي حمزه پور قضاوت اين بازي رابه عهده داشتند

Advertisements