اين مطلب از طريق موبايل منتشر شده است

به لطف تكنولوژي اطلاعات مي توانيم وبلاگ خود را از طريق موبايل به روز كنيم. متاسفانه هنوز شبكه اصلي موبايل كشور به اينترنت متصل نيست و ما ناچاريم براي ارسال هر مطلب سيمكارت همراه اول را با ايرانسل جابجا كنيم. براي ارسال اين مطلب حدود 2 تومان (20 ريال) هزينه ميشود؛ براي مشاهده لرنا بوسيله موبايل نيز حدود 50 ريال شارژ هزينه مي شود (چون تنظيمات وردپرس به گونه اي است كه فقط تيتر ده مطلب اول نمايش داده مي شود)
شما ميتوانيد با هزينه ناچيز و با سرعت بالا بدون نياز به كامپيوتر هر روز لرنا را مشاهده كنيد  و حتي در انتهاي هر مطلب نظر بدهيد.

 

Advertisements

7 دیدگاه برای «اين مطلب از طريق موبايل منتشر شده است»

 1. اين نظر نيز از طريق موبايل و بصورت آزمايشي توسط مدير لرنا منتشر شده است

 2. مطمئن هستید براي ارسال اين مطلب فقط 20 ریال هزينه شده است ؟؟؟!!!

  لرنا: مي توانيد آزمايش كنيد.
  مطالب از طريق آدرس زير ارسال مي شوند:
  http://www.m.wordpress.com
  اين آدرس را با موبايل ا امتحان كنيد

 3. آقای خدایی من تازه با سایت جنگجالی شما آشنا هستم میخواستم چند سوال از شما بپرسم
  1-چرا مطلب در مورد پلدختر و کوهدشت کم مطلب منویسید مخصوصا کوهدشت
  2-این سایت شما خصوصیه یا دولتیه

  پاسخ لرنا: 1- همانطور كه مي بينيد اكثر مطالب لرنا از خبرگزاريها و وبلاگهاي ديگر گرفته مي شوند. اگر مطلب جالبي در مورد اين شهرها بيابيم كه ملاكهاي لرنا را داشته باشد منتشر مي كنيم2- لرنا خبرگزاري دولتي نيست بلكه يك وبلاگ خصوصي است

 4. آقای خدایی

  سایت شما بسیار زیبا و جذاب شده است . واقعا برای آن زحمت کشیدید و دستتان درد نکند . لطف کردید . یک پیشنهاد دارم و آن این است که محبت کنید [ که همین طور هم هست ] تمامی خبرها و نظرات را بی کم و کاست و بدون جانبداری خاص منتشر فرمایید . مثلا در قسمت خبر مربوط به یکی از نمایندگان ، قسمت نظرات را بسته بودید و اینکه به همه مناطق استان توجه کنید و یک شهر خاص را Bold نکنید . البته بنده فکر میکنم درود و خرم آباد را بیشتر مد نظر قرار داده اید . به هر حال این یک انتقاد بود . از شما متشکرم.

  از شهرستان ازنا

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.