در نوروز 89 بيش از دو ميليون و سيصد هزار گردشگر از لرستان ديدن كردند

1~6.jpg مديركل سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري لرستان: در تعطيلات نوروز امسال، دو ميليون و ‪ ۳۴۰هزار و ‪ ۹۵۹مسافر و گردشگر نوروزي وارد اين استان شده و از جاذبه‌هاي آن ديدن كردند. اين ميزان گردشگر ورودي بدون احتساب ورودي كاروانهاي راهيان نور به لرستان است. از اين تعداد مسافر نوروزي بيش از يكصد و هفتاد هزار نفر در اين استان اقامت نمودند. ۱۳۵هزار مسافر و گردشگر نوروزي نيز از قلعه تاريخي فلك الا افلاك خرم آباد ديدن كردند
 

مديركل سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري لرستان گفت: در تعطيلات نوروز امسال، دو ميليون و ‪ ۳۴۰هزار و ‪ ۹۵۹مسافر و گردشگر نوروزي وارد اين استان شده و از جاذبه‌هاي آن ديدن كردند. 

محمد رحم دل روز يكشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: اين ميزان گردشگر ورودي بدون احتساب ورودي كاروانهاي راهيان نور به لرستان است. 

وي اظهار داشت: از اين تعداد مسافر نوروزي ‪ ۱۷۰هزار و ‪ ۱۸۵نفر در اين استان اقامت داشتند كه بيانگر رشد قابل توجه اقامت ميهمانان نوروزي در اين استان نسبت به نوروز پارسال است. 

وي گفت:در اين مدت ‪ ۱۳۵هزار مسافر و گردشگر نوروزي نيز از قلعه تاريخي فلك الا افلاك خرم آباد ديدن كردند. 

موقعيت جغرافيايي لرستان باعث شده كه بخش عمده‌اي از مسافران نوروزي و كاروانهاي راهيان نور از اين استان عبور كنند 

  د.  

 

  

 

  

  

یک فکر برای “در نوروز 89 بيش از دو ميليون و سيصد هزار گردشگر از لرستان ديدن كردند”

  1. حذف شد

    لرنا: دوست گرامي قصد نداريم به مسائل تفرقه انگيز بپردازيم و انرژي خود را تلف كنيم. در ضمن شماره كامپيوتر كساني كه نظر مي دهند براي مديران لرنا مشخص است

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.