سه سد مخزني در شهرستان پلدختر احداث مي‌شود: ميانكوه، چول هول ، بن لار

كاييدي نماينده پلدختردر حاشيه بازديد از روستاي خرسدر: با انجام طرح‌هاي مطالعاتي سه سد مخزني ميانكوه، چول هول و بن لار، عمليات اجرايي اين سه سد در شهرستان پلدختر آغاز مي‌شود. وي با تاكيد بر تسريع در روند انجام طرح مطالعاتي و آغاز عمليات اجرايي اين سه سد در پلدختر، اظهار داشت: احداث اين سه سد مخزني موجب تحولي چشمگير در حوزه كشاورزي اين شهرستان مي‌شود   

نماينده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شوراي اسلامي گفت: با انجام طرح‌هاي مطالعاتي سه سد مخزني ميانكوه، چول هول و بن لار، عمليات اجرايي اين سه سد در شهرستان پلدختر آغاز مي‌شود.

به گزارش خبرنگار ايرنا، علي كاييدي يكشنبه در حاشيه بازديد از روستاي خرسدر پلدختر، افزود: بخش قابل توجهي از توان اقتصادي مردم اين شهرستان بر پايه كشاورزي استوار شده است.

وي با تاكيد بر تسريع در روند انجام طرح مطالعاتي و آغاز عمليات اجرايي اين سه سد در پلدختر، اظهار داشت: احداث اين سه سد مخزني موجب تحولي چشمگير در حوزه كشاورزي اين شهرستان مي‌شود.

وي گفت: دراين ارتباط طرح‌هاي مطالعاتي پمپاژ كشاورزي پشت تنگ معمولان (سر فراش) به وسعت ‪ ۸۰۰هكتار، منطقه اميران كوشكي به وسعت ‪ ۱۲۶۰هكتار، چم شهران به وسعت ‪ ۵۰۰هكتار و منطقه جلگه خلج به وسعت ‪ ۵۰۰هكتار دراين شهرستان انجام شده است.

وي اظهار داشت: با توجه به پايان مطالعات لازم براي اجراي طرح‌هاي تامين آب بخش كشاورزي، اجراي اين طرح‌ها نقش موثري در رونق و توسعه بخش كشاورزي پلدختر دارد

23 دیدگاه برای «سه سد مخزني در شهرستان پلدختر احداث مي‌شود: ميانكوه، چول هول ، بن لار»

 1. دورود بر كائيدي نماينده لايق شهرستان پلدختر.

 2. ببینم کائیدی از همین حالا تبلیغات شو شروع کرده نمونش همین نوچه های اون کامرانی و بهرام .ببینم چند میگیرید بیاید تو این سایتها نظر مثبت بدین حا ؟!!؟

 3. اگه اقای کایئدی همونقدر که واسه استخدام برادر ش در وزارت کشور(بخوانید پروزه ملی شهر پلدختر) وقت گذاشته واسه مشکلات شهر وقت بذاره خیلی خوبه ولی….مرگ بر خاین چرا که امام صادق(ع)فرمود هرکس که لیاقت پستی رو نداشته باشه و اونو اشغال کنه خائنه

 4. جناب آقای پلدختری این حرف ها به نظرمن فرافه کنی است چرا که اگر هدف شما اعتلای لرستان و انتقاد سازنده بود به عملکرد عمومی آقای کاییدی نظر میدادی نه برای تخریب ایشان از هر مطلبی استفاده کنید ضمنا من با برادر آقای کاییدی آشناییت نسبی را دارم میدانم که ایشان هم برادر شهید و هم فرزند شهید و هم دارای مدرک فوق لیسانس در واحد علوم تحقیقات تهران است بنظر شما چون محمد کاییدی برادر دکتر کاییدی است دیگر نباید در سن 29 سالگی شغلی را داشته باشد خوانواده ای که دین خود را به انقلاب ادا کرده است

 5. یه پلدختری :
  اگه اقای کایئدی همونقدر که واسه استخدام برادر ش در وزارت کشور(بخوانید پروزه ملی شهر پلدختر) وقت گذاشته واسه مشکلات شهر وقت بذاره خیلی خوبه ولی….مرگ بر خاین چرا که امام صادق(ع)فرمود هرکس که لیاقت پستی رو نداشته باشه و اونو اشغال کنه خائنه

  دوست عزیزم سلام .ازمحضر شهدای گرانقدر معذرت می خواهم که اینگونه به یادگارانشان توهین میشود.
  دوست عزیزیم حتما الان توی دلت میگی که من هم پول میگیرم. به والله نه من و نه هیچ کس دیگه ای از کسی یک ریالی هم پول نمیگیریم.مردم پلدختر آنقدرباشعور هستند که میفهمند که چه کسی بفکر وام دادن به گردن کلفت هاست و چه کسی به فکر اعتلای شهرمان پلدختر.
  واما در مورد برادر دکتر کائیدی ..
  » محمد کائیدی» فرزند شهید » ملک محمد کائیدی» و برادر شهید » مهناز کائیدی» هم اکنون دانشجوی فوق لیسانس علوم سیاسی دانشگاه تهران می باشندو نه در وزارت کشور و نه در هیچ جای دیگر مشغول کار نیستند.دوست عزیزم میدانم مشکل شما احتمالابخاط باج ندادن کائیدی به شماست که اینگونه به خشم آمده اید واینگونه به یک فرزند شهید و برادر شهید توهین می کنید.همه مردم پلدختر می دانند آقای دکتر کائیدی برای بستگانش کار نمی کند. همین حالا می توانید گوشی تلفنتان را بردارید و بصورت اتفاقی یک شماره از مردم پلدختر که با پیش شماره 0663422 شروع میشود بگیرید و بپرسید …
  به والله در روز قیامت برای اینگونه حرف ها باید حساب پس بدهید . پس مسلمانیمان کجا رفته ؟؟؟
  دوست عزیزم اگر هر کس دیگر بجای دکتر کائیدی بود الان می بایست در یک وزرات خانه برای برادرش جایی پیدا می کرد ولی اگر شما مدرک آوردید که برادر ایشان در وزارت کشوراستخدام شده من روزی هزبار خودم را نفرین می کنم.
  آقای خدایی لطفا این نظر را جهت روشن شدن افکار منتشر کنید.متشکرم.

 6. با سلام خدمت همه همشهري هاي عزير و آقاي دكتر كائيدي نماينده خوب مردم. براي ايشان آرزوي موفقيت در تمام برنامه هاي در دست اقدام خود دارد.
  بنده به عنوان فارغ التحصيل جامعه شناسي توسعه دانشگاه تهران مي خواهم چند نكته مهم در باره وضعيت اجتماعي،اقتصادي و فرهنگي روستاها و شهرستان پلدختر اشاره كنم.
  در زمينه شاخص خاي توسعه وضعيت مناسبي ندارد. روستاهاي اين شهرستان طي دو دهه گذشته رد زمينه آسيب هاي اجتماعي (اعتياد، خودكشي) نسبت به ساير مناطق كشور و استان به بحران نزديك است. برنامه هاي مسئولسن و نماينده محترم بايد با رويكرد فرهنگي و اجتماعي براي توانمند سازي رواني و اجتماعي ساكنين اين مناطق انجام گيرد. توجه به وضعيت معيشتي مردم (كشاورزي) مي تواند يكي از روش هاي مبارزه با فقر اجتماعي و اقتصادي مردم باشد. البته با شروع توسعه اقتصادي در روستاها تضاد و نابرابري نيز رشد خود را ادامه مي دهد. و اگر مسئولين و نمايندگان و نسبت به پيامدهاي آن ناآگاه و كم توجه باشند شاهد مرگ اجتماعي گروه هاي فقير روستايي باشيم. بطوري كه با اين همه برنامه توسعه روستايي در روستاهاي منطقه در زمان انقلاب هنوز فقر و اعتياد و خودكشي و بيكاري به عنوان مهمترين مسائل شناخته شده روستاهاي ما هستند . لذا نياز است كه مسئولين نسبت به گروه هاي آسيبب ديده اجتماعي روستايي توجه كنند و آنان را در پيشرفت و توسعه مناطق درگير كنند.
  اگر مسئولين سايت اجازه بفرمايند مقالات بنده در رابطه با آسيب هاي اجتماعي براي همشهري هاي عزير قرار گيرد متشكريم.

 7. با سلام وخسته نباشید خدمت تمامی خدمتگزاران صدیق نظام اسلامی خاصه نماینده ساعی وارزشی مسلک پلدختر ومعمولان مردم پلدختر جناب آقایی دکتر کاییدی،مردم به خوبی تفاوت بین بن کمیته امداد وام لیزینکی خودرو ودر خدمت چند شخص خاص بودن وتشکیل خانواده های سلتنطی وتحقیر مردم با پروزه های عظمی مثل پا لایشگاه،چهارخطه پلدختر-خرم آباد،ردیف ملی طرح جایدر،ایجاد دانشگاه ازاد،غیر انتفاعی،مجوزشاخه جنوبی دانشکاه لرستان،تعرفه برق گرمسیری،و……را به خوبی می فهمند

 8. به جرات میتونم بگم که تلاشی صورت گرفته در زمینه بحث عمرانی به اندازه چندین سال قبل است از زحمات نماینده تشکر می کنم

 9. وضیعت پزشکان متخصص در شهرستان رشد خوبی داشته از زحمات همهکلیه دست اندر کاران حوزه درمان وسلامت تشکر می کنم

 10. سلام
  چون این خبر قدیمی شده و سایت لرنا فقط این یه عکسو از آقای دکتر کاییدی دارند توضیحاتی راجع به عکس بدن بد نیست.
  این حرکت دست آقای دکتر که با انگشت شست، قسمت کوچکی از انگشت اشاره شونو نشان دادن برای بنده که در آینده همکار ایشان خواهم شد جای سوال دارد .
  این حرکت گاهی برای نشان دادن تیکه به کار میرود.(تیکه میتواند برای استعمال تیکه باشد.که بعدش نفس عمیق می چسبد ).و معنی دوم اینکه اگر جلوی مسئولین این حرکت را انجام داده اند دو معنی دارد .1- تو رو خدا یه تیکه برا پلدختر هم کار کنید. 2- یه تیکه هم برا پلدختر در ادوار گذشته کار نشده.
  یا در حالت بعدی خواستن بگن جوانان پلدختر از شدت بیکاری تیکه فروش شدن و یا به مصرف تیکه رو آوردن.
  و احتمالا در جلسه سد های مخزنی هستن و اعلام کردن دریچه ی سد ها تنگ باشه (این قد)تا آبش نریزه بیرون.
  و در خاتمه اگر در جلسه ی پالایشگاه بودن ؛شاید دارن میگن ((تورو خدا تا قبل از اتمام دوره نمایندگی بنده یه ذره توش کار کنین ))
  لطفا محل و زمان و منظور نماینده ی محترم ذکر شود.

 11. آقای کاندیدخیلی علاقه مندم بدونم شما ودوستانتون اگه کاندید(جهت پیدا کردن معنی رجوع شود به فرهنگ لغت فرانسه)، چه برنامه ای برای توسعه پلدختر دارید واصولا قراره چه غطی بکنید که موکللانتان رای خود را دور نریزن

 12. مورچه چیه که کله پاجش چی باشه دلتون خوشهنه دین داریم نه دنیا

 13. سلام
  من کاندید پلدختر نیستم که برادر ارزشی .کاندید در ادبیات فعلی سرزمین ایران یعنی کاندید.فرانسویش چی میشه به تو چه ! یعنی به من چه؟!!موکلان گرامی در هرصورت رای هاشونو دور میریزن پس چه بهتر که دور بریزن. .چهارما بنده در یکی از نظرات قبلی نوشتم دکتر کاییدی اگه دو باره رای بیاره پلدختری ها ضرر نمی کنن.دوستان من فقط خوانندگان لرنا هستن و بس.

 14. آقای کاندید شما که ادعا می کنید پلدختر نیستی خیلی بیکاری که تراوشات فکری خودر را مصروف ورصد کردن مسائل پلدختر میکنی و اغناءمخاطبین لرنا میکنید،برای مخاطب هوشیار وبا ذکاوت لرنا پر واضح است شما هم هم از همان خط فکری ویژه خوار شهرستان که 2سال است که است دستانشان از اموال بیت المال مقطوع گردیده تغذیه میشوید.

 15. سلام
  دوستان عزیز که در این مدت زحمتشان دادم اینجانب را ببخشند.ما کم کم زحمت را کم کرده و به دیار فانی می شتابیم.اتفاقا ما بخشی از این ویژه خواری را کنار گذاشته بودیم برای روز مبادا.سهم ویژه خواری ما کم بود و فقط تونستیم یه وبلاگ نصفه نیمه بزنیم و اصل مطالب رو اونجا مینویسیم که از برادر ارجمند جناب آقای خدایی مایه نذاشته باشیم.
  هر خوبی از ما دیدین از دستمون در رفت و هر بدی که دیدین حقتون نبوده و ما مقصریم.
  به سلامت.هر کس رد و نشانی از رانت خواری بلد به این سایت اعلام کنه ممنون میشم .چون 2 سال است دستم از بیت المال کوتاهه.

 16. مردم پلدختر از … رنج میبرند …که کار درختکاری و ایجاد فضایی سر سبز و نشاط آور برای شهر کوچک پلدختر و مردم صادق آن که نه زمان زیادی می خواهد و نه اعتبار زیادی ایا این نماینده و فرماندار انتصابی که نمی توانند کار به این آسانی راانجام دهند چه برسد به کارهای عمرانی بزرگ و کلان باید به حال مردم پلدختر تاسف خورد که این همه فرصت از دست می دهند

 17. لطفا از زبان آفایان قمبری و فرزاد مطلب ساختگی و به دروغ ننویسید که این گونه مطالب دور از شان آقایان قمبری میباشد همه مطالب نوشته شده از زبان این آقایان تکذیب میگرددبه فکر انسانیت و آخرت خودتان باشید

 18. با سلام به مسئولين نشريه اينترنتي نسيم لرستان
  خداوندبه شما قوت و سلامتي بدهدتابتونيد مشكلات و مسائل مبتلابه استان را منعكس كنيد.يه خواهشي دارم اينقدردرمورد عملكرد نماينده پلدختر مطلب غيرواقعي ننويسيد،اجازه بدهيد مردم خودشان قاضيان و قضاوت كنندگان بسياردقيقي هستند. خود نماينده هم به اين نتيجه رسيده كه به نام اصولگرائي ودرنتيجه ي يك سري اقداماتي كه درشأن نظام نبودبه مجلس رفت و بعدازاون هم نتونست طوري عمل بكنه كه مردم بگن اي كاش دردوره هاي پيش هم چنين فردي را انتخاب مي كرديم بلكه با اقدامات و رفتارهاي مغرضانه و انتقام گيرانه شهرستان را به ورطةنابودي برده است .بنده و خيلي هاي ديگر كه ازروي ناچاري به اورأي داده ايم بلافاصله پس ازانتخابات پشيمان شده ايم. اوبذر دشمني و تفرقه رادربين نيروهائي كه به انقلاب و نظام علاقمندبودنددرمنطقه پاشيده .اوفقط درفكربكارگيري ،استخدام و پست و مقام دادن به وابستگان و فاميل هاي خودش است غافل از اينكه بقيه مردم براي فرستادن اوبه مجلس چه خطراتي را كه به جان نخريدند. خواهش مي كنم منصفانه نظرات را منعكس بكنيد.

 19. متاسفم برای این آقای بسیجی روی چه حسابی این حرف ها را میزنی آقای کاییدی از کجا بذر تفرقه را در شهر ریخته آقای کاییدی اگر میخواست این کار را بکند ادارات حمایتی را اجیر خود میکرد آرای مردم را برای خودش غصب کنه میتونه مردم را اجیر نخود لوبیا و به قول خودمان نوژی بکنه و اصلا نیاز به جذب رای نداشته باشه اما آقای کاییدی اینقدر جنم داره که این کار را نکنه به نظرم آقای کاییدی داره کار قانونی خود را انجام میده یعنی قانون گذاری – جذب منابع مالی و صنعتی و….
  جاله نظرات شما دکتر کاییدی هر کاری که نکرده باشه تونسته شهر را از نظر سیاسی آرام بکنه به طوری که کاندید های احتمالی از 2 سال قبل از انتخابات شروع به تبلیغ کرده اند

 20. دو پلدختری :متاسفم برای این آقای بسیجی روی چه حسابی این حرف ها را میزنی آقای کاییدی از کجا بذر تفرقه را در شهر ریخته آقای کاییدی اگر میخواست این کار را بکند ادارات حمایتی را اجیر خود میکرد آرای مردم را برای خودش غصب کنه میتونه مردم را اجیر نخود لوبیا و به قول خودمان نوژی بکنه و اصلا نیاز به جذب رای نداشته باشه اما آقای کاییدی اینقدر جنم داره که این کار را نکنه به نظرم آقای کاییدی داره کار قانونی خود را انجام میده یعنی قانون گذاری – جذب منابع مالی و صنعتی و….

 21. ازآنجایی که بیشترجمعیت شهرستان پلدخترکشاورزودامدارهستندوازطرفی آب باعث آبادانی کشاورزی ودامداری است ازدکترکائیدی کمال تشکرراداریم

 22. جناب آقای کاییدی :بیاد داشته باش که شما نماینده مردمید نه نماینده دولت،بجای تعریف وتمجید از ریس جمهور از مردم محروم پلدختر دفاع کنیید مردمی که برای راهیابی شما به مجلس از جان مایه گذاشتند…..

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s