سه سؤال از نماينده‌‌ي پلدختر

 -پالايشگاه نفت پل‌دختر در چه‌ مرحله‌اي است؟ -پروژه‌ي چهار خطه شدن جاده‌ي پل‌دختر-اسلام‌آباد چه‌طور؟ -راه‌اهن خرم‌آباد-پل‌دختر به كجا انجاميد؟ نماينده‌ي مردم پل‌دختر در مجلس شوراي اسلامي در پاسخ به سه پرسش هفته نامه سيمره اظهار داشت:«در باره‌‌ي پالايشگاه نفت پل‌دختر به مديرعامل اين پالايشگاه، آقاي سخنور، گفته‌ام تا اواخر اين هفته جزييات و مراحل انجام كار را به اطلاع شما و مردم برساند.»   

دكتر علي كاييدي در پاسخ سؤال دوم سيمره تصريح كرد:«ماده‌ي ۳۲ اين پروژه انجام شده و در مرحله‌ي پيش بودجه يعني جدول پيوست ۱۲ است.» وي افزود:«در حال تلاش و رايزني با نمايندگان استان‌هاي ايلام، كرمانشاه، همدان و خوزستان هستيم، اميدوارم سال آينده بتوانيم براي اين پروژه رديف و اعتبار ملي بگيريم.»

نماينده‌ي پل‌دختر در پاسخ سؤال سوم سيمره گفت:«پروژه‌ي راه‌آهن دورود-بروجرد-غرب و دورود-خرم‌آباد-پل‌دختر-انديمشك ماده‌ي ۳۲ اش گرفته شده ولي هنوز لايحه بودجه نگرفته هم‌چنين رحيمي معاون اول رئيس‌جمهور در اين زمينه قول هم‌كاري داده‌است.» وي ادامه داد:«ما بايد امسال يا سال آينده براي اين پروژه‌ي مهم رديف ملي بگيريم.» كاييدي افزود:«اگر نمايندگان استان تلاش و جديت به خرج ندهند در سال ۸۹ اين پروژه اجرايي نخواهد شد.» اين درحالي است كه ملك‌شاهي‌راد نماينده‌ي خرم‌آباد در مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با نشريه لرستان ورزشي گفته بود راه‌آهن خرم‌آباد-دورود امسال اجرايي مي‌شود. (لرستان ورزشي شماره ۱۹- ۱۵/۲/۸۹)

دكتر كاييدي هم‌چنين از شروع به كار فاز دوم جاده چهارخطه پل‌دختر- خرم‌آباد خبر داد و افزود:«اين پروژه رديف ملي گرفته است و اوايل تيرماه شروع به كار مي‌كند.» وي در پايان اظهار داشت:«عقب‌ماندگي لرستان در حد بسيار زيادي است بنابراين همه‌ي ما بايد با اتحاد و هم‌دلي براي رفع اين عقب‌ماندگي شبانه‌روز در حال تلاش و كوشش باشيم.»

15 دیدگاه برای «سه سؤال از نماينده‌‌ي پلدختر»

 1. آقای دکتر کاییدی چرا در کار دولت دخالت میکنید. شما وکیل مردمید یا دولت

 2. سلام
  نماینده باید در کار دولت دخالت کنه .نه پس بیاد در کار مجلس دخالت کنه.البته بنده برم اونجا در کار همه دخالت می کنم.ببینین موکلین گرامی رمز ماندگاری در مجلس و خصوصا جلسات خارج از مجلس – دخالت و گیر دادن به همه بوده و بعدش که نرم شدی دیگه قدرتو میدونن.ولی اگر خدای ناکرده نماینده از اول نرم باشه !!؟!؟!؟!؟!!؟!؟
  شرمنده – گلاب به روی خواننده های و موکلین گرامی —-گلاب مجدد هم به روی اعضای ستاد بنده .—نرمش صبحگاهی هم دردی دوا نمی کند.
  دخالت در امور متفرقه امروزه یکی از ابزار آلات نمایندگیه.نه یه موقع فکر کنین از اون نمایندگی های ایران خودرو و سایپا که ما نمایندگان برای فامیلامون می گیریم نه .از اون نمایندگی ها که ما نمی گیریم.

 3. سلام خدمت همه هم استانیهای عزیزم.
  تورو خدابیاین و بجای سنگ اندازی تو مسیر همدیگه به هم کمک کنیم تا این عقب افتادگی لرستان را جبران کنیم.
  دوست عزیزم جتاب آقای بیرانوند یعنی واقعا تنها مشکل ودغدغه توی زندگی جناب عالی اینه که آقای کائیدی نماینده دولت هست یا نماینده مردم ؟؟؟!!؟؟!!
  این تعصبات کورکورانه را تاکی می خواهیم ادامه بدیم ؟؟؟!! به خدا همین تعصبات کورکورانه بوده که لرستان رو به این وضع انداخته.
  دوست عزیزوهم استانی گرامی، اگه بشینیم و در مورد افکار و اعمالمون توی این 31 سال اخیر فکر کنیم متوجه میشیم که همین افکارو تعصبات کورکورانه های که شما با نوشتن این نظر از خودتون نوشتین باعث عقب ماندگی لرستان شده .
  یک سوال از خدمت شما دارم …
  دوست عزیزم به نظر شما اگر نماینده های لرستان مخالف دولت عمل می کردند،دولت امتیاز یک بقالی رو به لرستان می داد ؟؟؟؟ چه برسه به امتیاز اولین پالایشگاه خصوصی ایران در شهرستان کوچک پلدختر.

 4. سلام خدمت همه هم استانیهای عزیزم.
  تورو خدابیاین و بجای سنگ اندازی تو مسیر همدیگه به هم کمک کنیم تا این عقب افتادگی لرستان را جبران کنیم.
  دوست عزیزم جتاب آقای بیرانوند یعنی واقعا تنها مشکل ودغدغه توی زندگی جناب عالی اینه که آقای کائیدی نماینده دولت هست یا نماینده مردم ؟؟؟!!؟؟!!
  این تعصبات کورکورانه را تاکی می خواهیم ادامه بدیم ؟؟؟!! به خدا همین تعصبات کورکورانه بوده که لرستان رو به این وضع انداخته.
  دوست عزیزوهم استانی گرامی، اگه بشینیم و در مورد افکار و اعمالمون توی این 31 سال اخیر فکر کنیم متوجه میشیم که همین افکارو تعصبات کورکورانه ای که شما با نوشتن این نظر از خودتون نوشتین باعث عقب ماندگی لرستان شده .
  یک سوال از خدمت شما دارم …
  دوست عزیزم به نظر شما اگر نماینده های لرستان مخالف دولت عمل می کردند،دولت امتیاز یک بقالی رو به لرستان می داد ؟؟؟؟ چه برسه به امتیاز اولین پالایشگاه خصوصی ایران در شهرستان کوچک پلدختر.

  آقای خدایی خواهش می کنیم این نظر من رو منتشر کنید.

 5. با سلام خدمت بيرانوند ودلسوز لرستان .با اجازه دو تا نقد از هر دوي عزيزان دارم1-اقاي بيرانوند بنده چند نظر ديگه هم از شما خواندم ظاهرا خيلي ناراحتيد حق با شماست ولي بهتره مودبانه تر وبا تحقيق بيشتر نظر بديد اقاي كاييدي واقعا با لياقتن ومن هميشه ارزوم بوده كه شخصي مثل ايشون نماينده خرم اباد باشن2-خدمت جناب دلسوزلرستان هم عرض كنم كه اگه دولت عدالت رو رعايت نكنه(كه در مورد لرستان همينگونه است) بايد با اون مخالفت كرد امتياز همون بقالي رو هم نخواستيم.موافق بي عدالتي باشيم تا چندرغاز بودجه هم به ما بدن!!!؟بعد اين همه ظلم و عقب نگه داشتگي لرستان امتياز يه پالايشگاه برا اين مردم بد بخت بيكار چيز زيادي نيست هست؟يه جوري نوشتيد «چه برسه به امتياز اولين پالايشگاه خصوصي ايران در شهرستان كوچك پلدختر»كه ادم شك ميكنه دلسوز لرستان باشيد.

 6. خدمت برادر عزیم جناب آرین سلام.
  دوست وبرادر عزیزم از این همه دلسوزی شما درحق لرستان خوشحالم و خوشحالی من زمانی بیشترمیشود که فرق بین نمایندگان قبلی لرستان که به فکردادن وام به گردن کلفت های شهر بودن با نمایندگان فعلی لرستان که دارن برای اعتلای استان تلاش می کنندمتوجه می شین.
  جناب آرین منظور من از اون جملات این بود که تا قبل از این دولت های سازندگی و دولت اصلاحات کمترین اهمیتی برای مردم نجیب لرستان قائل نمی شد.حالا که دولت رایحه خوش خدمت(دکتر احمدی نژاد)برای جبران عقب ماندگی لرستان به شهر کوچکی مثل پلدختر که با روستاها و توابع و بخش های مختلفش فقط 90 هزار جمعیت داره ،امتیاز اولین پالایشگاه خصوصی ایران با سرمایه گذاری 35 میلیون دلاری در فاز اول و سرمایه گذاری یک و نیم میلیارد دلاری در فازهای سوم و چهارم رو می ده شک نکنید که نشان دهنده لیاقت و شایستگی شایسته ترین نماینده مردم لرستان درطول تاریخ انقلاب یعنی دکتر کائیدی هست.
  جناب آرین چرا تا پیش از این برای لرستان احساس خطر نمی کردید ؟؟ یا اگر احساس خطر می کردید چرا سعی نمی کردید برای رسوندن فریاد مظلومیت لرستان به گوش همه از راههای منطقی وارد بشید نه باجملاتی که باعث عقب ماندگی لرستان شه فضا رو شلوغ کنید .بخدا این رسمش نیست .
  شک نکنید همین ادبیات گرفتن حق ما باعث عقب ماندگی لرستان شده باور کنید همین رفتارها باعث عقب ماندگی ما شده .
  مطمئن باشید جوانان پلدختری بدور از غرض ورزی و ادبیات لجوجانه که باعث عقب ماندگی لرستان شده موجبات اعتلای پلدختر و تبدیل شدن این شهر به یکی از قطب های پتروشیمی کشور را فراهم می کنند.

 7. با سلام خدمت تمامی شما نظردهندگان.هیچ حایی دیگه پیدا نکردید که به جون هم بیفتید.امیدوارم که راجع به کمبود ها و کارکرد نمایندگان توضیح بدید نه از این حرفا بزنید.مخصوصا شما (کاندید) عزیز که متنتون حتی (با تمام احترام) قابل خوندن نبود.

 8. سلام
  بنده شرمنده ی موکلین گرامی هستم. اعلام کردم بعضی از نوشته های من نیاز به گذروندن پیش نیازهایی از جمله کتب بزبزقندی- شنگول و منگول و حبه ی انگور و همچنین حسنی نگو بلا بگو داره. وقتی شما زحمت خوندن این کتب ارزشمند رو به خودتون ندادید .خوب معلومه برادر متوجه قضیه نمی شید.
  یه امیر صغیر هم توی استان پیدا بشه بنده اصلا کاندید نمیشم.من دنبال رای جمع کردن و مهمونی دادن هستم چرا دعوا کنم رای هام بپره.ولی تنها نظری که در مورد دکتر کائیدی میتونم بگم .:یک دوره نمایندگی برای ایشون کمه و اگر دومین بار هم رای بدن مردم پلدختر
  پشیمان نخواهند شد..:

 9. معلم پلدختری.
  آقای کاییدی نماینده پلدختر چرا تمام تلاش خود را بکار گرفتی تا آقای قمبری راد رییس آموزش و پرورش پلدختر که انسانی پاک و بسیجی می باشد را برکنار کردی؟ایشان که به تو رای داده بود .چرا نیروهای مخلص و بسیجی را طرد میکنی؟چرا یکبار هم در مجلس درباره ی گرانی و بیکاری مردم منطقه ات حرف نمیزنی؟تو وکیل مردمی یا مامور سرشماری که فقط در فکر عزل و نصب هستی؟

 10. مردم سرابحمام روستای شهید بیرانوند
  آقای کاییدی ما ساکنان کوچه پشت مسجد روستای شهید بیرانوند مدت 3سال است که کوچه ما توسط بنیاد مسکن(طرح هادی) مسدود شده یعنی کوچه صد ساله که محل عبور و مرور ما بوده است را مسدود کرده اند و الان ما اهالی کوچه باید تمام روستا را دور بزنیم تا به خانه برسیم و اگر بیمار داشته باشیم که باید بیمار ما بمیرد.خواهشمنداست این موضوع را شما پیگیری نمایید چون ظاهرا کسی به فکر ما ساکنان این کوچه نیست.

 11. مردم سرابحمام روستای شهید بیرانوند

  آقای کاییدی ما ساکنان کوچه پشت مسجد روستای شهید بیرانوند مدت 3سال است که کوچه ما توسط بنیاد مسکن(طرح هادی) مسدود شده یعنی کوچه صد ساله که محل عبور و مرور ما بوده است را مسدود کرده اند و الان ما اهالی کوچه باید تمام روستا را دور بزنیم تا به خانه برسیم و اگر بیمار داشته باشیم که باید بیمار ما بمیرد.خواهشمنداست این موضوع را شما پیگیری نمایید چون ظاهرا کسی به فکر ما ساکنان این کوچه نیست

 12. خدمت برادرعزیزم که با نام «معلم پلدختری»در این قسمت نظرداده اندسلام میکنم.
  دوست عزیزم! آقای اکبر قمبری راد(مدیراسبق آموزش وپرورش پلدختر) ازبسشتگان بنده می باشند.ایشان شخصیت قابل احترامی دارند همانطور که آقای رضاعلی محمودوند(مدیرجدیدآموزش وپرورش)نیز انسان حزب اللهی و ارزشی واز اعضای محترم خانواده شهدا هستند.
  دوست عزیزم متاسفانه برخیها در کشور ما اگر حتی درپشت جبهه راننده خاور بودند یا … انتظار دارند صاحب انقلاب شوند.
  بسیجی و مخلص یعنی آنهایی که بدون هیچ چشم داشتی رفتندتا ما اینگونه بمانیم نه افرادی که درپشت جبهه بودند ودیگران را تشویق به رفتن می کردند و خود درگوشه و کنار پنهان می شدند.
  بسیجی و مخلص یعنی آنهایی که هرجا که مسئولیت از آنها گرفته می شود مثل بچه قهر و ناز نمی کند.
  بسیجی یعنی تا دقیقه نود بر سر اصول انقلاب می مانند نه اینکه تا دقیقه 89 با یک کاندید دیگر بوده اند و در دقیقه 90 پا به عرصه می گذارند و می خواهند کل جریان را در دست بگیرند.

 13. معلم :
  مردم سرابحمام روستای شهید بیرانوند
  آقای کاییدی ما ساکنان کوچه پشت مسجد روستای شهید بیرانوند مدت 3سال است که کوچه ما توسط بنیاد مسکن(طرح هادی) مسدود شده یعنی کوچه صد ساله که محل عبور و مرور ما بوده است را مسدود کرده اند و الان ما اهالی کوچه باید تمام روستا را دور بزنیم تا به خانه برسیم و اگر بیمار داشته باشیم که باید بیمار ما بمیرد.خواهشمنداست این موضوع را شما پیگیری نمایید چون ظاهرا کسی به فکر ما ساکنان این کوچه نیست

  دوست عزیزم معلم گرامی سلام. از شما بعید است که این حرف رو می زنید . من خودم فرهنگی هستم.
  این جمله شما یک خاطره جالب روبه یاد من انداخت که لازم میبینم برای شما هم تعریف کنم.
  در دور قبلی سفراستانی دولت به لرستان،وزیز نفت آقای مهندس نوذری به پلدختر آمدند.ایشان جلوی فرمانداری زمانی که ازماشین پیاده شدند یکی ازعزیزانی که معلوم بود ازطرف مافیای شکست خورده ثروت و قدرت پول گرفته بود با صدای بلند خطاب به وزیر نفت گفت : » آقای وزیر ! کوچه پنجم ول آب( ول آب نام یکی از مخله های قدیمی و محروم پلدختر است) آسفالتش ترک برداشته. این چه وضعی است ؟؟!!»
  مردمی که در آن حوالی بودن بی اختیار همگی خندیدیندچون اولا این محله تنها دارای 4 کوچه است و دیگر اینکه اصلا آسفالت این کوچه چه ربطی به وزیر نفت دارد ؟ مگر ما خودمان شورای شهر نداریم که این آقا این جمله را می گوید .وظیفه شهرداری و شورای شهر است که نوع آسفالت را تعیین میکنید نه وزیر نفت.

 14. معلم پلدختری :معلم پلدختری.آقای کاییدی نماینده پلدختر چرا تمام تلاش خود را بکار گرفتی تا آقای قمبری راد رییس آموزش و پرورش پلدختر که انسانی پاک و بسیجی می باشد را برکنار کردی؟ایشان که به تو رای داده بود .چرا نیروهای مخلص و بسیجی را طرد میکنی؟چرا یکبار هم در مجلس درباره ی گرانی و بیکاری مردم منطقه ات حرف نمیزنی؟تو وکیل مردمی یا مامور سرشماری که فقط در فکر عزل و نصب هستی؟

  آقای همکار فرهنگی خوب هستید ؟
  من هم فرهنگی هستم مثل خود شما . از منطقه بابابهرام اگر پلدختری باشید می دذانید که این روستا کجاست .
  دوست من همانطور که می دانید «طلحه » و «زیبر» نیز از اصحاب جان بر کف پیامبر اسلام (ص) بودند ولی بعدها در مقابل مولای متقیان امام علی (ع) ایستادنتد وبه نبرد پرداختند.
  آقای اکبر قمبری راد که از «طلحه» و زبیر» پاک تر نبودند! معیار برای قضاوت درمورد افراد «زمان حال» آنها می باشد.
  دوست گرامی مشکل آقای قمبری این بود که » یکی به نعل می کوبند یکی به میخ» .
  ایشان بجای حمایت از جریان اصول گرایی حاکم بر شهرستان،سعی در تخریب جریان داشت.در ضمن ایشان که تا آخرین لحظات در دوره هشتم مجلس طرفدار آقای «و- ا- نژاد » بودند و در روز 4 شنبه 22 اسفندماه 86 پس از کنارگیری ایشان به جرگه طرفداران دکتر کائیدی( که کاندید رایحه خوش خدمت در شهرستان پلدختربودند) پیوستند.

 15. آقایان فرزاد قمبری راد وشهسواری همشهریان گرامی
  اولا فرزاد قمبری راد نیستی چون فرزاد برادرزاده آقای قمبری می باشد.دوما تمام رزمندگان از رزمنده خط مقدم تا رده های پایین تر جبهه در خدمت انقلاب و اسلام بوده اند و فرقی نمیکند بقول شما راننده خاور باشند یا تکاور همه وهمه رزمنده خمینی هستیم. و ثالثا هیچکس ادعای سهم خواهی نمیکند و من بر حسب وظیفه و شناختی که از آقای قمبری داشتم و دارم ایشان انسانی بزرگوار و ولایتی هستند و این دلیل نمیشود که در دقیقه نود چی شد و به چه کسی به چه کسی رای داده است.اگر شما خدا را در نظر داشته باشید که حتما دارید نباید اینگونه فکر کنید.آقای کاییدی هم انسانی بزرگوار هستند و بنده هم بعنوان یک شهروند پلدختری این سئوال را از ایشان داشتم نه از جنابعالی که کاسه ی داغتر از آش شده اید .شما اجازه بفرمایید شخص نماینده جوابگوی ما شهروندان باشد شاید ایشان دلیل منطقی داشته باشد.همینکه شما خودتان را بدروغ بنام یکی از اقوام آقای قمبری معرفی میکنید جای سئوال دارد.
  و آقای شهسواری:
  اهالی سرابحمام شهید بیرانوند از طریق مقامات ذیصلاح شهرستان پیگیر مشکلاتشان بوده اند و لی هنوز به نتیجه نرسیده اند و الان آخرین پناه زمینی اشان نماینده شهرستان است و به این امید که شاید نماینده از مسئولین شهرستان بپرسد و موضوع را پیگیری نمایند این درخواست را از ایشان داشته اند شما نگران نباشید اجازه دهید مسئولین خودشان مشکل ما را رفع خواهند کرد.همه در پیشگاه خداوند مسئول حرفهایی که میزنیم هستیم پس بیشتر فکر کن و خدا را در نظر داشته باش.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.