زن بختياری خود را زیر ماشین وزیر مسکن انداخت

 خوزنا :  یک زن 50 ساله مسجدسلیمانی برای جلب توجه و بیان مشکلاتش ، خود را به زیر ماشین در حال حرکت وزیر انداخت که خودرو بلافاصله متوقف شد… در این سفر یک نفر ديگر نيز با ماشین شخصی از آبادان تا خرمشهر وزیر را تعقیب می کند و با بوق زدن و فریاد کشیدن خودرو وزیر را متوقف می کند .  وزیر هم وقتی او را دید به مزاح گفت که با همسرت هم با همین لحن سخن می گویی!… شوشتري ها قصد داشتند گوسفندی را به مناسبت تشریف فرمایی ایشان ذبح کنند..  

—————متن كامل —————-

سفر یک روزه مهندس نیکزاد وزیر مسکن و شهرسازی به خوزستان جدا از نکات مثبت با عجایبی نیز همراه بود ! از جمله اینکه یک زن 50 ساله مسجدسلیمانی برای جلب توجه و بیان مشکلاتش ، خود را به زیر ماشین در حال حرکت وزیر انداخت که خودرو بلافاصله متوقف شد. مهندس نیکزاد دوان دوان خود را به این زن رساند و او را به خاطر این کار شماتت و سرزنش کرد اما در عین حال با رویی گشاده جویای مشکلاتش شد و قول داد که خواسته هایش را برآورده کند !

البته این تنها نکته عجیب سفر وزیر به مسجدسلیمان نبود . مثل اینکه آمدن نیکزاد به این شهر چندان هم خوش یمن نبوده و مدیرعامل مسکن مهر مسجدسلیمان نیز به عاقبتی بد دچار شد ! از قضا این مدیرعامل در مسیر تصادف می کند و از دیدن وزیر محروم می شود .

تلاش های بی وقفه مهندس نیکزاد در این سفر یک روزه را هم نباید نادیده گرفت و الحق و الانصاف وزیر هم عرق ریخت و هم دوید و هم مشکلات را پیگیری کرد. وی فقط و فقط به شنیدن توضيحات مديران اجرايي اكتفا نكرد و براي آگاه شدن از كم و كيف قضيه به ميان مردم رفت و به سوالات آن ها پاسخ داد . در مواردي هم که نياز به مشورت داشت در همان دم با وزرای دیگر از جمله وزیر تعاون تماس می گرفت و مشکلات را بازگو می کرد.

نيكزاد همچنين مسافت هاي طولاني مابين پروژه را با پاي پياده طي مي كرد در حالي كه خودرو وي نيز بدون سرنشين به دنبال او در حركت بود. ناگفته نماند که وزیر مسکن قلب رئوف و مهربانی هم دارد. شوشتری ها که قصد داشتند گوسفندی را به مناسبت تشریف فرمایی ایشان ذبح کنند با ممانعت وزیر روبرو شدند و گوسفند زبان بسته جان سالم به در برد ! تعقیب و گریز به سبک فیلم های پلیسی هم از دیگر عجایب این سفر بود .

در این سفر یک نفر با ماشین شخصی از آبادان تا خرمشهر وزیر را تعقیب می کند و با بوق زدن و فریاد کشیدن خودرو وزیر را متوقف می کند . البته وزیر هم وقتی او را دید به مزاح گفت که با همسرت هم با همین لحن سخن می گویی! حضور نمایندگان نیز در این سفر نکات جالبی را به همراه داشت .

سودانی نماينده اهواز و رضايي نماينده مسجدسليمان با تقدير از روحيه بالاي خدمت در نيكزاد از راي اعتماد دادن خود به وزير اظهار خوشحالي كردند تا جايي كه سوداني تواضع ، تلاش و مردمي بودن وزير مسكن را به شهيد رجايي تشبيه كرد.

Advertisements

یک فکر برای “زن بختياری خود را زیر ماشین وزیر مسکن انداخت”

 1. سلام از آنجایی که بنده نماینده ی واقعی مردم خواهم بود و متاسفانه این خبر اینجا پوسید و هیچ کس نظری نداد. خیلی تاسف بار بود .چراکه ما حاضریم زیر خبر بوقلمون های نر جزیره های مالدیو نظر بدیم ولی این خبر – خبر دون هیچ کس رو قلقلک نداد.نماینده باید خودش شیرجه بزنه زیر ماشین مسئولین.
  تو نیکی میکن و در دجله انداز
  خودم شیرجه میرم درش میارم
  وقتی آدم نیکی بهش بشه مجبوره شیرجه بزنه.!! حالا یه نفر بین دویست میلیون نفر کرایه خونش عقب افتاده .اونقدرا هم مهم نیست.
  این عدد دویست میلیون نفر .موکلین آینده ی بنده هستن و با کمک و همدلی و همچنین هم دلی بیشتر !!! میرسیم به دویست میلیون – هم جاشو داریم هم امکانات. به کسی هم مربوط نیست.
  خلاصه باز یکی نیاد بگه من نفهمیدم کاندید چی میگه.(پیش نیاز — دهقان فداکار)

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.