پنجعلي: بايد بيشتر از 2 گل به نساجي مي‌زديم

محمد پنجعلي مربی گهر لرستان پس از پيروزي 2 بر يك خانگي تيمش مقابل نساجي مازندران در اين خصوص اظهار داشت: حق ما برد بود، تيم خوب كار كرد و بايد بيشتر از 2 گل به نساجي مي‌زديم. وي با اعلام اينكه بازيكنان با بازي خوبي كه انجام دادند كادر فني را راضي كردند، در بازي هفته نخستدر تبریز حقمان شكست نبود. مردم دورود استقبال خوبي از اين بازي كردند و حدود 10 هزار نفر براي ديدن اين ديدار به ورزشگاه آمدند 

محمد پنجعلي در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبري فارس «توانا»، پس از پيروزي 2 بر يك خانگي تيمش مقابل نساجي مازندران در اين خصوص اظهار داشت: حق ما برد بود، تيم خوب كار كرد و بايد بيشتر از 2 گل به نساجي مي‌زديم.

وي با اعلام اينكه بازيكنان با بازي خوبي كه انجام دادند كادر فني را راضي كردند، افزود: در بازي هفته نخست نيز در تبريز حقمان شكست نبود و با انگيزه فراوان در ديدار روز گذشته براي جبران شكست ديدار نخست راهي ميدان شديم.

مربي گهر(داماش) در مورد تيم نساجي گفت: اين تيم با حضور گل محمدي و منافي از مدعيان حضور در ليگ برتر است و ما با شكست اين تيم دست به كار بزرگي زديم و به نظرم با اين شكست چيزي از ارزش‌هاي آنها كم نخواهد شد.

پنجعلي تأكيد كرد: مردم دورود استقبال خوبي از اين بازي كردند و حدود 10 هزار نفر براي ديدن اين ديدار به ورزشگاه آمدند. آنها در پايان از كار داماش به خاطر بازي‌ خوبي كه انجام دادند، راضي بودند و صرفاً رضايت آنها فقط به خاطر نتيجه نبود.

وي افزود: قول مي‌دهم اگر تيم خوب نتيجه بگيرد، مي‌توانيم به رده‌هاي بالاي جدول رسيده و براي ليگ برتري شدن اميد داشته باشيم.

Advertisements