انتقاد صریح عزت الله دهقان از اجرایی نشدن مصوبات دورود و ازنا

d455656787898dعزت‌الله دهقان نماینده دورود و ازنا: از مصوبات سفر هيئت دولت برای ازنا احداث راه ارتباطي ازنا به شازند اراك است، منتظر عمليات اجرايي آن هستيم. از مصوبات شهرستان دورود یکی احداث فاز چهارم كارخانه سيمان است، كه منتظر اجراي آن هستيم. با راه‌اندازي فاز چهارم كارخانه سيمان در دورود يك‌هزار نفر به صورت مستقيم صاحب شغل مي‌شوند. دهقان از اجراي نشدن مصوبه بيمارستان 168 تختخوابي دورود انتقاد كرد. از مصوباتي كه تاكنون كار نشده احداث كمربندي دورود است، كه تاكنون اجرايي نشده. از دیگر مصوبات سفر اول و دوم بحث انتقالي ساخت صنايع جنگي قمربني‌هاشم به دورود است که امیدواریم اجرا شود    

عزت‌الله دهقان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: يكي از كارهاي مهم و تاثيرگذار دولت عدالت محور احمدي‌نژاد سفر به استان‌ها و تصويب مصوبات در زمينه‌هاي مختلف است.
وي در خصوص مصوبات سفرهاي اول و دوم هيئت دولت به لرستان و شهرستان‌هاي دورود و ازنا گفت: در شهرستان ازنا مصوبه تامين آب شرب شهرستان ازنا از سد كمندان يكي از اين مصوبات است، كه تاكنون 80 درصد پيشرفت دارد و اميدواريم مسئولان تلاش بيشتري براي مابقي اين پروژه انجام دهند.
دهقان دومين مصوبه سفر هيئت دولت به لرستان و شهرستان ازنا احداث راه ارتباطي ازنا به شازند اراك است، كه تاكنون ماده 32 و تبصره 12 و مطالعات آن انجام شده و منتظر عمليات اجرايي آن هستيم.
نماينده مردم دورود و ازنا در مجلس شوراي اسلامي گفت: مصوبات شهرستان دورود در اين سفر احداث فاز چهارم كارخانه سيمان است، كه منتظر اجراي آن از سوي مسئولان هستيم.
وي تصريح كرد: با راه‌اندازي فاز چهارم كارخانه سيمان در دورود يك‌هزار نفر به صورت مستقيم صاحب شغل مي‌شوند.
دهقان از اجراي نشدن مصوبه بيمارستان 168 تختخوابي دورود انتقاد كرد و گفت: اين مصوبه مربوط به سفر دوم هيئت دولت به لرستان است، كه مجوز آن صادر شده و اعتباري هم براي آن تخصيص داده شده، كه بايد عملياتي شود.
نماينده مردم دورود و ازنا در مجلس شوراي اسلامي گفت: يكي ديگر از مصوباتي كه تاكنون كار نشده احداث كمربندي دورود است، كه تاكنون اجرايي نشده و طي هفته جاري طبق برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته بنا است نشستي با وزير راه‌و ترابري در اين خصوص داشته باشيم.
وي اجرايي نشدن يكي ديگر از مصوبات سفر اول و دوم هيئت دولت را بحث انتقالي ساخت صنايع جنگي قمربني‌هاشم دورود عنوان كرد و گفت: اميدواريم كه اين مصوبه كه يكي از مصوبات مورد تاكيد رئيس جمهور است، به زودي اجرايي شود.
دهقان در ادامه خواستار اجرايي شدن اين مصوبات با همت و تلاش همه مسئولان استاني و كشوري شد.

Advertisements

10 دیدگاه برای «انتقاد صریح عزت الله دهقان از اجرایی نشدن مصوبات دورود و ازنا»

 1. جناب آقای دهقان در کشور مسلمان وشیعه ایران که به نام آقا امام زمان(عج) میباشد در شهر دورود که هیچکدام از مصوبات سفر ریاست جمهوری انجام نشده شما هنوز از دولت به عنوان دولت عدالت محور یاد میکنید؟…..بدانید این عین بی عدالتی است.امیدوارم صاحب اصلی این کشور و پشتیبان ما وهمه مستضعفان عالم حضرت مهدی موعود(عج) هرچه سریعتر ظهور نماید تا ریشه همه این بی عدالتیها را بخشکاند و تمام دروغگویان عالم را شرمنده و روسیاه بگرداند.(آمین)

 2. جناب آقاي دهقان عدم بكار گيري مديريت علمي و بها ندادن به صاحب نظران بومي شهرستان دورود نتيجه اي جز شرايط كنوني به بار نخواهد داد و صرفا انتقاد از عدم اجرايي شدن مصوبات ، پاسخ مناسبي براي شهروندان زحمتكش و فهيم دورود نخواهد بود .

 3. جناب اقای دکتر دهقان
  با سلام به یاد سخنان زمان انتخابات شما افتادم که چنان از این دولت به به و چه چه میکردید
  معنای عدالت محوری را هم فهمیدم. چند صباح باقیمانده نماینده واقعی مردم باشید نه دولت.

 4. واقعا من یک سوال دارم آقای دهقان در این مدت که شما نماینده دوردو ازنا بوده اید کدام یک از طرح ها اجرایی شده

 5. با سلام اینکه آقای دهقان یک نیمچه انتقادی از دولت عدالت محور داشته را باید به فال نیک گرفت و نباید همین یک قدم که در طول سه سال برداشته شده آن هم با زحمت فراوان نادیده گرفت.به هر حال توانایی نماینده زحمت کش دورود و ازنا هم این است. اگر میبینیم که اوضاع ما روز به روز بدتر میشود به این دلیل است که این نماینده عزیز و باقی نماینده های دلسوز لرستان برای اینکه دل مردم عزیز و خونگرم اصفهان و تبریزو یزدو اراک رو به دست بیاورند و البته مردم دوستی ما لرها را به کل ایران نشان دهند خودشان به دولت محترم پیشنهاد میدهند که منابع را به شهرهای عزیز نامبرده ارسال کنند…

 6. با سلام و عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع)0

  بنده یکی از فرزندان شهرستان دورود هستم که چند سالی است از این شهر به همین دلائل یادشده دوستان منتقد، ساکن شهری پر از هیاهو و البته دود و ترافیک و همه آنچه زندگی را به کام یک انسان تلخ می‌کند شدم. امثال بنده فراوانند از صدقه سر نماینگان زحمتکش و دولتمردان عدالتخواه، فقط تنها حرفی که برای گفتن میماند اینست که ایشان را از فردائی که در انتظارشان است بترسانم و متذکر شوم مسئول خیلی از بزهکاری‌هایی که در این شهر اتفاق می‌افتد شمائید، شهری که روزی شهر صلوات بود و پر از عطر محمد(ص)و آل محمد(ص)بود این روزها پر شده است از خیابانهائی که بوی تعفن گناه و اعتیاد جای‌جایش را فرا گرفته از خدا بترسید شما مسئول خون بسیاری از جوانهائی هستید که هرساله برای کار مجبور به ترک وطنشان می‌شوند و بعد از مدتی خبر مرگشان خانواده‌ای را دغدار می‌کند، برای خدا کار کنید و تقوی الهی پیشه کنید و برای دنیائی که جایگاه همیشگی شما نیست اینقدر حق‌الناس نکنید.
  التماس دعا برای فرج حضرت صاحب الامر (عج). خدانگهدار

  شهر و دیدار پر از خاطره‌ام دلم برایت همیشه میتپد و روزی دست پر برمیگردم.

 7. آقاي دهقان حسته نباشيد وعده وعيدهاي انتخاباتي شماعملي شد كه جالا سراغ مصوبات دولت در سفرهاي استاني رفتيد؟ شماكه بانشاندن مديران ضيعف وخود راي براي اين دوشهر نه تنها كاري نكردي بلكه به عده اي فرصت طلب وبي لياقت فرصت داديد تانه مديريت هم برسند كسانيكه جتي از ازكنترل يك كلاس درس عاجز بودند وجالاداعيه كانديداشدن براي مجلس رادرسر دارند وباترفندهاتبليغاتي اعم ازنصب بنر وتابلو …ازبيت المال سوء استفاده مي كنند براي منافع شجصي وجزبي حودشان يامديران مدارس تابعه باتابلو نو شته كه باز از بيت المال است ازمديرشماتشكروفدرداني مي كنند نظري نيدازيد به خيابانهاي شهر دورود!!توجديث مفصل بحوان از اين مجمل

 8. راستی اين کارخانه هواپیما سازی که در ازنا قول داده شد افتتاح شده ؟
  اینقدر از جوانان ازنا و درود در آن استخدام شده اند که از شدت کار وقت سر خاراندن ندارند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.