احسنت بر آقای خدائیان، سخنگوی مردم و مدیران بومی لرستان

سرمقاله هفته نامه شهاب آسمانی: فرزندان راستین و دلسوز لرستان، زبان گویای مردم لرستان هستند. یکی از مصادیق اینگونه افراد برادر گرامی جناب اقای خدائیان رئیس کل دادگستری استان است. ایشان در فرصتی که در جلسه معارفه استاندار محترم در اختیار گرفت، اهم مشکلات و نارسائی های استان را برشمرد. در دوره سه ساله آقای صابری، این عزیزان به شدت تحت فشار روحی بودند، این تکبیرها و صلواتهایی که در تایید بیانات آقای خدائیان به صورت خودجوش و در عین حال هماهنگ سرداده می شد، موید صحت بیانات گذشته این جانب است.      

————————————-

فرزندان راستین و دلسوز لرستان در هر مقام و دلسوزانه و صادقانه به عنوان زبان گویای مردم، آنچه را که تشخیص میدهند طرح آن می تواند گرهی از مشکلات استان بگشاید، مطرح مینمایند. بیانات این گروه از فرزندان لرستان، بدون توجه به این نکته است که خوشایند کسی باشد یا اینکه کسانی از آن مطلب ناخشنود گردند.

یکی از مصادیق اینگونه افراد برادر گرامی جناب اقای خدائیان رئیس کل دادگستری استان است. ایشان در فرصتی که در جلسه معارفه استاندار محترم در اختیار گرفت، اهم مشکلات و نارسائی های استان را برشمرد و به چند محور اشاره کرد از آنجا که سخنانش حرف دل مدیران و دلسوزان استان بود با صلوان و احسنت حاضرین مورد تایید قرار گرفت. نگارنده در مبحث دیگری از صداقت و دلسوزی توام با مظلومیت مدیران بومی سخن به میان آورده و و یادآور شده بودم که در دوره سه ساله آقای صابری، این عزیزان به شدت تحت فشار روحی بودند، این تکبیرها و صلواتهایی که در تایید بیانات آقای خدائیان به صورت خودجوش و در عین حال هماهنگ سرداده می شد، موید صحت بیانات گذشته این جانب است.

بیکاری، فراهم نبودن زیرساختهای توسعه، عدم اجرای مصوبات دولت، عدم استفاده استان از امکانات و تسهیلات بازسازی بعد از دفاع مقدس، آرزوی شایسته سالاری به جای روابط،آرزوی عدم دخالت دستگاههای زیر مجموعه قوای سه گانه در امور همدیگر در استان و ارزوی تعامل بین مسئولین سرفصل بیانات ایشان بود. سرفصلهایی که در طول استانداری صابری کمتر به آن توجه می شد.

امید است آقای دهمرده که چهره ای فرهیخته و دانشگاهی و در عین حال اجرایی است، یعنی هم در میدان علم و هم در میدان عمل آزمایش خود را با سربلندی پس داده است، بتواند بصورتی واقع بینانه و با دیدی کارشناسانه مشکلات واقعی استان را احصاء کند و به صورت ریشه ای و عالمانه به رفع آنها بپردازد.

برای ایشان و همه کسانی که صادقانه برای خدمت به مردم فهیم لرستان کمرهمت بسته اند، آرزوی توفیق می نمائیم.

محمد صارمی زاده

Advertisements

6 دیدگاه برای «احسنت بر آقای خدائیان، سخنگوی مردم و مدیران بومی لرستان»

  1. سلام بر آقای خدایی
    و با تشکر فراوان از آقای خدائیان. خدای مهربان و یاور محرومان و مظلومان یاور و نگهدارتان.

  2. این حرف ها رو وللش فقط دکتر بروجردی رو عشق است (رییس کمسیون امنیت ملی مجلس)

  3. سلام یکی از مشکلت استان حضور همین خداییان است که کل دادکستری را کوهدشتی کرده

  4. درود بر آقای خدائیان یک مدیر کامل به تمام معنی با هیبت، دلسوز، نترس . بی سواد آقای خداییان کوهدشتی نیست

  5. سلام بر آقای خدائیان
    خدا وکلی ایشان فرد بسیار مدیر و دانایی است. ای کاش توی این استان ده نفر مثل ایشان بود

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.