مناظره سياسي اكبر اعلمي و قاسم روانبخش در دانشگاه لرستان برگزار مي‌شود

مسئول سياسي بسيج دانشجويي دانشگاه لرستان از برگزاري مناظره سياسي اكبر اعلمي، نماينده اصلاح طلب تبريز در مجلس ششم و حجت الاسلام قاسم روانبخش، دبير سياسي هفته نامه «پرتو سخن» در اين دانشگاه خبر داد. وي بررسي نقش احزاب در جريانات سياسي كشور را موضوع اين مناظره اعلام كرد و گفت: اين مناظره پنجم ارديبهشت سال جاري با هدف آشنايي دانشجويان با فضاي عمومي جامعه و كاركرد احزاب در وقايع پس از انتخابات برگزار مي شود  

مسئول سياسي بسيج دانشجويي دانشگاه لرستان از برگزاري مناظره سياسي اكبر اعلمي، نماينده اصلاح طلب تبريز در مجلس ششم و حجت الاسلام روانبخش، دبير سياسي هفته نامه «پرتو سخن» در اين دانشگاه خبر داد.

وحيد كوچك زاده در گفت‌وگو با خبرنگار «شبكه خبر دانشجو» در خرم آباد، بررسي نقش احزاب در جريانات سياسي كشور را موضوع اين مناظره اعلام كرد و گفت: اين مناظره سياسي پنجم ارديبهشت ماه سال جاري با هدف آشنايي دانشجويان با فضاي عمومي جامعه و كاركرد احزاب در وقايع پس از انتخابات برگزار مي شود./ 

Advertisements

7 دیدگاه برای «مناظره سياسي اكبر اعلمي و قاسم روانبخش در دانشگاه لرستان برگزار مي‌شود»

 1. آشنايي دانشجويان با فضاي عمومي جامعه و كاركرد احزاب در وقايع پس از انتخابات ؟!؟! با؟! بايد خيلي جالب باشه از حالا مي دونم نتيجه چيه .
  من خودم دانشچوي ارشد دانشگاه تهرا ن هستم و از اين مناظره ها زياد ديدم

 2. با هر دوي اين اقايون اشنايي دارم هر دو اصول گرا هستند.اگه اين كارا رو نميكرديد كه الان اين وضعيت لرستان نبود

  لرنا: خير دوست گرامي آقاي اكبر اعلمي نماينده اصلاح طلب مجلس هفتم است كه در مجلس هشتم هم رد صلاحيت هم شده است
  ضمنا آقاي اعلمي در انتخابات رياست جمهوري اخير هم كانديدا بود كه رد صلاحيت شد. ايشان از اصلي ترين نماينده هاي فراكسيون اقليت (اصلاح طلب) مجلس هفتم است

 3. مناظره خوب است .بالاخره امكاني است براي قضاوت مخاطبين .مناظره دكتر اطاعت در برنامه روبه فردا باعث شد حرف معترضان از سيما پخش شود .گرچه ادامه پيدا نكرد ولي در عمق پيدا كردن جنبش بي تاثير نبود .

 4. با سلام و ارادت خدمت دوستان لر باید عرض کنم که آقای اعلمی اصلاح طلب به آن معنایی که در حل حاضر همه فکر میکنند نیستند. ایشان نه طرفدار آقایان موسوی و شرکاست و نه طرفدار اصول گرایان. لطفا با رفتن به وب سایت شخصی‌ ایشان به طرز تفکر این انسان شریف پی‌ ببرید.

  http://www.akbaralami.com

 5. به نام خدا
  این جانب قاسم روانبخش دبیر سیاسی كاريه هفته نامه خارسخن و عضو هیات غيرعلمي موسسه آموزشی و پزوهشی امام خمینی هستم که افتخار توهين و جسارت و هتاكي به آیات عظام فاضل لنکرانی، مکارم شیرازی، جوادی آملی را داشته ، دارم و خواهم داشت. به پیشنهاد دوستان گرانقدر تصمیم گرفتم تا با حضور قلمی در عرصه وبلاگ نویسی بتوانم در کنار مقالاتی که در جراید رسمی به ویژه هفته نامه خارسخن درج می کنم از این طریق نیز گامی هرچند بزرگ در راه دفاع از ارزشهای ناب ضد انقلاب اسلامی بردارم. و دشمنان عزيز كشور را با نوشتارهاي بي ارزش خود شادمان كنم و برخلاف نظر رهبري ايران وحدت بين مسئولين را از ين برده و حرمت تمام مراجع تقليد را بشكنم. و دوستان رهبري را از اطراف او دور كنم و انجمن جحتيه را به اعلا عليون برسانم. اميدوارم شيطان مرا در انجام اين امور موفق و پيروز گرداند. به اميد روزي كه ديگر هيچ كس در اين كشور حرمتي نداشته باشد و رهبري از نظر مردم افتاده باشد .

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.