احمدی نژاد قبل از سفر سوم به لرستان، هيات تخصصي جهت بررسي مصوبات، اعزام کند

نماينده مردم بروجرد از رييس جمهور خواست تا پيش از انجام سفر سوم هيات دولت به لرستان، يک هيات تخصصي براي بررسي مصوبات کلان از جمله نيروگاه خرم آباد و بروجرد،کارخانه سيمان، راه آهن، فرودگاه و سدها به اين استان اعزام كند. آقاي احمدي‌نژاد، برنامه سفر سوم خود به استان لرستان را به مطالبات مردم و تامين اعتبار براي اجراي مصوبات اجرا نشده قرار دهد      

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) – منطقه لرستان- هادي مقدسي در جمع خبرنگاران استان، گفت: اگر آقاي رييس‌جمهور پس از اين بررسي‌ها به اين نتيجه رسيد که زحماتشان مغفول مانده، با آن صداقتي که درتمام مواضع خود دارد، اين مسئله را به مردم استان اعلام کند.

وي با تاكيد به اينكه آقاي احمدي‌نژاد، برنامه سفر سوم خود به استان لرستان را به مطالبات مردم و تامين اعتبار براي اجراي مصوبات اجرا نشده قرار دهد، در عين حال يکي از مشکلات اصلي جامعه را عدم شفافيت در گزينش‌ها و استخدام‌ها دانست.

مقدسي کف مطالبات مردم بروجرد را تبديل اين شهر به استان زاگرس عنوان كرد و در عين حال منطقه ويژه اقتصادي بروجرد با 2 هزار ظرفيت را تنها متعلق به بروجرد ندانست و گفت:‌ اين منطقه متعلق به کل استان است.

اين عضو كميسيون اجتماعي مجلس با اشاره به اينکه پيش از اين برخي معاونان و مشاوران رييس‌جمهور به عنوان ناظر بر مصوبات به استان آمدند اما واقعيت‌ها را به رييس جمهور منعکس نكردند در عين حال گفت: ما از دکتر احمدي نژاد در سفر سوم به لرستان هيچ مصوبه اي نمي‌خواهيم، بلکه تنها از ايشان درخواست داريم که اعتبارات لازم را براي اجراي مصوبات انجام نشده استان تخصيص دهد و با کساني که در اجراي مصوبات کلان استان کوتاهي کردند برخورد جدي كند.

نماينده بروجرد در مجلس با اظهار اينكه شعار عدالت محوري در استان لرستان به خوبي محقق نشده است افزود: متاسفانه هيچ طرحي در استان لرستان تاكنون يک پنجم اعتبارات را نگرفته است، اما در برنامه پنجم يک بند لحاظ شده است که در تلفيق هم راي آورد و قطعا در صحن مجلس نيز راي خواهد آورد مبني براينكه اعتبارات طرحها و پروژه ها در استانهاي کم برخوردار به صورت واقعي داده شود و تخصيص طرحها براي استانهاي غير برخوردار تا محو کامل محروميت صدر درصد پرداخت شود.

مقدسي، بر رشد 8 درصدي که از منويات مقام معظم رهبري است تاکيد كرد و تصريح كرد: رشد 8 درصدي بر مبناي پتانسيلهاي اقتصادي تحقق مي يابد و اگر تنها روي توانمنديهاي مرکز استان متمرکز شويم رشد 2 درصدي هم نخواهيم داشت.

وي افزود: شهرستانهاي استان به ويژه بروجرد حق پيشرفت و توسعه دارند و بايد امکانات به صورت عادلانه توزيع شود چراکه تحقق پيشرفت و توسعه بر مبناي توانمنديها است.

Advertisements

یک فکر برای “احمدی نژاد قبل از سفر سوم به لرستان، هيات تخصصي جهت بررسي مصوبات، اعزام کند”

  1. آیت الله خمینی در وصیتنامۀ سیاسی-الهی
    میفرمایند

    وصیت اكید من به قوای مسلح پاسدار و بسیج، در هیچ حزب و گروهی وارد نشده و خود را از بازیهای سیاسی دور نگه دارند. در این صورت میتوانند قدرت نظامی خود را حفظ و از اختلافات درون گروهی مصون باشند. . وظیفه شرعی و میهنی آنان است كه اگر قوای مسلح ، برخلاف مصالح اسلام و كشور بخواهند عملی انجام دهند یا در احزاب وارد شوند كه – بیاشكال به تباهی كشیده میشوند – و یا در بازیهای سیاسی وارد شوند، از قدم اول با آن مخالفت كنند. و بر رهبر و شورای رهبری است كه با قاطعیت از این امر جلوگیری نماید تا كشور از آسیب در امان باشد
    «دو وظیفۀ اصلی سپاه پاسداران، محافظت از اصل حکومت به وسیلۀ ولی فقیه و اصل جهاد است. . . بنابراین سپاه پاسداران را نباید از بُعدهای سیاسی یا باورهای ایدئولوژیکی محروم کرد.
    بدون فداکاریهای ما بسیجیها آقای احمدینژاد وجود خارجی نخواهند داشت.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.