مديرعامل كوثر لرستان: به بازيكنان ما گفتند بازي نكنيد!

كوثر لرستان كه سال‌ گذشته پرطرفدارترين تيم ليگ دسته يك بود حالا درگير با مشكلات شديد مديريتي و مالي است. در حالي بود كه روي نيمكت اين تيم حتي يك بازيكن ذخيره به چشم نمي‌خورد اين تيم به مصاف نساجي مازندران رفت و طبق معمول در خانه شكست خورد. آيت‌الله‌زاده مديرعامل اين باشگاه در پايان بازي ديروز ضمن انتقاد از مسئولان استان به دليل عدم همكاري در مقابل دوربين‌هاي تلويزيوني اعلام كرد كه با بازيكنان اين تيم تماس گرفته‌اند و گفته‌اند كه در اين مسابقه حاضر نشوند. او كه براي رفع مشكلات مالي دست به دامان امير عابديني مديرعامل داماش دورود شده است    

 ديدار معوقه تيم كوثر لرستان و نساجي مازندران در شرايطي برگزار شد كه كوثر در غياب تني چند از بازيكنان خود پاي به اين رقابت گذاشت. اين تيم كه از ابتداي فصل با مشكلات شديد مالي مواجه بوده است و سه بار كادرفني خود را تغيير داده حالا با اعتراض بازيكناني مواجه شده كه مطالبات خود را دريافت نكرده‌اند.

در اين شرايط كوثر با حداقل بازيكن مقابل نساجي بازي كرد و اين در حالي بود كه روي نيمكت اين تيم حتي يك بازيكن ذخيره به چشم نمي‌خورد. كوثر كه سال‌ گذشته پرطرفدارترين تيم ليگ دسته يك بود حالا درگير با مشكلات شديد مديريتي و مالي است و مشخص نيست كه اصولا چرا در اين مسابقات حضور دارد.
 
آيت‌الله‌زاده مديرعامل اين باشگاه در پايان بازي ديروز ضمن انتقاد از مسئولان استان به دليل عدم همكاري در مقابل دوربين‌هاي تلويزيوني اعلام كرد كه با بازيكنان اين تيم تماس گرفته‌اند و گفته‌اند كه در اين مسابقه حاضر نشوند كه البته او مشخص نكرد چه كساني اين كار را انجام داده‌اند و آيا منظور از اين اتهام تيم نساجي است يا خير؟
او كه براي رفع مشكلات مالي دست به دامان امير عابديني مديرعامل داماش درود شده سال گذشته هم مدير اين تيم بود و امسال با يك وقف به كوثر بازگشت است. نساجي با اين نتيجه به روند موفقيت‌آميز خود ادامه داد و حالا يكي از مدعيان صعود به ليگ برتر است. در بازي ديگر اين گروه فولادگستر در كرمانشاه شيرين فراز را شكست داد.
Advertisements

2 دیدگاه برای «مديرعامل كوثر لرستان: به بازيكنان ما گفتند بازي نكنيد!»

  1. سلام برمعلم بزرگ آقاي خدايي آقاي خدايي حجم عكس هاي بيشه را كم كرده ام ميتونييد بياييد ببينيد.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.