در پلدختر كارخانه سيمان احداث مي شود

nullعلي كاييدي نماينده مردم پلدختر در مجلس شوراي اسلامي: با تصويب كارگروه توسعه و عمران لرستان به رياست معاون اول رييس جمهور، كارخانه سيمان در اين شهرستان احداث مي‌شود. ميزان اشتغالزايي مستقيم اين كارخانه را ‪ ۵۰۰نفر عنوان كرد و گفت: با راه اندازي اين كارخانه براي 2500 نفر نيز به صورت غيرمستقيم شغل ايجاد خواهد شد. همچنين احداث شاخه‌اي از دانشگاه لرستان در پلدختر به تصويب اين كارگروه رسيد  

خرم آباد- نماينده مردم پلدختر در مجلس شوراي اسلامي گفت: با تصويب كارگروه توسعه و عمران لرستان به رياست معاون اول رييس جمهور، كارخانه سيمان در اين شهرستان احداث مي‌شود.

 

علي كاييدي روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: در اين كارگروه تسهيلاتي براي ايجاد اين كارخانه در پلدختر به تصويب رسيد تا زمينه اشتغال برخي از جويندگان كار در اين شهرستان فراهم شود. 

وي، ميزان اشتغالزايي مستقيم اين كارخانه را ‪ ۵۰۰نفر عنوان كرد و گفت: با راه اندازي اين كارخانه براي دو هزار ‪ ۵۰۰نفر از افراد نيز به صورت غيرمستقيم شغل ايجاد خواهد شد. 

وي اظهارداشت:همچنين احداث شاخه‌اي از دانشگاه لرستان در پلدختر به تصويب اين كارگروه رسيد تا در جهت تحقق اهداف آموزشي و افزايش سطح تحصيلات مردم اين شهرستان اقداماتي صورت گيرد. 

كاييدي ابراز اميدواري كرد با همكاري استاندار لرستان، نمايندگان مردم لرستان در مجلس شوراي اسلامي و مسوولان دستگاههاي اجرايي استان بتوان گام موثري در جهت محقق شدن اين مصوبات برداشت. 

كارگروه توسعه و عمران لرستان روز گذشته با حضور معاون اول رييس جمهور، چهار نفر از وزيران دولت، نماينده ولي فقيه در لرستان، استاندار لرستان و نمايندگان مردم استان در مجلس شوراي اسلامي در خرم آباد برگزار شد. 

براساس ‪ ۵۰مصوبه اين كارگروه ‪ ۱۲۰هزار شغل جديد با صرف اعتباري بالغ بر دو هزار ميليارد ريال در لرستان ايجاد مي‌شود

28 دیدگاه برای «در پلدختر كارخانه سيمان احداث مي شود»

 1. واقعا از شنیدن این خبر بسیار خوشحال شدم این طرح از طرح های بود که فراموش شده بود به طوری که طی 5 سال فقط 20 درصد رشد فیزیکی داشت آن هم قسمت های غیر تخصصی آن.
  از خدمات دولت و تلاش های بی امان دکتر کاییدی قدردانی میکنم
  در انتها هم از خبررسانی به موقع و آنلاین لرنا تشکر میکنم واقعایک خبر گزاری منظم و صادقی ست.

 2. با سلام . بنده بعنوان يك كارشناس صنعت سيمان و كسي كه با پروژه احداث كارخانه سيمان از نزديك اشنايي داره بايد بعرض برسونم كه احداث يك كارخانه سيمان از استارت تا بهره برداري و با كار مستمر و بدون وقفه حدود پنج سال طول مي كشه. از طرفي چهار سال قبل همين طرح با عنوان فاز 4 براي دورود به تصويب رسيد(توسط خود رييس جمهور) ولي تا كنون حتي يك درصد هم پيشرفت نداشته…!! اين در حاليست كه سيمان دورود يكي از قديميترين كارخانه هاي سيمان ايرانه و محصولاتش در بازارهاي خارجي طرفدارهاي زيادي داره و در صورت توسعه ارزاوري فوق العاده ايي خواهد داشت ولي تا كنون بعد از چهار سال حتي دريغ از يك درصد پيشرفت…حالا قضاوت با خودتونه…!

 3. يك موضوع ديگه كه جالب توجه اينه كه همين الان هم امار بيكاري بالاست و تا پنج سال ديگه تعداد بسيار زيادي به ان اضافه خواهد شد ايا صرف اين همه وقت و هزينه براي اشتغال مستقيم 500 نفر در 5 سال اينده منطقيه؟ نكته ديگه با احداث اين همه كارخانه سيمان و طرح هاي در دست احداث در اينده نزديك كارخانجات با مشكل فروش روبرو ميشوند پس از اين نظر هم توجيه پذير نيست. بهتر بود كه با اين پول و تنها ظرف يك و نيم الي دو سال اينده چهار الي پنج كارخانه كوچك با ظرفيت اشتغال سيصد الي چهارصد نفر براي هركدام بطور مستقيم احداث مي شد كه هم حداقل چهار برابر بيشتر اشتغال ايجاد ميكرد و هم نصف زمان احداث يك كارخانه سيمان وقت ميبرد و از طرفي با خطر تعطيلي در اينده روبرو نميشد. باور كنيد دولت اصلا مقصر نيست بلكه مقصر اصلي مسئولين محلي هستند كه بجاي اينكه از نيروهاي متخصص مشاوره بگيرند از افرادي نااگاه كه دور انها را گرفته اند نظر خواهي ميكنند كه نتيجه ان همانطور كه ميبينيم اتلاف وقت و هزينه و از دست دادن فرصتهاست.

 4. من با بخشی از حرف های امید موافق هستم این حرف را قبول دارم که نرخ بیکاری استان بسیار بالاست. اما باید بدانیم که نمی توان کم کاری 30 ساله بلکه80 ساله ی مسولان را در استان لرستان در بعد بیکاری در 3-4 سال جبران کرد آخه بیکاری که عروسک های لوپ لوپ نیست که آن را در آب ولرم قرار دهیم تا بزرک شوند اگه مسولان میخواهند مشکل بیکاری استان تا حد قابل توجهی در استان حل شود باید یک برنامه ریزی حداقل 15 ساله بریزند
  در جواب احتمالا مهندس امید
  منظور از کارخانه های کوچک کارخانه های تولیدی است مثلا در شهر پلدختر که اتفاقا من هم اهل آن شهر هستم خیار-گوجه و انجیر مناسبی دارد که در سطح کشور و حتی جهان مطرح هستند بنابراین در پلدختر میتوان کارخانه های کوچک تولیدی از قبیل خیار شور- رب گوجه سازی و… میتوان ساخت که الان در صدد ساخت کارخانه خیارشور سازی هستند که امتیاز این کارخانه به نام خانمی به نام توران بابایی است اما به گفته خانم مذکور فقط 12 نفر این کارخانه اشتغال زایی دارد
  اگه امید خان تونستی 2 کارخانه کوچک را که توی5/1 سال ساخنه میشن و سر هم200-300 تا اشتغال زایی میکنن پیدا کردی ما رو هم خبر کن!!!
  کارخانه هایی که اشتغال زایی فروان دارن مربوط به بخش صنعت میشود که ساخت آن زیر 3 سال نمیشه مثل پالایشگاه- پتروشیمی-سیمان-ذوب آهن و………..

 5. دوست عزيز جناب اميد سلام. مي دونم كه اين ديدگاه هاي شما از طرف باند توطئه و تخريبي كه منافع نامشروعشون بعد از رفتن آقاي شاهرخي به خطر افتاده سرچشمه مي گيره. ولي اشكالي نداره.تا مي تونيدنماينده لايق پلدخترآقاي دكتر كائيدي رو تخريب كنيد.خدا بزرگه.
  » ومكروا ومكر الله والله خير الماكرين »
  جناب اميد تورو قرآن دست از اين كارهاي نا اميد كننده كه 31 سال هست كمر لرستان رو شكسته دست برداري.
  تا كي ما مي خواهيم به فكر منافع شخصي باشيم .
  كارهايي كه دكتر كائيدي مي كنه اصلا قابل مقايسه با اون وام هاي 7 ميليوني كه آقاي شاهرخي مي داد و جووناي مردم مي رفتن پرايد مي خريدند و تصادف مي كردند و پرپر مي شدند نيست .
  اگر وجداني هست كه حتما هست به وجدان بيدارتون مراجعه كنيد.
  آقاي خدايي تو رو خدا اين نظر من رو نمايش بديد.

 6. جناب اقاي مير شادي عزيز جهت اطلاع حضرتعالي كارخانه توليد لوله هاي( جي ار پي) در دورود كه بعد از عيد راه اندازي ميشود حدودا 400 نفر اشتغال مستقيم دارد يعني دقيقا به اندازه يك كارخانه سيمان جديدالاحداث مانند سيمان دليجان . زمان احداث اين كارخانه حدودا يكو نيم سال خواهد بود. در ضمن طرح توسعه ان نيز پيش بيني و مطالعه شده است. اما در خرداد ماه در اصفهان نيز يك كارخانه توليدي كوچك افتتاح شد كه 200نفر اشتغال مستغيم داشته و به گفته گزارشگر اخبار سراسرس 9ماه كار احداث ان بطول انجاميده. در گلپايگان كارخانه هاي كوچك قطعه سازي اتومبيل كه همگي زير مجموعه مگاموتور هستند وجود دارند كه ان منطقه را به قطب توليد قطعه سازي اتومبيل در كشور تبديل كرده است و از 150نفر به بالا هم متناسب با هر كارخانه اشتغال ايجاد كرده است. در شهر رشت كارخانه معروف سيم كو جهت توليد كابلهاي فشار قوي با با ايجاد اشتغال 250نفر در حال كار ميباشد.در شهرستان ازنا كارخانه گدازقطعه با حدود 120 نفر در حال كار است.سامان كاشي بروجرد با 800نفر اشتغال مستقيم و محصولات صادراتي در حال كار است . دوست عزيزم تمام اين موارد مربوط به بخش صنعت هستند . اگر بنده بعنوان كسي كه خاك صنعت رو خورده اون مطلب رو نوشتم صرفا از سر دلسوزي بوده و لا غير .

 7. جناب اقاي پدر دلسوز به اون قراني كه شما از اون ياد ميكنيد قسم كه بنده از اهالي شرق لرستانم و تا كنون پلدختر نيومدم و اصلا ارتباطي با اونجا ندارم چه برسه به فرمايشات حضرتعالي… بنده هم اصلا نخواستم نماينده محترم شهر شما رو خداي ناكرده تخريب كنم و حتي (تلاش) ايشان قابل ستايش است ولي توصيه ميكنم يكبار ديگه خودتون يا كسي كه با صنعت سيمان ارتباط داره اون مطالب رو مرور كنه حتي اگر جواب بنده رو كه به اقاي مير شادي دادم مرور بفرماييد سوئظن حضرتعالي رفع خواهد شد .ما همه اگر با عدد و رقم و ادرس يك موضوعي رو بررسي ميكنيم كه البته براي همه خوانندگان قابل پيگيريه فقط از سر دلسوزي و تعصبيه كه به اين استان داريم.شما حداقل زحمتي كه ميكشيد لطف بفرمائيد و در باره اعداد و ارقام فوق تحقيق كنيد. برادر من شما كه با قران و مكتب سر و كار داريد پس حتما ميدونيد كه سوئ ظن و تهمت هر دو از گناهان كبيره هستند. بنده هم در پيشگاه خداوند قسم ميخورم و به شما اطمينان ميدم كه اظهار نظر قبلي و الان از روي وجداني اگاه و بيدار بوده و لا غير .(ان شائ الله)به اميد روزي كه تمام شهرهاي استان رشدي قابل توجه و هماهنگ داشته باشند كه مطمئنا اگر مستقيما سود ان به ما نرسد ولي قطعا بطور غير مستقيم براي ما نيز سودمند است . سلام ما رو هم خدمت نماينده متعهد و دلسوز شهرتان برسانيد. موفق باشيد. يا حق..

 8. سلام بر همه ی موکلین من
  من درسته که کاندید پلدختر نیستم ولی بالاخره نماینده استان که می شم. چرا که باید دولتمردان برای حتی نمایندگان شهرهای کوچیک هم قاقالی لی داشته باشن.حیف که می ترسم از رای هام کم بشه وگرنه می گفتم آخه خیار پلدختر و گوجه پلدختر که از شمار میوه های نوبر گرمسیری محسوب میشه رو کدوم عاقلی میاد خیار شور و گوجه شور و رب کنه .برادر ارزنده خیار و گوجه ی سردسیر چون دیگه نوبرانه نیست ارزون میشه و با افزودن برخی از له شده ها و ایضا ته جعبه ای ها میشه رب و خیار شور. دکتر کاییدی هم زحمت می کشن ممنون.ولی خوب بکشن بهتره
  من هم چون شعارم دورود بر همه ی رقباست چیز اضافی نمی گم. بعد که نماینده شدم یه عربده هایی سر شون بکشم حال بیان.
  ——————————————-ادامه دارد…..

 9. امید خان بیا یه خورده بحث کارشناسانه باهم داشته باشم من به درست بودن اطلاعاتی که داده ای شک دارم اما با فرض درست بودن گفته های حضرت العالی هم احداث کارخانه لوله جی آر پی در پلدختر توجیه اقتصادی ندارد چرا چون در پلدختر کارخانه ای وجود ندارد که ماده ی اولیه آن لوله جی آر پی باشد و در پلدختر هم استفاده آن چنانی ندارد پس دولت هیچ گاه کارخانه ای با این کارایی در پلدختر ایجاد نمیکند شایداحداث این کارخانه در شمال و درود توجیه اقتصادی داشته باشد ولی در پلدختر توجیه اقتصادی ندارد پلدختر با توجه به فرآورده های نفتی که در آن وجود دارد باید پلایشگاه و پتروشیمی در آن احداث کرد ولی متاسفانه با توجه به اشتغال زایی بالا ی آن مدت زیادی طول میکشد که این گونه کارخانه های صنعتی افتتاح شوند
  امید خان از هم صحبتی با شما خوشحال شدم.

 10. درجواب دوست عزیز (امید) ذکر نکته ای رو لازم دونستم
  بحث امکان سنجی انجام یک طرح اقتصادی نیاز به مطالعه و داشتن اطلاعات گسترده از منطقه است .
  با توجه به سابقه ای که در بررسی طرح ها و امکان سنجی آنها در یکی از ارگانهای استان داشته ام به جرات می توان گفت طرح بنگاههای زودبازده با شکست روبه رو شد .
  پس اینکه انتظار داشته باشی که طرح صنعتی وجود داشته باشد که با سرمایه گذاری کم و ظرف مدت کوتاهی راه اندازی شده و اشتغال بالایی هم بوجود آورد ، دور از انتظار است
  میزان موفقیت یک بنگاه به طور خیلی خلاصه و اجمالی بستگی به پارامترهایی از قبیل میزان سرمایه گذاری انجام شده ، مهیا بودن نقدینگی ، مهیا بودن بازارهای فروش، و وجود پتانسیل های موجود در منطقه و… دارد
  بنابراین مثالهایی را که شما عنوان کردید هر کدام می تواند شرایط خاص خودش را داشته باشد و از طرفی شما از میزان سرمایه گذاری صورت گرفته برای آنها بحثی نکرده اید .
  بهر حال مقصودم گفتن این واقعیت است که طرح بنگاههای کوچک زودبازده امتحان خودش رو پس داده و امروز برای همه مسئولین و کارشناسان اقتصادی ، شکست این طرح مشهود است .
  من هم با نظر دوست خوبمون میرشادی موافقم واحداث طرحی همچون پالایشگاه با توجه به مجاورت چندین مخزن نفتی در نزدیکی شهر پلدختر و تامین بودن خوراک اولیه ، طرح مناسبی به نظر می آید هرچند که به بخش خصوصی و توانایی انجام دادن آن خوشبین نیستم.

 11. اقای دلسوزپلدختر سلام!ببخشیدشماچراهرانتقادیرایک توطیه ازجانب باندتخریب میدانید؟مگرهمین دکترکایدیشما12سال باشاهرخی وسیدرحیم نبود؟مگرهمین دکترکایدی نبودکه باحمایت افرادمزبورامام جمعه وشهردارقانونی شهررااخراج کرد؟مگرهمین کایدی نبودکه پزشک معتمدکمیته امدادبودوازاین راه ثروت کلان اندوخت؟مگرهمین کایدی همیشه سخنران تبلیغات اقای شاهرخی نبود؟مگرهمین کایدی نبودکه می گفت گازکشی وابکشی وپل به نماینده ربط نداردبلکه کارنماینده قانونگذاریست؟من فکرمیکنم تمام باندبازیهای 12ساله شاهرخی یک پای ثابتش کایدی بود!اوشاهرخی راوسیله کردوافرادی مثل حجت نصیری راازخدمترسانی به پلدخترمحروم کردتادرمقابلش قدعلم نکنند.اگرواقعا»سیدرحیم وشاهرخی مافیا تخریبچی زراندوز یاهرچیزدیگرندشک نداشته باشیدکه کایدی هم درتمام کارهای انهاشریک بوده است

 12. ای کاش همه ی نمایندگان استان همانند کاییدی بودن
  ای کاش نمایندگان دیگر استان بجای شرکت در مراسمات ختم و عروسی به فکر اشتغال زایی جوانان بودن
  ای کاش نمایندگان دیگر استان به جای….کشیدن در سخنرانی هایشان به فکر فقرزدایی در استان بودن
  ای کاش نمایندگان دیگر استان به جای دادن مسکن های موقتی{وام ها}به فکر آرامش بخش های طولانی مدت{کارخانه ها} بودن
  ای کاش نمایندگان نماینده تمام مردم حوزه ی انتخابیه خود بودن نه فقط نماینده طرفداران خود
  ای کاش نمایندگان دیگر استان به جای قله قم کردن مسئولان غیر خودی شهر شان به فکر اعتلای لرستان عزیز باشند
  ای کاش…

 13. دوست عزيز با احداث پالايشگاه و حتي صنايع كوچك پايين دستي ان كاملا موافقم به همان دليل كه شما در بالا فرموديد اما بنده بعنوان يك كارشناس سيمان نظرم را مطرح كردم.. بنده اول به استناد ايه مباركه (( و امرهم شوري بينهم)) و دوم اينكه يك لرستاني هستم فقط خواستم كه ان چيزي رو كه از نزديك و در اين صنعت تجربه كردم باهاتون مطرح كنم و گفتم شايد بتونم كمك بسيار ناچيزي در جهت استفاده بهينه تر از وقت و فرصت كرده باشم . اما در ارتباط با مثالهاي فوق كه هركدام داراي سرمايه گذاران مشخصي مي باشند . مثلا سامان كاشي خصوصيه با 800 نفر اشتغال -گداز قطعه ازنا زير مجموعه مگاموتور با 150 نفر اشتغال و كارخانه هاي مشابه ان كه گلپايگان را به قطب توليد قطعه تبديل كرده اند هم زيرمجموعه مگاموتور با اشتغال 150 نفر به بالا لوله جي ار پي دورود هم خصوصي كه همراه با طرح توسعه ان حدودا 400 نفر اشتغال ايجاد خواهد كرد. موارد بالا فقط مثال بودند و منظور از مطرح كردن انها هم اشنايي بيشتر با صنايع سبكتر براي تامين اهداف مورد نظر بود بهر حال پيشرفت شما پيشرفت استان و موجب افتخار ماست ان شائ الله كه هميشه با روحيه ايي پويا فقط به فكر سازندگي و پيشرفت باشيم. موفق باشيد.

 14. در پاسخ به آقای دریکوند
  جناب آقای دریکوند اولا برای شما متاسفم دوما جناب آقای کاییدی وابسته به هیچ شخص خاصی نبود اگر اینگونه بود پیشنهاد آقای شاهرخی برای تصدی گری اداره بهداشت شهرستان را رد نمیکرد سوما اینکه فردی به یک شخص رای بدهد به این معنا نیست که عامل آن شخص است همان طورکه میدانید آقای کاییدی یک فرد اصول گرا است و آقای شاهرخی شخصی اصول گرا بود پس بسیار طبیعی بود که به آقای شاهرخی رای بدهد یعنی شما میگویید باید به آقای مرادی رای میداد که عکس شهید رحیمی که در روبروی فرمانداری نصب شده بود را دربیاورد یا به آقای فروتن رای میداد که تاآخرین لحظات رد صلاحیت شده بود و صرفابرای ایجاد رقابت و یک طرفه نبودن آن را تایید کردن یا به آقای موسوی که رییس حزب مشرکت لرستان بود رای میداد چهارما آقای کاییدی در زمان قبل از تصدی گری نمایندگی مسئولیت اجرایی نداشت پس بعید میدانم در آن زمان توانایی عزل شهردار و امام جمعه را داشته باشد پنجما این سولات را از شما میپرسم امیدوارم جواب آنها را در ذهن خود مرور کنی
  حذف شد.
  آقای خدایی تو را به خدا پیام من را در قسمت نظرات درج کنید به خدا اگه ایشون اسم اشخاص حقیقی را نمیاورد من هم اسم نمیاوردم

  لرنا: دوست گرامي قرار نيست كه هر اتهامي را به اشخاص در اين وبلاگ مطرح شود. از آن گذشته هركس مثل آقاي شاهرخي كه در راس كار باشد راحت تر مي شود در بين مردم گشت و دهها اتهام را عليه ايشان پيدا كرد. اما براي اثبات هر اتهام گاهي سالها وقت لازم است. با پوزش اتهامات حذف شدند
  به نظر حقير آقاي كائيدي نماينده خوبي است شايد بهترين نماينده اين دور است. قصد داريم مقاله اي در اين خصوص در لرنا منتشر كنيم.

 15. بخشید ای را یادم رفت
  منظورم از این حرف ها این نبود که آقای دریکوند از طرفداران شاهرخی{ره}!!بوده است خواستم برخی مطالب را بگم تا اوضاع دستش بیاد

 16. پس این را به آقایی دریکوند گوش زد میکنم آقای کاییدی نه از نماینده سابق نه وام کلان گرفته و نه پست اجرایی گرفته که الان بشه مافیا قدرت

 17. لرنا:
  به نظر حقير آقاي كائيدي نماينده خوبي است شايد بهترين نماينده اين دور است. قصد داريم مقاله اي در اين خصوص در لرنا منتشر كنيم.

  سلام خدمت آقای خدایی مدیر محترم لرنا.
  از این جمله شما که درقسمت نظرات یکی از بحث ها بود کمال تشکر را دارم.از شما که اصلا بومی منطقه ما نیستید و تنها به فکر اعتلای این آب و خاک و استان محروممان هستید تشکر می کنم که بدون وابستگی به هیچ طیف و گروهی در شهرستان پلدختر،برشایستگی های بهترین نماینده استان در این دوره و شاید بهترین نماینده طول تاریخ لرستان مهر تایید می زنید.
  امیدوارم با روشنگری های شما،مردم فهیم و قدر شناس لرستان و بویژه پلدختر فرق بین برخی ها که جیب گشادو البته سوراخشان از اندک سرمایه مردمان نجیب لرستان و پلدختر هیچگاه پر نخواهد شد و آن دلسوزانی که با کار و زحمات فراوان در مجلس هشتم به فکر ایجاد صنایع مادر و اساسی مانند پالایشگاه و سیمان هستند تفاوت قائل شوند.
  درود بر نماینده لایق و تلاشگرومحبوب پلدختر فرزند تبار بالاگریوه دکتر علی کائیدی.
  قطعا تاریخ این آب وخاک برای همیشه از دکتر کائیدی به نیکی یادخواهد کردوهیچ فردی نمی تواند بوسیله اغراض شخصی و گروهی این زحمات را لگد مال کند.

 18. البتهاقای اسدی من کاملا»شمارامی ششناسم.اگربه حرفهای من دقت کرده باشیدمن نگفتم کایدی امام جمعه وشهردارراشخصا»اخراج کرد.بلکه من گفتم ایشان طی یک پروسه هدفداراین کارهارابوسیله شاهرخی انجام داد.این مساله دوفایده برایش داشت:اولا»محبوبیت شاهرخی راکم کردثانیا»رقیب بالقوه ای به نام حجت نصیری راازمیدان رقابت پیش بینی شده بیرون کرد.بعلاوه انتقام شخصی سختی هم ازامام جمعه که ازلحاظ خانوادگی باهم مشکل پیداکرده بودندگرفت.دوست عزیز نه من نه شمانبایدخیلی عاشق سینه چاک کسی باشیم امابه نظرم اقای کایدی به یکصدم شعارهایش هم عمل نکرد:ایشان طرفدارمدیریت بومی بودامااکنون مهمترین ادارات شهربه دست غیربومی هاافتاده وخودتان این رابهترمیدانید.ایشان ازبی عدالتی اداری می نالیدامایک دیپلم رارییس یک اداره بسیارتخصصی(اداره اب)نموده است.ایشان میگفتندگازکشی وابرسانی طرحهای ملی هستندواینهاکاردولتندنه نماینده اماحالابرای ابرسانی یک روستاخط آهن چهاربانده کردن خرمابادپلدختر(که لابدقبول داریداینهاهم طرح ملی هستند)چندین روزنامه تبلیغاتی پخش میکند.نکته دیگری راهم فراموش نکنیدهمین اصلاحاتی هاکه شماازانهابه بدی یادمیکنیدعاملاصلی راه یافتن نماینده اصولگرای شمابه مجلس بودندوایشان قراربودازهمه نیروهااستفاده کنداماهمین که رای اوردهمه چیزفراموش شد….به هرحال دوست عزیزاینجایک اتاق فکرلریست.من دوست دارم بدون توهین باهم بحث کنیم.من دوست دارم اگر2سال دیگرخواستی به کس دیگررای دهی این حرفهاوتعریف وتمجیدهای یکطرفه دراین وبلاگ اقای خدایی عزیزدچارعذاب وجدانت نکند.والبته دوست دارم این راهم بدانی که نماینده های قبلی پلدخترهم اینقدرتبلیغ کرده بودندکه من فکرمیکردم پلدختردبی شده تاازبدیاخوب روزگارامدم وازنزدیک همه چیز رادیدم واکنون این نماینده نیزداردهمان راه رامیرود…ودیرنیست که معمولان هم دیگرپلدختررانپذیرد

 19. جناب خدایی ما بی صبرانه منتظر مفاله شما در مورد دکتر کاییدی هستیم بدرود

 20. جناب بروجردي عزيز بنده از شما تشكر ميكنم. واقعا با شما هم عقيده هستم.شما نمونه اصيل از ديار فرزانگان هستيد

 21. سلام به همگی
  جناب آقای میر دریکوند
  ثروت آقای کائیدی از راه حلال به دست اومده با شب و روز کار کردنشون
  از صبح تو مطب بودن تا شب
  دلیل نمیشه هر کی پولداره پولش از راه حروم باشه
  چه چیزایی میگین…!!!!!!!!!!!!!
  بگید چرا تو این 12 سال پلدحتر عین یه شهر جنگ زده مونده؟؟!! پس این چند سال تو مجلس چیکار کرده این آقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  که الان باید تو روزنامه ها بنویسن *پلدختر بیکارترین شهر کشور*
  نتیجه ی مدیریت نا کارامد و غلط این آقا بوده
  اگه پولا رو تو کمیته بذل و بخشش نمیکردن الان وضع پلدختر این نبود
  اگه یه کمی اون عقلشونو به کار مینداختن آک بند نگه نمیداشتن الان اینقد بیکار نداشتیم
  یه فکر اساسی واسه این شهر نکرد و تشریفشم برد الحمدلله
  اگه من بودم 12 سال برای این مردم کار خاصی انجام نمیدادم دیگه عمرا واسه نمایندگی مینوشتم دوباره
  در هر صورت از جناب دکتر کائیدی نماینده ی عزیزمون کمال تشکر رو دارم
  و خسته نباشید بهشون میگم
  بای.

 22. باید به عرض برسونم که من از نزدیکان دکتر کائیدی هستم.ایشان قبل از نمایندگی حداقل حقوق ماهانه 7 میلیون بود، در نتیجه ایشون هیچ منافع مالی براشون نداشته.

 23. آقای دریکوند سلام نقد کردن محاسن زیادی داره به شرطی که منصفانه باشه دکتر کاییدی برخواسته از متن مردمه و اومدنش به صحنه بازتاب عملکرد غلط مسولین قبلیه که در سایه رای مردم تحقق پیدا کرده پس بهتره ادبیاتتو اصلاح کنی و واقعیاتو ببینی شما باید درک کنی که مسوولین یک شهر با هم باید بتونن کار کنن این اصل مهمیه تو مدیریت که هماهنگ کردنش وظیفه نماینده است0به نظر من شهر نیاز به ارامش داره و باید از فضای سیاسی صرف بیرون بیاد که انتصابات بعد از انتخابات در همین جهته

 24. سلام
  موکلین گرامی این نظر هیچ ربطی به دکتر کاییدی نداره باز نیاین اینجا ذرت پرت کنید سر مردمو بشکنین!!!برادر من ماهی 7 میلیون که هیچ چی 70 میلیون هم داشته باشی ..مجلس یه چیزه دیگه س.اصلا اون فضای معنوی و سراسر خدمت و رایحه و گل و معرفت و همدلی و ایثار کجا و ماهیانه 100 میلیون درآمد بیرون مجلس کجا.هی نگید قبلا پول داشته الان هم داره.290 انسان مخلص ریختن تو یه سالن .عطر خوش خدمت پخشه اونجا.یه دنیا صفا یه عالمه وفا. یه جو غیرت یه گندم خطا.
  آی آدم ها که بیرون نشسته شاد و خندانید یه نفر اینجا مرد.از بی مجلس رفتن ها .بیا —-
  ببخشید موکلین گرامی تلنگ کلام دررفت از دستم .عفو کنید.
  ما که قید 200 میلیون درامد رو به خاطر استنشاق عطر خدمت زدیم .

 25. چندنکته درارتباط با نظرات این آقا یاور که گویا قراره یه مسئولیتی بهش بدن عرض می کنم .
  ازکی تابحال برکناری جبهه رفته ها وانتصاب ترسوهاونان به نرخ روز خورهادرشهرستان ما معنی حرکت درراستای تعامل می دهد؟
  برداشتن لیسانسیه هاوجایگزین کردن دیپلمه ها درمدیریت ادارات اگرازدیدگاه جنابعالی معنی رشد وکمال و هماهنگی می دهدوای به حالتون .
  بگو بینم گناه کسانی که دارای مدارک عالی تحصیلی و سوابق درخشان مدیریتی بوده و درانتخابات نماینده فعلی را کمک کردند چیه که باید دیپلمه هاو… مسئولیت ادارات را تصاحب کنند؟
  از کی تابحال شعار بالاگریوه سردادن و غریبه هارا برشهرستان حاکم کردن معنای فضای آرام سیاسی می دهد؟
  با خدای خودت خلوت کن ببینم جایگاه فعلی نماینده کنونی درنتیجه ی رأی مردم بود یا نتیجه ی آن شبی که امثال جنابعالی و…. همه چیز را زیر سوال بردند وبه همه کس و همه چیز این نظام بدوبیراه گفتن ؟؟

 26. درجواب آقای امیدوکسانی که این دیدگاه رادارنداینکه دردوره های قبلی بجای اینکه وام های 3000000به مردم بدهندمیبایست خرج کارخانه ای یا …میکردندکه هم مردم بدهکارنباشندوهم نرخ بیکاری پایین بیایدوآای امیدفرض کن این کارخانه سیمان یکی ازهمان طرح هایی است که جنابعالی تحت عنوان طرح های زودبازده یادمیکنید

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s