كوثر لرستان تيم صدرنشين برق شيراز را در دقيقه 91 شكست داد

داماش- لرستان  تيم قعرنشین گروه «ب» برابر صدرنشین این گروه پیروز شد. در این دیدار معوقه از هفته هفدهم که در ورزشگاه تختی خرم‌آباد برگزار شد، کوثر لرستان با نتیجه یک بر صفر از سد برق شیراز گذشت. مهرداد خادمی در دقیقه 1+90 تک گل کوثر را به ثمر رساند. با این نتیجه تیم برق شیراز با 36 امتیاز همچنان صدرنشین گروه «ب» است و کوثر هم 14 امتیازی شد و با یک بازی کمتر همچنان قعرنشین گروه «ب» است  

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه دیدارهای معوقه لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور عصر امروز شنبه تیم فوتبال برق شیراز صدرنشین گروه «ب» این مسابقات در لرستان برابر تیم کوثر، قعرنشین این گروه تن به شکست داد.

در این دیدار معوقه از هفته هفدهم که در ورزشگاه تختی خرم‌آباد برگزار شد، تیم فوتبال کوثر لرستان با نتیجه یک بر صفر از سد برق شیراز گذشت. مهرداد خادمی در دقیقه 1+90 تک گل تیم کوثر را در دیدار برابر برق شیراز به ثمر رساند.

با این نتیجه تیم برق شیراز با 36 امتیاز همچنان صدرنشین گروه «ب» مسابقات لیگ دسته اول باقی ماند اما هنوز خطر از دست دادن این جایگاه، نماینده نارنجی پوش استان فارس را تهدید می کند. ضمن اینکه کوثر هم 14 امتیازی شد و با یک بازی کمتر همچنان قعرنشین گروه «ب» است.

جدول رده بندی گروه ب:
1- برق شیراز 36 امتیاز
2- نفت تهران 35 امتیاز
3- داماش گیلان 33 امتیاز
4- نساجی مازندران 32 امتیاز
4-  آلومینیوم هرمزگان 31 امتیاز
…………………………………………………….
12- پتروشیمی تبریز 21 امتیاز
13- فولاد اهواز 19 امتیاز
14- کوثر لرستان 14 امتیاز(یک بازی کمتر)

– مسابقات معوقه لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور روز پنجشنبه هفته جاری با برگزاری یک دیدار طبق برنامه زیر به پایان می رسد:
پنجشنبه – 23/2/89
* گسترش فولاد تبریز – کوثر لرستان، ساعت 16:30، ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی تبریز (معوقه از هفته هجدهم)

Advertisements

یک فکر برای “كوثر لرستان تيم صدرنشين برق شيراز را در دقيقه 91 شكست داد”

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.