مهاجم برزيلي به داماش دورود پيوست

67898h لئوناردو برگيس، مهاجم 24 ساله كه سابقه حضور در ليگ برتر برزيل را دارد، با حضور در هيأت فوتبال و عقد قرارداد با تيم دسته اولي داماش، تا پايان فصل به صورت قرضي به اين تيم ملحق شد. مسئولان داماش منتظر هستند تا بتوانند در ديدار مقابل شهرداري تبريز از او استفاده كنند. دو تيم جمعه آينده در دورود ديدار ميكنند. پس از پيروزي درخشان تيم داماش مقابل صنعت نفت آبادان مسئولين اين تيم عزم خود را براي حمايت از آن  جزم نموده اند 
به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، لئوناردو برگيس، مهاجم 24 ساله كه سابقه حضور در ليگ برتر برزيل را دارد، ظهر امروز با حضور در هيأت فوتبال و عقد قراد با تيم دسته اولي داماش، تا پايان فصل به صورت قرضي به اين تيم ملحق شد.
مسئولان داماش منتظر ITC بازيكن برزيلي هستند تا بتوانند در ديدار مقابل شهرداري تبريز از هفته شانزدهم، از وجودش استفاده كنند. 2 تيم از هفته شانزدهم ليگ دسته اول، جمعه آينده در ورزشگاه تختي دورود با هم ديدار مي‌كنند.
داماش لرستان كه در 15 بازي خود در ليگ دسته اول، تنها 10 گل را به ثمر رسانده، با 12 امتياز در مكان دوازدهم گروه اول قرار دارد و براي ماندن در جمع تيم‌هاي دسته اولي، روي گلزني بازيكن برزيلي حساب ويژه‌اي باز كرده‌ است.
شهرداري تبريز با 35 امتياز صدرنشين گروه اول است و از حاشيه امنيت خوبي براي صعود به ليگ برتر برخوردار است. فاصله شهرداري با تيم دوم، 10 امتياز است.

Advertisements