بهار بروجرد براي هميشه لغو امتياز شد

 به گزارش سيمره؛ پروانه فعاليت مطبوعات هفته‌نامه‌ي بهار بروجرد براي هميشه لغو امتياز شد. مدير مسؤول هفته‌نامه‌ي بهار بروجرد در شعبه‌‌ي هشتم دادگاه تجديدنظر كيفري استان لرستان به اتهام توهين و نشر اكاذيب به تحمل يك سال حبس بدل از پنج سال زندان تعليقي، يك ميليون ريال جريمه‌ي نقدي و محروميت دايم از اشتغال به مشاغل مطبوعاتي محكوم شد . به دنبال چاپ مطلبي در شماره‌ي ۲۴۸ (۲۹/۷/۸۸) و شكايت چند نفر از اهالي بروجرد، دادگاه، مديرمسؤول اين نشريه را مجرم شناخت و بهار بروجرد توقيف شد. گفتني است نخستين شماره‌ي بهار بروجرد شانزدهم آذرماه ۸۲ منتشر و تا كنون حدود ۲۴۸ شماره از آن چاپ شده‌است. اهالي سيمره از لغو امتياز بهار بروجرد متأسف هستند اميدواريم اين نشريه‌ي وزين بار ديگر حيات مطبوعاتي خود را از سر بگيرد.

9 دیدگاه برای «بهار بروجرد براي هميشه لغو امتياز شد»

 1. سلام. چند وقتی کارم با بهار بروجرد گره خورده بود و الحق و والانصاف که در کور کردن گره از هیچ کوششی فرو گذار نکردند. خداوند عالم روزیشان را جای دیگر حواله فرماید که اینکاره نبودند بل، کارشان همه چیز بود جز روزنامه نگاری

 2. باسلام
  روزنامه وزین بهار بروجرد همانگونه که از نامش پیداست حافظ و حامی منافع بروجرد بود وپر تیراژترین روزنامه این شهر محسوب می شد که متاسفانه دستهای پنهان خارج از این شهر توانستند این روزنامه وزین را لغو امتیاز کنند نه اهالی فرزانه این دیار.
  وبه سهم خود از این همدردی اهالی سیمره کمال تشکر رادارم ایرما

 3. سلام بر خدائی عزیزم
  خبر ناامید کننده ای بود هرچند که بو و نبود بهار و بهارها خیلی چنگی به دل نمی زند اما باز هم بود آن از نبودش بهتر است
  خبر در فردای بروجرد قرار داده شد
  موفق باشید و ممنون از راهنمائی های شما

 4. روزنامه بهار به دنبال تجزیه لرستان بود خوب شد که بسته شد

 5. دليل لغو امتياز هفته نامه بهار بروجردروشن نيست ولي از بستن هر صدايي گرچه مخالف باشد ناراحتم .من هم در مورد علت اعلام شده ترديد دارم .البته قبلا گفته بودم روزنامه نگاري رسالت سنگيني است ونبايد براي نان در اختيار نام قرار گرفت . هفته نامه بهار برخلاف موضع عوامل آن در انتخابتها بولتن برخي كانديداها مي شد.

 6. الحمدالله که بسته شدخوب شدفهمیدیم اقای ایران ماهم کجاییست قبلاهم ازنظراتش راجع به مقالات اقای میرهاشمی حدس زده بودیم

 7. لطفا با انصاف جواب دهید ایا توهین کردن به مردم ونماینده وامام جمعه یک شهر در مطبوعات دیگر لرستان جرم کمی بود که با انها برخوردی نشد؟لعنت ا… علی القوم الظالمین

 8. محسن منظورت چیه؟من فکرنمیکنم هیچ روزنامه ای درهیچ جابه اندازه بهاربروجردبرای تجزیه لرستان وتوهین به مردم مرکزوغرب استانتلاش کرده باشه!!!
  بقيه نظر حذف شد

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.