داماش لرستان به «گهر لرستان» تغییر نام داد

امیر عابدینی مديرعامل داماش: نام و برند داماش به اندازه کافي در سطح کشور شناخته شده است. بر طبق سياست‌هاي مجموعه داماش ايرانيان نام ديگر تيم هاي داماش نيز تغيير خواهد کرد که در اين راستا داماش گیلان به هدف تبلیغ یک کوه به درفک تغییر می کند و داماش دورود با نام گهر دورود که يکي از کوه‌هاي زيباي استان لرستان(!) به شمار مي رود در ليگ دسته اول فوتبال شرکت مي کند و داماش تهران نيز فصل آينده با عنوان البرز تهران در ليگ دو به ميدان خواهد رفت.   

امير عابديني: مجموعه باشگاه داماش داراي هفت اسپانسر است که هزينه هاي جاري تيم هاي مختلف اين مجموعه را در رشته هاي تحت پوشش تامين خواهند کرد که يکي از اسپانسرها شرکت ستاره درفک گيلان است که فصل آينده با اين نام تيم هاي داماش گيلان در ليگ کشور حضور مي يابند.

وي متذکر شد: درفک يکي از مناطق بسيار زيبا و با جاذبه هاي طبيعي در منطقه رودبار گيلان است که داراي يخچال هاي عظيم و طبيعي در دل کوه است، از طرفي نام و برند داماش به اندازه کافي در سطح کشور شناخته شده است و در نظر داريم ظرف چند روز آينده با قطعي ساختن تغيير نام داماش به درفک گيلان اين منطقه نمونه گردشگري گيلان را بيشتر بشناسانيم.

عابديني در عين حال تصريح کرد: با اين وجود کماکان بر روي پيراهن درفک نام داماش حک خواهد شد و هيچ گونه تغييري از لحاظ چارت تيم داري در اين مجموعه ايجاد نخواهد شد هر چند احتمال تغيير در کادر هيات مديره وجود خواهد داشت و در نظر داريم تمام تيم هاي زير مجموعه داماش گيلان در ساير رشته ها را با نام درفک گيلان در ليگ هاي فوتبال، واليبال، بسکتبال و ساير رشته ها شرکت دهيم.

مديرعامل داماش خاطرنشان کرد: در عين حال بر طبق سياست‌هاي مجموعه داماش ايرانيان نام ديگر تيم هاي داماش نيز تغيير خواهد کرد که در اين راستا داماش درود با نام گهر درود که يکي از کوه‌هاي زيباي استان لرستان به شمار مي رود در ليگ دسته اول فوتبال شرکت مي کند و داماش تهران نيز فصل آينده با عنوان البرز تهران در ليگ دو به ميدان خواهد رفت.

———————————————-

  لرنا: اخیرا تعدادی از لربلاگها از جمله لرنا،  لور و هفته نامه دورود خواهان تغییر نام داماش لرستان شدند که خوشبختانه این تقاضاها یا پیشنهادات به ثمر نشسته است.

 ظاهرا مدیران دورودی داماش تاکنون آقای عابدینی و تیم داماش لرستان را به دریاچه گهر نبرده‌اند. و این منطقه را از نزدیک ندیده‌اند، آنگونه که آقای عابدینی به جای عنوان دریاچه گهر از عبارت گهر یکی از کوه‌های زیبای لرستان استفاده کرده است.

  لرنا این تغییر نام را برای بومی سازی این تیم (گهر لرستان) مبارک می‌داند و این موفقیت را به همه ورزش دوستان لرستانی تبریک می‌گوید.

Advertisements

4 دیدگاه برای «داماش لرستان به «گهر لرستان» تغییر نام داد»

  1. بسیار کار عالی انجام دادن. دست کسانی که باعث شدند این تغییر اسم صورت بگیره درد نکنه

  2. نام گهر درود بسیار برازنده تر برای این تیم لرستانی می باشد. به امید صعود تیم گهر لرستان به رقابتهای لیگ برتر

  3. سلام اقای خدایی. خیلی ممنون که به پیشرفت شهرمون کمک میکنید

  4. سلام
    كار عالي كردن من تازه با خبر شدم چون دورود نبودم به اميد صعود به ليگ برتر با نام گهر دورود

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.