کوتاهی 17 ساله در ساخت بیمارستان اليگودرز / بهره برداری بیمارستان در 19 سالگی!

  در میان مردم الیگودرز این بیمارستان به دلیل سالها رکود به عنوان «ستونهای تخت جمشید» یاد می شود. پس از 17 سال از آغاز ساخت بیمارستان الیگودرز عملیات ساخت این بیمارستان پس از این مدت رکود و بلاتکلیفی تازه با پی کنی بیمارستان شروع شده است. استاندار لرستان از پیشرفت فیزیکی 20 درصدی این بیمارستان 100 تختخوابی خبر داد و گفت: در صورت تامین اعتبار، ظرف  1.5 سال آینده به بهره برداری خواهد رسید

 به گزارش خبرنگار مهر در خرم آباد، استاندار لرستان در شورای اداری استان در محل استانداری لرستان اظهار داشت: پس از 17 سال از آغاز ساخت بیمارستان الیگودرز عملیات ساخت این بیمارستان پس از این مدت رکود و بلاتکلیفی تازه با پی کنی بیمارستان شروع شده است.

 صابری با تاکید بر اینکه بیمارستان هایی که 17 سال پیش با این بیمارستان عملیات احداث آنها شروع شد سالهاست در حال فعالیت و ارائه خدمات هستند، بیان داشت: ولی بیمارستان الیگودرز تازه بعد از 17 سال از اول کار احداث آن آغاز شده است.

 وی با بیان اینکه در میان مردم الیگودرز این بیمارستان به دلیل سالها رکود به عنوان «ستونهای تخت جمشید» یاد می شود، بیان داشت: امید می رود این بیمارستان با توجه به اینکه عملیات آن در حال اجرا است تا پایان سال آینده به بهره برداری برسد.

 استاندار لرستان با بیان اینکه دیگران 17 سال کوتاهی کردن در احداث این بیمارستان تا دوباره کار عملیات اجرایی آن از اول شروع شود، ابراز امیدواری کرد که بیمارستان شهرستان الیگودرز پس از 19 سال به بهره برداری برسد.

 صابری با انتقاد از بی توجهی به این گونه پروژه ها در استان، یادآور شد: دیدن این پروژه ها در سطح استان اصلا قابل قبول نیست.

 استاندار لرستان پیش از این نیز در جریان بازدید از بیمارستان الیگودرز به خبرنگار مهر گفته بود: بیمارستان الیگودرز دارای 100 تختخواب بوده و در حال حاضر عملیات اجرایی آن با پیشرفت خوبی در دست اجرا است.

 صابری از پیشرفت فیزیکی 20 درصدی این بیمارستان خبر داد و خاطر نشان کرد: به گفته پیمانکار این پروژه در صورت تامین اعتبار بیمارستان 100 تختخوابی شهرستان الیگودرز ظرف مدت زمان 1.5 سال آینده به بهرهبرداری خواهد رسید.

 عمر بالای پروژه های بیمارستانی در استان لرستان به یکی از دغدغه های مردم این استان تبدیل شده است به طوریکه بیمارستان شهرستان سلسله بعد از گذشت 17 سال تازه در سال گذشته تحویل علوم پزشکی لرستان شد و بیمارستان 64 تختخوابی پلدختر نیز هنوز با گذشت بیش از 17 سال آماده تحویل برای تجهیز نشده است.

Advertisements

2 دیدگاه برای «کوتاهی 17 ساله در ساخت بیمارستان اليگودرز / بهره برداری بیمارستان در 19 سالگی!»

  1. وبلاگ راه ابریشم با مطلب: « روزگار سپری شده شیر سنگی» به روز شد.

    yousefi14.blogfa.comآ درس:

  2. از قدیم گفته اند کار هر کس نیست خرمن کفتن گاو نر می خواهد و مرد کهن

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.