گهر دورود نساجي مازندران را شكست داد

حسن دلیخون، هفته نامه دورود: گهر دورود با نتیجه 2 بر یک نساجي مازندران را شكست داد. تيم گهر دوروددر يك بازي زيبا و تماشائي در خانه اولين برد خانگي خود را بدست آورد.  با شروع بازي و در دقيقه 10روي حمله تيم نساجي و در حالي كه دروازبان تيم گهر محمدرضا بحريني به زمين افتاده بود حامد حاجتي با ضربه سر توپ را وارد دروازه گهر لرستان کرد. در نيمه دوم با يك بازي هجومي در دقيقه 48بازي مهاجم برزیلی تيم گهر «لئوناردو برگيس»  توپ را به دروازه تيم نساجي دوخت و        بازي را به تساوي كشاند و سپس در دقيقه 59 مجسن رحيمي بازي كن تيم حريف با يك بازي خشن و با گرفتن كارت دوم كارتو بالاخره كارت قرمز از زمين بازي اخراج شد و در دقيقه 60بازيكن تيم گهرولاتکو گروزانسکیبا ضربه سر توپ را وارد دروازه نساجي كرد و با نتيجه 2بر1 به پيروزي رسيد.

و سر مربي تيم گهر در خصوص بازي گفت ما براي اين تيم برنامه ريزي كرده بوديم و مي دونستيم تيم نساجي تيم محكم و سختي است و من به بچه گفته بودم كه شما نسبت به تيم مقابل برتريد و اين عامل باعث شد تا تيم به خود باوري برسدو در خصوص اين كه ايا اين تيم برانه اي براي رفتن به ليگ برتر دارد يا نه گفت: الان نمي تونم چيزي بگم اما براي هر بازي برنامه داريم و يكي يكي جلو ميريم و در پايان از تماشاگرا خوب و خون گرم كه تا پايا تيم را تشويق كردن تشكر كرد و گفت تشويق تمشاچيان باعث شد تا تيم با روحيه بهتر بازي را با موفقيت به پايان برساند.

Advertisements

یک فکر برای “گهر دورود نساجي مازندران را شكست داد”

  1. همتبارعزیز سلام-اگه قابل دونستی یه سری هم به وبلاگ ورزشی حقیربزنیدمطالبی هست که اگرقابل دونستیددرسایت واردکنید(البته باذکرمنبع)-موفق باشید

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.