شرکت مرغ ماکیان دورود تعطیل نمی شود

در قسمتی از جوابیه سپهدار حیدری مدیر شرکت مرغ ماکیان آمده است: شرکت مرغ ماکیان هم اینک فعال بوده و تعطیل نمی باشد و با داشتن قریب یکصد پرسنل به صورت مستقیم و غیر مستقیم در حال فعالیت می باشد. این شرکت به لحاظ پرداخت حقوقات کارگری به عنوان موفق ترین مجموعه در استان مطرح بوده و به گواهی اداره ی کار و امور اجتماعی شهرستان دورود حقوق و مزایای پرسنل خود را که ماهیانه بالغ بر 50 میلیون تومان می باشد به موقع پرداخت نموده و برابر قوانین وزارت کار و امور اجتماعی اقدام نموده است   

مدیر وبلاگ نسیم لرستان
با سلام و آرزوی توفیق برابر قانون مطبوعات به منظور شفاف سازی اذهان عمومی جوابیه زیر با عنوان (تکذیبیه شرکت مرغ ماکیان) در همان محل منتشر فرمایید.
مطلب غیرواقع منتشر شده فوق تکراری بوده و برای اولین بار در تاریخ 18/3/89 در ویژه نامه تبلور اندیشه شهرستان دورود تحت عنوان «اجحاف مدیریت کشتارگاه مرغ ماکیان دورود …» منتشر گردید.
پیرو چاپ مطلب کذب فوق این شرکت بلافاصله با ارائه تکذیبیه به هفته نامه تبلور اندیشه، طی دادخواست کیفری در مورخه 23/3/89 از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان دورود و با عنوان نشر اکاذیب، تهمت، افتراء، توهین و تشویش اذهان عمومی از متصدی تبلور اندیشه شهرستان دورود شاکی گردید.
برای بار دوم در تاریخ 13/4/89 مطلب غیرواقع فوق مجدداً با عنوانی دیگر «مرثیه ای دیگر بر انتقال سرمایه دورود» در هفته نامه شهاب آسمانی منتشر گردید.
متعاقباً پس از ارسال تکذیبیه برای هفته نامه فوق، شکایت کیفری دیگری تسلیم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان دورود گردید که شکایات فوق هم اینک در واحد بازپرسی دادسرای شهرستان دورود در حال پیگیری است.
با توجه به مطلب منتشره فوق که سراسر از تهمت و توهین و افتراء و تشویش اذهان عمومی است مراتب زیر به عرض می رسد:
1- شرکت مرغ ماکیان هم اینک فعال بوده و تعطیل نمی باشد و با داشتن قریب یکصد پرسنل به صورت مستقیم و غیر مستقیم در حال فعالیت می باشد.
2- این شرکت به لحاظ پرداخت حقوقات کارگری به عنوان موفق ترین مجموعه در استان مطرح بوده و به گواهی اداره ی کار و امور اجتماعی شهرستان دورود حقوق و مزایای پرسنل خود را که ماهیانه بالغ بر 50 میلیون تومان می باشد به موقع پرداخت نموده و برابر قوانین وزارت کار و امور اجتماعی اقدام نموده است.
3- حق العمل کشتار و بسته بندی در این شرکت طی 5 ساله اخیر ثابت بوده و هزینه های تولید و پرسنلی بلعکس رو به افزایش بوده تا آنجا که در حال حاضر صرفاً هزینه بیمه تامین اجتماعی پرسنل بالغ بر 50 میلیون ریال می باشد که در این راستا این شرکت با مشکلاتی مواجه بوده که با همکاری متصدیان مربوطه در حال مرتفع شدن است.
4- معوق ماندن بدهی کارفرمایان به تامین اجتماعی هیچ گونه دلیلی برای از بین رفتن سوابق بیمه ای پرسنل نبوده و سوابق کارگران محترم طی بازرسی دوره ای سازمان تامین اجتماعی محفوظ است.
5- نویسنده با کلماتی همچون سودجو، غائله ساز، تشنج آفرین، اجحاف گر، زرسالار اینجانب و شرکت را مورد خطاب قرار داده و جرم اینجانب را سرمایه گذاری در بخش فرهنگی، علمی، ورزشی و صنعت استان لرستان عنوان و سایر مدیران واحدهای صنعتی را هم ظالم و به قول خودش عده ای از مسئولین را هم آخرت فروش نامیده است. ظاهراً مشارالیه مسئولیت حرفه ای خویش را فراموش کرده است و خود را در جایگاه شریف قضاوت قرار داده است.
علیهذا همانطور که مطلعید یکی از رهنمودهای مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهوری و سایر متصدیان نظام احترام به کرامت انسان ها و ایجاد فضای مناسب برای صنعت گران و سرمایه گذاران و ادامه فعالیت آنهاست تا آنجاکه ریاست محترم جمهوری در یکی از سخنرانی های خود چنین می گوید:
من دست همه ی سرمایه گذاران را با افتخار می بوسم و به اندیشه، همت و توان آنها ایمان دارم.
پس جای آن دارد که متصدیان نشریات هم پس از بررسی و تحقیق کامل در مورد مطالب ارائه شده اقدام به انتشار آنها نمایند تا اینگونه اقدامات سبب هتک حرمت افراد و تشویش اذهان عمومی نگردد.
در پایان ضمن تکذیب مجدد مطلب غیرواقع منتشر شده تقاضامند است به منظور رفع هر گونه ابهام ترتیبی اتخاذ فرمائید در اولین فرصت با عنایت به مقررات و قانون مطبوعات این تکذیبیه درج و به اطلاع هموطنان برسد.

و من ا… التوفیق
مدیرعامل شرکت صنعتی مرغ ماکیان
سپهدار حیدری

Advertisements

3 دیدگاه برای «شرکت مرغ ماکیان دورود تعطیل نمی شود»

  1. آقای خدای لطفا مصاحبه با آقایان اسماغیل حیرریپور وآقای حمید فاتحی مربی داماش انجام دهید ببینیم چه بازیکنای برای تیم داماش گرفتهاند ودر آینده تیم داماش چه می کند

  2. به امید روزی که فقط اخبار رو از پایگاه اینترنتی لرنا نگاه نکنبم بلکه از طریق روزنامه ، هفته نامه یا ….. دنبال کنیم
    به امید چاپ روز نامه لرنا

  3. با سلام
    منتظریم آقای حیدری گفته هاشونو با حمایت از یه تیم ورزشی این شهر در فصل جاری عملی سازذ

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.