اجرایی نشدن مصوبات دولت در لرستان / فرمانداري ویژه بروجرد تنها درحد يك نام

  هادی مقدسی نماینده مردم بروجرد در مجلس با اشاره به مصوبات دور اول و دوم سفر هیئت دولت به لرستان نسبت به اجرایی نشدن این مصوبات انتقاد کرد. مقرر شد در صورت سفر سوم رئیس جمهوری به لرستان دولت حرفی برای گفتن به مردم داشته باشد و عملکرد خود را در خصوص سفرهای دور اول و دوم در سفر سوم ارائه دهد.. فرمانداری بروجرد نام «ویژه» را یدک می کشد 

 هادی مقدسی در گفتگو با خبرنگار مهر در شهرستان بروجرد اظهار داشت: در نشستی که نمایندگان لرستان با رئیس جمهوری داشتند درخواست کردیم که سفر سوم هیئت دولت به این استان در صورتی تحقق پیدا کند که دولت گزارش کاملی از اجرای مصوبات سفرهای دور اول و دوم ارائه دهد.

 وی تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد در صورت سفر سوم رئیس جمهوری به لرستان دولت حرفی برای گفتن به مردم داشته باشد و عملکرد خود را در خصوص سفرهای دور اول و دوم در سفر سوم ارائه دهد.

 عضو هیئت رئیسه کمیسون اجتماعی مجلس با انتقاد از روند اجرای مصوبات دور اول و دوم سفر هیئت دولت، یادآور شد: ما در دو سفر قبلی دولت مصوبات خوبی در استان و به ویژه شهرستان بروجرد داشتیم اما از نظر اجرای این مصوبات مردم این شهرستان گلایه مند هستند.

 مقدسی ادامه داد: متناسب با شعارهایی که برای تصویب مصوبات در دور اول و دوم سفر هیئت دولت داده شد ما همچنان در اجرای این مصوبات با توفیقات مواجه نیستیم.

 وی ابراز امیدواری کرد که مصوبات هیئت دولت در لرستان هر چه سریعتر اجرایی شود تا مردم نمود عینی این مصوبات را در عمل مشاهده کنند.

 نماینده مردم بروجرد در مجلس سهم فرمانداری ویژه بروجرد از نام «ویژه» را تنها یک عنوان دانست و گفت: با وجود اینکه فرمانداری بروجرد نام «ویژه» را یدک می کشد اما همچنان هیچ گونه استقلال اعتباری و در برخی موارد مدیریتی نیز ندارد.

 مقدسی با اشاره به مذاکرات در این زمینه با دولت، خاطرنشان کرد: در نشست با رئیس جمهوری خواستار تصویب مصوبه ای برای در نظر گرفتن اعتبارات مستقل در بودجه استانی برای فرمانداری های ویژه شدیم.

 وی با اشاره به لزوم دادن اختیارات بیشتر به مدیران فرمانداری های ویژه، ابراز امیدواری کرد که با تصویب این پیشنهاد بتوان به معنای واقعی از عنوان «ویژه» فرمانداری بروجرد در همه ابعاد استفاده کرد.

Advertisements

15 دیدگاه برای «اجرایی نشدن مصوبات دولت در لرستان / فرمانداري ویژه بروجرد تنها درحد يك نام»

 1. جناب خدایی عزیز

  با عرض سلام و ارادت، وبلاگ راه ابریشم با مطلب: «قدم خیر دختر لر» به روز است

 2. فرمانداريهاي ويژه در كل يك راهكار ساده لوحانه جهت برون رفت از فشار مردمي بود كه مي خواستند و مي خواهند استان شوند.
  19 فرمانداري ويژه نمي تواند و نخواهد توانست توازن و تناسب خاص خود را بوجود بياورد.
  اين حركت در ادامه اقدامات صورت مساله پاك كن دولت نهم انجام شد.
  روزگاري فقط قم فرمانداري ويژه بود و بس ولي اكنون اكثر استانها فرمانداري ويژه دارند و بعضي دو تا و حتي سه تا.
  براي اطلاعات بيشتر رجوع كنيد به لينك:http://www.ozagros.blogfa.com/post-107.aspx
  درباره تعدد فرمانداري هاي ويژه و ناكارآمدي آنها.
  از ميان اين تعداد شهر كه فرمانداري ويژه شده اند شايد علاوه بر بروجرد 2 تا 3 شهر ديگر لياقت اين فرمانداري ويژه را از نظر جمعيت و ساير مباحث تاريخي و جغرافيايي داشتند.نه 19 شهر!!

 3. متاسفانه فرمانداری ویژه کلاه گشادی بود که دولت سر شهرستانهای خواهان استان شدن گذاشته و فقط این فرمانداری یک اسم هستش و هیچ منفعتی برای شهرهای مذکور نداشته ، شما کلاهتون رو قاضی کنید این اسم چه چیزی برای بروجرد داشته وچه خیری به این شهر رسونده !غیر از یک تابلو در ورودی شهر به اسم «به فرمانداری ویژه بروجرد «خوش آمدید>؟؟؟؟؟؟

 4. در سال 84 و85 يادداشتهايي تحت عنوان «كارت زرد» به آقاي بروجردي كه زياد روي اين موضوع مانور مي داد در روزنامه پيغام نوشتم ولي گوش شنوايي نبود.

 5. تقسیم استان لرستان به دو استان جدید نمیتواند گره گشای مشکلات این استان در کلیت آن باشد.
  ادامه نظر حذف شد چون نمي خواهيم وبلاگ لرنا محل درگيريهاي و تفرقه ها باشد
  جاي اينگونه بحثها در لرنا نخواهد بود

 6. محله پشت بازار خرم اباد پردرد ترین محله ایرانه ما از کی شکایت کنیم .معتادان از مردم باج میگیرن اعتیاد اینجا بیداد میکنه .مسیولین محترم جواب زن و بچه های پشت بازاری رو تو درگاه خدا چی میدین امنیت جانی ندارم به خدا داریم روانی میشیم .هر چی خدا خدا میکنیم چیزی درست نمیشه هوااااااااااااااااار کممممممک شما رو بخدا .

 7. از آقای مقدسی باید پرسید ایشان در جهت ارتقاء بروجرد جز حرف و وعده چه کرده اند؟

 8. لرستان را با لرستان آباد می کنیم.لرستان شمالی لرستان جنوبی .اری مردم غیور لر این قابلیت را دارند که میزبان اعتبارارت کشوری در بخش دو استان شود.ما هم مثل خراسان می توانیم دو یا سه استان شویم .البته اگر تنگ نظری بعضی ها بگذارد.

  ناجی راد, در ژانویه 4th, 2010 در 1:07 ق.ظ گفت: دیدگاه شما در انتظار بررسی است.
  اگر به نمایندگان توکل کنیم مثل دوران انتخابات سر کارمان می گذارند .زیرا کمتر سر حرف خود می ایستند .ما خودمان هر جا که بودیم و هر جا که هستیم اتحاد خود را بر مبنای ولایت و اهل البیت محکم کنیم .خدا با ماست .ما میتوانیم به تصمیم خود جامه عمل به پوشیم.لرستان شمالی و جنوبی تا چشم خیلی ها که نمی توانند اتحاد دلیر مردان لر را ببینند در آد.

 9. روز قبل به خاطر وام خرید منزل که تخصیصی یکی از ادارات می باشد منتظر کارشناس بانک از ساعت هفت صبح در مقابل بانک مربوطه حضور داشتیم.نامبرده دقیقا ساعت ده صبح تشریف اوردند و این در حالی بود که بارن می بارید و در بیرون شهر برف.سوال شد چرا کارشناس این همه دیر می آید گفتند .که از مرکز استان میآید .سوال شد مگر ما فرمانداری ویزه نیستیم .مگر ما در بروجرد کارشناس نداریم که به خاطر یک مطلب بسیار کوچک از مرکز باید کارشناس بیاید .خلاصه روز قبل ما واقعا در باران و سرما بدین شکل گذشت لکن یادم آمد مطلب فرمانداری ویزه یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به اسم مردم بروجرد و به کام معاونت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 10. سلام بر شهیدان
  ای که از خود گذشتی تا ما بمانیم.توئی که راه امام حسین را انتخاب کردی و به مردن عزت دادی و خود را یک عالم دوست داشتنی کردی.ای مهتاب در سیاهی فتنه ها .ما را در این فتنه های آخر الزمان دست گیر باش .تا در روز واپسین از روی شما خجل نباشم.

 11. مطلع شدیم برادر بسجی وآزاده وجانباز که توسط استانداری لرستان سرپرست فرمانداری بروجرد شد.بلافاصله با دستور نماینده بروجرد .بروجردی حکمش لغو شد.

  این در حالی است که بروجردی مشتاق بوده است اقای پازوکی سرپرست فرمانداری بروجرد شود.لکن استاندار لرستان عباس حیدری بخشدار مرکزی این فرمانداری را سرپرست قرار میدهد.

  نهایتا بعداز بحث و گفتگو های پشت پرده فرد سومی بنام اریایی به این مسئولیت می رسد .خدا بخیر کند .

 12. تقا ضای یک آزاده سرافراز از جمهوری اسلامی ایران
  آزادگان، جانبازان و خانواده معظم شهدا ازمسولان انتظار دارند
  آزادگان از جمله نیروهای جوانی بودن که بهترین
  دوران زندگی خود را در سخت ترین شرایط و زیر سایه رژیم بعثی عراق گذراندند.حال
  شاهد نادیده گرفته شدن این افراد در جامعه هستیم.نامه ای را با هم می خوانیم که یک

 13. تبریک به دکترمحمود عزیزی سرپرست دانشگاه هنر بروجرد
  سرپرست موسسه اموزش عالی بحرالعلوم (دانشگاه هنر بروجرد )تا روز چهارشنبه 30 دی ۱۳۸۸دکتر مجید گودرزی بود اما دکتر محمود عزیزی که از نام آورآن عرصه سینما و تئاتر می باشد جایگزین ایشان شدند.به آقای دکتر عزیزی تبریک می گوییم.و آرزوی موفقیت روز افزون ایشان را در صحنه علم ودانش خواستاریم.

 14. سلام، راستی چرا نوشته های دوستمان ناجی راد با موضوعات تا این اندازه بی ارتباط است؟

 15. ای کاش یکی پاسخ می داد آقای مقدسی برای استقلال بروجرد چه گامی برداشته است!

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.