پرواز خرم آباد تهران همه روزه انجام می شود

پروازهای فارس ایر قشم از این پس هر روز ساعت 7 صبح از خرم آباد به مقصد تهران انجام می شود و این پرواز ساعت 19 به خرم آباد باز می گردد. این در حالی است كه شركت هواپیمایی تابان نیز روزهای شنبه، سه شنبه و پنجشنبه هر هفته و شركت هواپیمایی تابان نیز روزهای شنبه، سه شنبه و پنجشنبه هر هفته مسافران را در مسیر خرم آباد به تهران و بالعكس جابجا می كند 

بنابر گزارش روابط عمومی شركت فرودگاه های كشور مدیر فرودگاه خرم آباد گفت:پروازهای فارس ایر قشم از این پس هر روز ساعت 7 صبح از خرم آباد به مقصد تهران انجام می شود و این پرواز ساعت 19 به خرم آباد باز می گردد.
كاوان گفت: این در حالی است كه شركت هواپیمایی تابان نیز روزهای شنبه، سه شنبه و پنجشنبه هر هفته مسافران را در مسیر خرم آباد به تهران و بالعكس جابجا می كند.
وی همچنین گفت: طی 9 ماه اول امسال 23065 مسافر در فرودگاه خرم آباد جابجا شده اند كه این میزان در مقایسه با مدت مشابه پارسال افزایش 36 در صدی را نشان می دهد. 
مدیر فرودگاه خرم آباد افزود: همچنین طی این مدت 12464 تن بار در این فرودگاه جابجا شده كه نسبت به پارسال با افزایش 83 در صدی روبرو بوده است.
علیرضا كاوان افزود: این میزان جابجایی مسافر و بار در فرودگاه با 408 پرواز در 9 ماه صورت گرفته است

منبع: http://www.ghatreh.com/news/4515707.html

14 دیدگاه برای «پرواز خرم آباد تهران همه روزه انجام می شود»

 1. قابل توجه آنهايي که میگن فرودگاه خرم آباد استفاده نداره!!!!

 2. اقای خدایی چندپیشنهاددارم برای اینکه پروازهای فرودگاه لرستان همیشگی وبه صرفه باشد:

  1-پروازهاهم صبح باشدهم عصروپروازعصرهم ازمقصدتهران به خرمابادباشدتامردم پس ازانجام کارهای اداری به خرمابادبرگردند.
  2-ازشبکه ایلام تبلیغ بصورت زیرنویس پخش شودتااهالی آن استان بویژه شهرهای دره شهرآبدانان ودهلران وبدره که فاصله کمی تاخرماباددارندبتوانندازاین فرودگاه استفاده کنند
  3-مسوولان ادارات وکارمندهایشان-مثل استانهای دیگر-برای ماموریتهای کاری واموزشی اجبارا»ازهواپیمااستفاده کنند
  4-پروازهای خرماباد-دمشق وخرماباد-کربلاوخرماباد-مشهدونیزپروازحج هم گنجانده شود.

 3. پرواز های خرم ا باد به شرط پایدار بودن وخبر رسانی به مردم خیلی خوب است

 4. مشکل اینجاست که در دیگر شهرهای استان مانند بروجرد، درود و پلدختر دفتر فروش بلیط هواپیما وجود ندارد و یا گر هم هست (من ندیدم) تبلیغاتی در رابطه با فروش بلیط هواپیماهای فرودگاه خرم آباد صورت نمی گیرد.

 5. چرا باید مردم شهرهای دیگر همچون بروجرد، درود، الشتر … تاوان صندلی های خالی این پرواز های بدون توجیه اقتصادی را بدهند؟ همه کارهایی که در خرم آباد انجام می شود جز اتلاف سرمایه نیست! ای کاش به جای این خوش خدمتی ها آقای والی (صابری) به فکر رفع بیکاری و خدمت صادقانه بود.

 6. سلام
  میلیاردها بلکه بیشتر هزینه نگهداری از فرودگاهی میشه که هیچ سودی برای این استان نداره .. عزیزان فاصله استان لرستان تا تهران بیش از 6 تا 7 ساعت نیست و مردم بیشتر ترجیح می دن تا با اتوبوس مسافرت کنند نه با توپولف و … خرم آباد هنوز 1 ترمینال نداره و مثل روستاها از کنار خیابون مردم سوار اتوبوس می شن !
  چه فرودگاهی؟ کی با هواپیما میره؟ سفر حج هم از فرودگاه برقرار نمی شه؟ کارخانه و … هم که ماشالله اینقدر زیاد داریم !!!! هر روز مهند س ها صف بستن بیان خرم آباد …
  به نظرم مصداق ضرب مثل لری خودمونه که می گه :
  نو د هونت نی پیاز خریه !

  لرنا: دوست گرامي از استدلال شما تعجب مي كنم.
  فاصله هفت ساعته خرم آباد تا تهران فاصله كمي است.
  از آن هم گذشته مگر زيرساختي مهمتر از فرودگاه هم هست؟ يك پزشك يا استاد دانشگاه يا تاجر و …. چگونه به لرستان سفر خواهد كرد. آيا بدون هواپيما و فرودگاه هم مي توان پزشكي دانشگاه يا بازرگاني لرستان را توسعه داد؟
  در شرايطي كه در لرستان مرز آبي يا مرز خشكي (با كشور خارجي) هم نيست.

 7. میثم دیگه قاطی کرده به کل
  چرا مثل عقده یها حرف میزنی ارک و قم هم فرودگاه دارن که فاصله شون تا تهران کمتره
  درضمن کی گفته پرواز فقط واس تهران باید باشه تهران ندیده میتونه خرم آباد مشهد یا خرم آباد مدینه باشه

 8. شروع مجدد پروازهای خرم آبادگامی موثر و مفید در راستای پیشرفت وو توسعه استان خصوصاشهرستان خرم آ باد می باشد .
  و کسانی همچون میثم با دید گاههای خودشان همیشه باعث کشیدن ترمز رشد و تو سعه این استان شده اند.

 9. برقراري پرواز ها در فرودگاه خرم اباد خيلي خوبه ولي اي كاش هواپيماي بهتري بود كه ضريب امنيت يش بالا باشه نه اين هواپماي فكسدني كه لحظه ممكن سقوط كنه

 10. احمد :برقراري پرواز ها در فرودگاه خرم اباد خيلي خوبه ولي اي كاش هواپيماي بهتري بود كه ضريب امنيت يش بالا باشه نه اين هواپماي فكسدني كه هرلحظه ممكن سقوط كنه

 11. چرا دفاتر هواپيمايي روزهاي تعطيل نيستند؟.موقعي كه دو روز تعطيلي پشت سر هم هست 13و14اسفندماه.چطوري بليط برا شنبه صبح بايد تهيه كرد؟؟؟

 12. با سلام . راسیاتش زیاد وقتتون رو نمیگیرم . فقط یه عرض مختصر با این برادران عزیز میثم و بیژن داشتم . خیلی حرفایه تابلویی فرمودید . کاملا معلومه که آن جنابان یا راننده اتوبوس هستند یا شاگرد شوفر که راجع به ورود صنعت هوانوردی به استانمون اینجوری صحبت میکنند . دلیلشم کاملا واضحه . خوب کارو کاسبیشون کساد شده . دیگه نمیتونن برای مسافرای بیچاره ایی(مثل خود من)که بعضا مجبور به مسافرت اجباری میشن ادفار بیان و تلکشون کنن . الان با 35000 تومن و در عرض 45 دقیقه با کمال آرامش به تهران میرسیم . دیگه هم لازم نیست سیمای زشت راننده ها و شاگردای معتادشون رو تحمل کنیم . دیگه لازم نیست تغذیه های فاسدتون رو بخوریم . خدا میدونه طی 4 سال رفت و آمدم به تهران چقدر اذیت شدم . خدارو شکر . وقتی صندلی های خالی اتوبوس هارو میبینم یه لذت خاصی بهم دست میده . خدارو 1000000000000000000000000000000 بار شکر.والسلام

 13. سلام برقراري پرواز ها خيلي خوبه ولي اي كاش قطع نشند.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.