افتتاح مجتمع توریستی، اقامتی پارت زاگرس دركنار سدخان آباد الیگودرز

با حضور نماينده اليگودرز، فرماندار و جمعي از مسئولين اين شهرستان مجتمع خدمات گردشگري پارت زاگرس در بخش مركزي و دركنار سدخان آباد اليگودرز به بهره برداري رسيد.اين مجتمع در زميني به مساحت 20هكتار ساخته شده است .مجتمع خدمات گردشگري پارت اليگودرز شامل سوئيت هاي اقامتي، سالن هاي ورزشي، رستوران، سايت بازيهاي رايانه اي، قايقراني، جت اسكي، فضاي بازي كودكان  و فضاي سبز جهت استفاده خانواده ها است.    

به گزارش خبرگزاری لرستان :با حضور نماينده اليگودرز، فرماندار و جمعي از مسئولين اين شهرستان مجتمع خدمات گردشگري پارت زاگرس در بخش مركزي و دركنار سدخان آباد اليگودرز به بهره برداري رسيد.

اين مجتمع در زميني به مساحت 20هكتار ساخته شده است .

 مجتمع خدمات گردشگري پارت اليگودرز شامل سوئيت هاي اقامتي، سالن هاي ورزشي، رستوران، سايت بازيهاي رايانه اي، قايقراني، جت اسكي، فضاي بازي كودكان  و فضاي سبز جهت استفاده خانواده ها است.

اين مجتمع توسط بخش خصوصي و با اعتبار 22ميليارد ريال ساخته شده است كه 17ميليارد وهفتصد و پنچاه ميليون ريال آورده سرمايه گذار و 4ميليارد و پانصد ميليون ريال تسهيلات بانكي از محل بنگاه هاي اقتصادي زودبازده است.

در حال حاضر زمينه اشتغال 20نفر نيز در اين مجتمع فراهم شده و به زودي هتل و تالار، ميدان اسب دواني، زمين  دوچرخه سواری و فوتبال، استخرشنا، وشهرك ويلايي نيز در آن راه اندازي مي شود .

Advertisements

3 دیدگاه برای «افتتاح مجتمع توریستی، اقامتی پارت زاگرس دركنار سدخان آباد الیگودرز»

  1. جناب آقای فرماندار از اینکه کارهای درجهت توسعه شهرمان انجام میدهید و زمینه پیشرفت شهرمان میشود من از طرف کل مردم شهرستان اليگودرز از شما تشکر می کنم به امید قدمهای بعدی و محکمتر در جهت رفع محرومیت شهرمان

  2. خوش به حاله الیگودرزیها من از تهران این ایمیلو میدم ما 1 ماهه پیش به مجتمع پارت زاگرس رفتیم و یک شب آنجا اقامت داشتیم واقعا جای زیبا ورویایی بود برخورد پرسنل ومدیران عالی بود و به معنای واقعی از ما مهمان نوازی لری کردند ولی حیف که اونجا نیمه کاره مونده اگر تکمیل بشه به نظر ما در ایران بی نظیره راستی حیف که سدش آب نداشت که ما قایق سوار بشیم

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.